Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagynám a párom, de a gyerekek miatt lehetetlen, rám szált a családsegítő mit tegyek? fórum

Elhagynám a párom, de a gyerekek miatt lehetetlen, rám szált a családsegítő mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Dittka24)
2014. febr. 3. 17:01
ilyen nincs :) nem is hiszem el, hogy bármelyik családsegítő így avatkozna be emberek magánéletébe és ilyen valótlanságokat mondana
9. Dittka24 (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2014. febr. 3. 17:00
Hát igazából ez a ház ahol élünk közös,viszont van arra lehetőségem,hogy albérletet fizessek,vagy a másik férfihoz menjünk.
2014. febr. 3. 16:58

hogy értsétek,bementünk ketten,hogy megbeszéljük mi lesz a jövőben,és a hölgy aki ott volt,próbáltam bennünket kibékíteni.Én elmondtam,hogy pontosan mit érzek,miért alakultak így a dolgok stb

Ő pedig azt mondta maradjunk együtt,próbáljunk javítani a dolgokon,mert a gyerekeknek az a jó ha az édesszülök nevelik fel őket.Ez rendben is lenne,csak ha két ember nem boldog együtt,kényszerből mért legyenek.Ő elmondta mivel nekem van valakim,ezért elvehetik tőlem a fiúkat,mert az apának ugyanannyi joga van stb

7. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Dittka24)
2014. febr. 3. 16:56
Persze hogy nincs!
2014. febr. 3. 16:56
És hova mennél a gyerekekkel?
2014. febr. 3. 16:55
Igazából valószínűleg rám akartak ijeszteni,mert ilyen nincs hogy valakivel együtt kell maradni
2014. febr. 3. 16:54
A sztorim röviden a következő,11 éve van élettársam,2 gyermekünk született!Megromlott a kapcsolatunk,kiszerettem belőle,sokat veszekedünk emiatt,viszont ő hajthatatlan,nem akar elengedni!Próbáltam kultúrált emberekhez méltóan megbeszélni a dolgokat,de ő folyton azt hajtogatja hogy szeret,nem akar elveszíteni és a gyerekek miatt ne menjünk külön.Viszont én ebben a kapcsolatban csak szenvedek!Időközben lett valakim,akit nagyon megszerettem(nem ő volt az oka,hogy külön akartam menni),ezt az élettársam is megtudta,és most a családsegítő segítségét kérte.Jelen pillanatban kényszerből vagyunk együtt,mert úgy állított be mennyire rossz anya vagyok,a gyerekeimet elveszi tőlem stb
2014. febr. 3. 16:53
Miért szálltak rád?
2014. febr. 3. 16:52
Hogyhogy rád szált!???
2014. febr. 3. 16:50
Elhagynám a párom, de a gyerekek miatt lehetetlen, rám szált a családsegítő mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook