Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfogadnátok egy ilyen segítséget? fórum

Elfogadnátok egy ilyen segítséget? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 4. 07:42
Akkor szerintem,ne emészd magad,fogadd el.Beszéld meg vele,hogy csak úgy fogadhatod el a segitséget,ha visszaadhatod.Lehet,hogy azt mondja majd,ugyan,dehogyis,nem kell visszaadnod,de a lelkednek jól fog esni,hogy felajánlod a visszafizetést.
17. Angyalka88 (válaszként erre: 13. - 064abada22)
2009. szept. 4. 07:40
Most érzem úgy, hogy ő is családtagnak tekint.
16. Angyalka88 (válaszként erre: 9. - Bd37ba754f)
2009. szept. 4. 07:39
3éve. Nagyon sokáig csak az anyuka nem fogadott el. Féltette az egyszem fiát. Meg is értem, hisz a párom elég magábaforduló típus volt, mielőtt megismerkedtünk. Azóta az anyukája is rájött, hogy mennyire szeretem a fiát. Az édesapja már rég tudta, hogy a párom csak miattam tanul. Csak miattam jók a jegyei. Anyósom azt mondta ez nem igaz, de azt hiszem hogy rájött vagy van benne valami igazság. Félt elmondani, hogy kolit is tud nekem rendezni, mert azt hitte, hogy hátba támadásnak fogom érezni!
15. 40163fd81d (válaszként erre: 12. - Angyalka88)
2009. szept. 4. 07:39

Volt egy munkatársnőm,aki mindig azt mondta:"Amit adnak ,azt el köll' fogadni!":)))

Ne gondolkodj ezen,fogadd el,közben ahogy írtad is munkát keresel,megpróbálod magad megoldani,de így legalább elindulsz ,aztán majd alakul a dolog :)))

14. Angyalka88 (válaszként erre: 7. - Vámpír)
2009. szept. 4. 07:35
Mindenképpen akarok dolgozni!
2009. szept. 4. 07:34
Angyalka ez lenne nekem is a kérdésem, milyen viszonyban vagy párod anyukájával?
12. Angyalka88 (válaszként erre: 6. - 40163fd81d)
2009. szept. 4. 07:34
fél év után pályázhatok részletfizetésre! Ha meg mégsem halasztok és megpróbálom összeszedni a következő félévi tandíjat.
11. Angyalka88 (válaszként erre: 5. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 4. 07:33

Megtiszteltetésnek veszem! A párom édesanyja nem igazán kedvelt. Vagy legalábbis így éreztem! De most ő a legnagyobb segítségem. Nem csak a tandíjjal segít, de kolit is intéz és még annyi mindenben segítene.

Az bánt a legjobban, hogy anyósom jobban bízik bennem, mint a saját édesapám!

10. cuncika73 (válaszként erre: 1. - Angyalka88)
2009. szept. 4. 07:33
Szia!Szerintem fogadd el,ha jó szivvel adják.Biztos nem rosszindulatuak,hogy utána meg az orrod alá dörgöljék.
2009. szept. 4. 07:33
Angyalka mennyi ideje vagy a pároddal? Ezek szerint nagyon szeretnek a párod szülei.Ha nem olyanok hogy a szemedre vessék hogy ők neked segítettek akkor miért ne fogadnád el?Ha arra gondolsz hogy a későbiekben lelkiismeret furdalást okoz beszéld meg velük Hogy ha ugy adódik akár apró részletekben visszaadod.Nekem is anyósomék sokat segítenek és tudom milyen nyomorultul érint-érintett de nekik az a fontos hogy szeressem a fiukat.Kaptak tölünk két tündéri unokát de amikor megismertem a férjemet már az első hónapokban támogattak mindenbe megbíztak bennem.Imádom őket és a fiukat.
8. szimba (válaszként erre: 1. - Angyalka88)
2009. szept. 4. 07:32
Ha komoly a kapcsolat, és az édesanyjának "van mit a tejbe aprítania", akkor el. Persze később megpróbálnám visszafizetni, vagy valahogy viszonozni.
7. Vámpír (válaszként erre: 1. - Angyalka88)
2009. szept. 4. 07:31

Szia!


Úgy gondolom, ha nagyon jóban vagy az "anyósoddal" akkor a helyedben elfogadnám. Egy ilyen lehetőség egyszer adódik, és a mai életben nem sokan adnak kölcsön. Én azt mondom fogadd el, és később 4 év alatt vagy után majd visszaadogatod neki. A főiskola mellett dolgozni fogsz vagy a csak a suli?

6. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Angyalka88)
2009. szept. 4. 07:31
....és mi lesz fél év után?Azon gondolkodtál már?:))
2009. szept. 4. 07:31
szerintem nyugodtan vedd ezt megtiszteltetésnek,,szerintem ez valaminek a jele,,a húgom pasijának is anyuék fizették ki a jogsit,,és akkor mivan,,
2009. szept. 4. 07:31
Én mindenképpen elfogadnám. Megpróbálnék a tanulás mellett pénzt keresni, és követném Miri1 tanácsát.
3. Angyalka88 (válaszként erre: 2. - 064abada22)
2009. szept. 4. 07:30

Csak úgy fogadnám el!

De akor is iszonyatosan nagy segítség!

2009. szept. 4. 07:28
szia! és ha úgy fogadnád el hogy visszafizeted később-részetekben?
2009. szept. 4. 07:26

Sziasztok!


Felvettek főiskolára, költségtérítésesen. A szüleim nem tudják kifizetni a tandíjat. A párom édesanyja felajánlotta, hogy kifizeti a félévemet. Nem tudom mit csináljak? Tanulni akarok, ez biztos. A párom szerint nyugodtan fogadjam el. Hogy tehetném ezt? Az eszem azt súgja, hogy el kellene fogadnom, a szívem pedig azt, hogy nem lehet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook