Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elég indok a váláshoz a horkolás? fórum

Elég indok a váláshoz a horkolás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. okt. 2. 12:23

Én is horkolok!

Sőt beszélek is álmomban!

El akarok válni magamtól! :DDDDDDDDDDDDD

2009. okt. 2. 12:21

Hogyne lenne elég!


Horkolni?

Ki az, aki ezt megengedi magának?!


Természetesen azonnal válni kell.


Na nehogy ez legyen a kapcsolat elrontója!

2009. okt. 2. 12:14
ha így gondolod, és erre fogod, akkor igen.
2009. okt. 2. 12:12
En is horkolok/allitolag/,de meg nem mondta a ferjem,hogy elakar valni,ez miatt.Az elso ferjem,aki meghalt,ugy horkolt,hogy zengett tole,az egesz haz,a megoldasom,az volt,hogy masik szobaban aludtam.Ha szereted, a parod,ilyen bolondsagon,ne tord a fejed,mert kinevetnek.
2009. okt. 2. 12:06
Nem, dehogy! Jézusom, ki az, aki ezért válni akar??! :-S
2009. okt. 2. 12:05
ez a legnagyobb baromság amit hallottam. Mikor hozzá mentél még nem tudtad, hogy horkol? Mert akkor ezen az esküvő előtt is gondolhattál volna, és nem kellene ilyen miatt a bíróság elé állnotok! Vagy azt hitten, hogy majd leszoktatod róla? Az a baj, hogy ez nem leszoktathatóság kérdése.
2009. okt. 2. 10:54
A bíróságon lehet, hogy elég, de az életben nem.
2009. okt. 2. 10:53
Persze, hogy elég.
2009. okt. 2. 09:34
Szerintem nem, különszoba ha van...
64. Tidike
2009. okt. 2. 08:38
Szerintem a horkolás nem lehet válóok. Sajnos az én párom is horkol és néha elég hangosan. Ha már végképp nem tudok vele mit kezdeni akkor átszoktam költözni a másik szobába, hogy tudjak aludni. Előtte viszont szólok neki, hogy forduljon az oldalára, mert akkor általában nem horkol. Orvosnál voltatok már ezzel a problémával? Nálunk, itt Debrecenben van az alváslabor ahova általában azok mennek akik nagyon horkolnak. Hallottál már erről?
2009. okt. 1. 23:28

Érdekes kérdést tettél fel. A férjed pl. nem akar válni a porszívózás zaja miatt? :-)

Félretéve a viccet, biztos idegörlő lehet, de szerintem csak költözz másik szobába, mint külön életbe.

62. gyöngyszemü (válaszként erre: 61. - Zsuzsanna50)
2009. okt. 1. 23:18
Még akkorsem ha mint egy nemistudom mi, mint egy traktor és inkább kiülsz éjjel a konyhába mertmár nembírod?
2009. okt. 1. 23:15
Szerintem ez nem lehet ok.
60. gyöngyszemü (válaszként erre: 46. - E799f80651)
2009. okt. 1. 23:10

Hol lehet venni ilyen csipkedő valamit, és mi is a neve? Azthiszem egész éjjel nem merne aludni csakhogy ne csipe meg semmi. :-))


Már félek a lefekvésektől mert tudom megint jön a horkolása. :-(

59. Szilvóca (válaszként erre: 53. - Csigusz 79)
2009. okt. 1. 22:46
Tudom milyen,ha a másik fél horkol,de lehet rá megoldást találni,ki lehet vizsgáltatni mi okozza.Az én "férjem"/épp válunk azért írtam így,na nem a horkolás miatt/ mikor megismerkedtünk minimálisan horkolt,ha ivott,akkor nagyon,majd az évek múlásával felszedett úgy 20kg-ot magára,és a kg jövetelével a horkolás is erősödött.
2009. okt. 1. 19:39
Érdekes módon az én párom horkolása sem zavar. talán azért, mert nem olyan vészes, és csak akkor horkol nagyon, amikor hulla fáradt, de én úgy is el tudok aludni mellette. Más horkolása viszont nagyon zavart régebben. (Szüleimé, szobatársaké, stb.) Akkor viszont az sem használ, ha szépre gondolsz, mert a horkolás a néma éjszakában, nem hagy még szépre gondolni sem. Megoldás: külön alvás!
2009. okt. 1. 19:01

Az én párom is horkol nagyon, de érdekes módon nem zavar. Ez azért furi, mert anyum nagyon halk horkolása viszont úgy idegesített, hogy egész éjjel nem aludtam semmit. Még szerencse, hogy csak 1x aludtunk egy szobában. Ne koncentrálj a horkolására, hanem csukd be a szemed és gondolj valami szépre.. rögtön elalszol. Ha rákoncentrálsz, akkor még egy óra tikktakkolása is idegesítő tud lenni, és olyankor attól se lehet aludni.


Én inkább már akkor aggódom, ha nem hallom a párom horkolását. Néha éjszakánként vannak légzészavarai, amikor pár másodpercig nem vesz levegőt, és utána viszont egy nagyot, nah az nagyon ijesztő. Utánanéztem a neten, sajnos ez a nagy túlsúly miatt van és persze ebből fakad a horkolása is. Próbáltam dokihoz küldeni, de makacs, nem hallgat a szép szóra.


Jah és kérdésedre a válasz: nem elég indok. Ha nem szereted hagyd el, de ne találj ki mindenféle hülye indokot.

56. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. okt. 1. 18:54

Most nem olvastam végig a hozzászólásokat, de megértelek, ezt nem lehet kibírni!

Orvoshoz kell fordulni, mert ez neked sem, de a párodnak sem jó.

Tudnak segíteni, van ilyen horkoló gép, én így hívom!

Este felteszi és reggel veszi le és nem horkol tőle.

Ehhez egy alapos kivizsgálás kell.

55. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. okt. 1. 18:52
Nem tehet róla, ne válljatok el ezért! Menjetek el orvoshoz, mert később rosszabb lehet! Nem tesz jót az egészségnek a horkolás!
2009. okt. 1. 18:21
Szerintem nem.
53. Csigusz 79 (válaszként erre: 52. - Szilvóca)
2009. okt. 1. 18:17
El tudom amugy képzelni hogy a horkolás zavarja a másikat és nem tud aludni mert nincs másik szoba és ilyenkor az ember másnap ingerült egész nap,de mindig van megoldás és sokan csinálunk olyan dolgokat amiről magunk sem tudunk :o)
52. Szilvóca (válaszként erre: 51. - Csigusz 79)
2009. okt. 1. 18:12
Szerintem ez is sok emberrel előfordul.Nálam is előfordult,hogy arra ébredtem,hogy magyarázok.Gyerekkoromban pedig holdkóros voltam,de szerencsére kinőttem.
51. Csigusz 79 (válaszként erre: 50. - Szilvóca)
2009. okt. 1. 18:10
Én már csak azért se reklamálok mert én meg elég sűrűn beszélek álmomban de azt jó hangosan :)))
2009. okt. 1. 18:07
Bárcsak mindenhol ez lenne csak a probléma.Ha ez váló ok lenne nem sok ember élne házasságban.Szinte senki,mert vagy az egyik,vagy a másik fél horkol,vagy mindkettő.Ritka az ahol egyik se,meg elég egy kis megfázás,és lehet az is horkol aki korábban nem.Ki kell vizsgáltatni.Ha csak ez a hiba,akkor el ne válj.
49. Csigusz 79 (válaszként erre: 48. - Csigusz 79)
2009. okt. 1. 14:56
De nem válóok a horkolás,az csak a hab már a tortán mikor nem megoldást keresünk hanem kifogást.
2009. okt. 1. 14:54
Oh,nekem inkább horkolna a párom,de rosszabb,csikorgatja a fogát :DDDDDD egyszer már nagyon fáradt voltam és összeszorítottam a száját .) és még ugyis csinálta :) megoldás: éjjel kellős közepén át a másik szobába :D
47. ffa1d14645 (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. okt. 1. 14:48

válóok???semmiképp,ki kell vizsgáltatni.a férjem egy vadállat horkolásban világbajnok!rettenetes,elmondhatok,ahogy lehunyja a szemét,átmegy ilyen barnamedve bőgésbe-szó szerint!egyszer felvettem neki diktafonra mit művel...nem hitt a fülének!elment és egy orrsövény-korrekciót csináltak nála.nem múlt el de mérséklődött!

mi együtt aludtunk,el ha nem bírtam átmentem a gyerekek szobájába.akkor volt mázlim ha hamar elaludtam.nem elválni segíteni kell neki!

2009. okt. 1. 13:31

szia

az én férjem is horkolt, és nem hitte el mikor mondtam és diktafonnal felvettem, és ő is meglepődött rajta

egyből vett egy horkolás gátlót, olyan mint egy óra, fel kell tenni este, ha elkezdi a horkolást akkor egy picit megcsípi és egyből abba hagyta a horkolást anélkül hogy felébredt volna


én meg nyögdécselni szoktam álmomba és én sem hittem el amíg fel nem vette a férje, bár ez őt nem zavarta inkább csak nevetett az egészen

ilyenért nem szabad válni, próbáljátok megoldani

elküldöm privibe a kutyu nevét ha érdekel

2009. okt. 1. 13:29
Ha pedig nem ez az igazi ok, akkor én kérek elnézést!
2009. okt. 1. 13:26

A horkolás nem válási indok szerintem. Ráadásul lehet, hogy súlyos egészségügyi háttere van, és a házasság pont arról szól, hogy jóban, rosszban a másik mellet legyünk.Ilyenkor én inkább segítenék a páromnak meggyógyulni....pffff

Az alvási apnoe szindróma miatt is horkolhat. Ez alvás közbeni légzészavart jelent, vagyis a szerencsétlen fuldoklik álmában. Ezt ki kéne vizsgáltatni. De ilyenért elhagyni valakit? Nem is értem mi lehet a lelkedben...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook