Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » El nem múló vérzés a terhesség jele? fórum

El nem múló vérzés a terhesség jele? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. alliteracio (válaszként erre: 17. - Diorissimo88)
2009. júl. 23. 10:30
Ja, és azóta nem reagált egyetlen hozzászólásra sem. ---pffff---
18. Any19 (válaszként erre: 16. - C62e5b7d24)
2009. júl. 23. 10:29

Az a hozzászólás 2007es, szóval ha akkor ő 24 éves volt akkor lehet most 27 éves...A lány meg ugye 19 most meg 21.:)

De szerintem is hormonzavar.Szerintem újra keresd fel a nőgyógyászodat és kérj egy hormonvizsgálatot.

2009. júl. 23. 10:22
Igen, én is épp ezt néztem. Valahogy nem stimmelnek az adatok sehol. Vagy csak szórakozik valaki? Mert az eléggé durva lenne.
16. c62e5b7d24 (válaszként erre: 15. - Alliteracio)
2009. júl. 23. 10:20

Hát ja. Meg figyelhetne, hogy melyikük hány éves. Annyi hülye fórumot indítanak, egymást ütik a szavaik, hozzászólásaik, csak kapkodom a fejem:)

Na mindegy, meleg van:S

15. alliteracio (válaszként erre: 12. - C62e5b7d24)
2009. júl. 23. 10:18

A másik fórumján így ír:


" 1. agr 2007-05-11 11:28

Hölgyeim, a véleményeteket szeretném kérni!

Arról van szó, hogy megismertem egy nagyon kedves lányt, akivel éppen bimbózóban van a kapcsolatunk. Ő 19 éves, én 24. Fura vagy nem, de nekem még nem volt előtte igazán kapcsolatom. Neki pedig, már kiderült, hogy nem én vagyok az első. Igazándiból szeretném neki megmondani, hogy nekem ő az első, mert amikor bókolok neki, többször azt mondja, hogy a többinek is biztos ezeket mondtam, de nem tudom, hogy mit fog szólni, ha megtudja. Segítenétek nekem azzal, hogy megírjátok, ti hogyan fogadnátok, hogy az új párotoknak még nem volt kapcsolata? "


Miért nem lehet úgy fogalmazni, hogy a barátnőjéről van szó??????

Vagy most akkor KINEK IS A PROBLÉMÁJA??? :o

2009. júl. 23. 10:13

Hasonló cipőben járok épp én is.Késett először, aztán egy hét múlva elkezdtem vérezgetni, és én is már két hete vérzek. görcsök nélkül. Mondjuk, nálam korábban találtak két myomát, lehet, az okozza.

Rögtön elmentem nőgyógyászhoz, mikor elkezdődött, de csak augusztusra kaptam időpontot!

Hozzáteszem, nekem már van 3 gyerekem. De ahogy utánanézegettem, tényleg okozhatja hormonzavar is.

13. Nívea
2009. júl. 23. 10:13

Szerintem 27 éves férfi, akinek 21 éves barátnőjéről lehet itt szó. Csak nem így fogalmazta meg. :)

Nekem is volt ilyen, csak nekem még 16-17 évesen. 2 hónapig nem jött meg, elmentem orvoshoz, bevettem valami bogyót, egy pár nap múlva elindult. Akkor meg nem akarta abbahagyni a vérzést. Akkor meg felírt egy fogamzásgátlót. Azóta minden rendben volt. Amióta abbahagytam, azóta elkezdtem jobban szőrösödni :(( De van gyanta :D

12. c62e5b7d24 (válaszként erre: 11. - 1247d35ab8)
2009. júl. 23. 10:09
hát a hozzászólásai alapján férfi. Vagy meghasonlott kicst:)
11. 1247d35ab8 (válaszként erre: 6. - C62e5b7d24)
2009. júl. 23. 10:07

Nekem is ez szúrt szemet. :)))

Most férfi vagy nő?

2009. júl. 23. 10:07
Szerintem is hormonzavar lehet... főlehg hogy férfi vagy az adatlapod szerint:)))
2009. júl. 23. 10:06
nekem nem volt hasonló, de ha kiderül, hogy mi a gond, mindenképpen írd meg, mert ilyenről nem is hallottam még.
8. Kriszti0711 (válaszként erre: 1. - Agr)
2009. júl. 23. 10:06

Szia!

Nekem egyszer volt ilyen, amikor abbahagytam a fog.gátlót. Első hónapban elmúlt rendesen, aztán megjött 2 hét múlva újra! Na, akkor nem múlt el kb. 2 hónapig, hetente jártam nőgyógyászhoz. Igaz nekem se volt durva, éjjel pl nem volt egyáltalán, csak napközben. De, akkor már rosszul voltam, a tampontól, betéttől, már fájt, ha hozzáért valami. A végén kiderült, hogy felborult a hormonháztartásom. Kaptam új gyógyszert. Aztán amikor azt abbahagytam nem volt semmi ilyen problémám. Pedig féltem, hogy újra ez lesz!

Bocs, ha kicsit hosszú voltam!:)

2009. júl. 23. 10:06
mivel nem fáj semmid nem görcsölsz szereintem sima hormonzavarról van szó.Ez nálam is előfordult csak én háromhétig véreztem azután mentem el nőgyógyászhoz,vérzés csillapitó gyógyszert írt fel,szerencsére azóta nem fordult elő a dolog.Ano valamikor nekem is azt mondta a doki nem lehet gyermekem (nagyon lehangolt vele).Azóta három gyermekem van ,szerencsére nem lett igaza.
6. c62e5b7d24 (válaszként erre: 1. - Agr)
2009. júl. 23. 10:05

hi-hi, ahhoz képest, hogy az adatlapod szerint férfi vagy, menstruálni is tudsz? Vagy a nagy meleg megártott?

Bocsi de ezt nem tudtam kihagyni.

Kéedésedre válaszolva:nem, nem lehetsz terhes.

2009. júl. 23. 10:03

Szia!

Szerintem az,hogy már több mint 2 hete vérzel nem a terhesség miatt van.Ha mégis úgy gondolod,hogy talán mégis akkor szerintem vegyél tesztet.Már a 3 napos beágyazódást is kimutatják.Próbáld meg.

2009. júl. 23. 10:02
szerintem nem a terhesség jele, valami másé.
3. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Agr)
2009. júl. 23. 10:00
???
2. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Agr)
2009. júl. 23. 10:00

Én inkább hormonzavarra gondolok.

Nőgyógyász, Ő majd beutal az esetleges vizsgálatokra.

1. agr
2009. júl. 23. 09:58

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok, 21 évesen most először történt velem, hogy másfél hetet késett a menstruációm, majd miután megjött, nem akar elmúlni. Több mint két hete vérzek, nem durva, nem esek kétségbe és nem is fáj semmim, na de most már elég. Ma voltam a háziorvosomnál, vett vért és elküldött egy nőgyógyászhoz, oda csak keddre kaptam időpontot. A háziorvosom kérdése az volt, terhes vagy?

Nos ez elég fura lenne, egy mindig védekezünk, kettő eddig abban a hitben éltetett az endokrinológusom, hogy nem nagy esély lesz a természetes megtermékenyülésre nálam.

Nos, még fiatal vagyok, ahhoz, hogy szüljek és nem is így szeretném megtudni, hogy terhes vagyok, de hát ez van...

Segítsetek, volt-e már nektek hasonló tapasztalatotok?

Köszönöm előre is a szíves hozzászólásokat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook