Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ekkorát rég nevettem,mint mikor tegnap első adásban kiesett... fórum

Ekkorát rég nevettem,mint mikor tegnap első adásban kiesett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
44. Piroska52 (válaszként erre: 43. - 55Judit)
2022. okt. 11. 10:22

Naná, hogy megnézem.

Ami szép, az szép.

43. 55Judit (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2022. okt. 11. 08:42
Piroska természetes hogy a mi korunkban is a szépen akad meg a szemünk. Ez nem korfüggő. Mondd meg, kinek tetszik egy szottyadt bőrű, besavanyodott öregember, aki már a hamut is mamunak mondja?😀
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Kicsi Fecske)
2022. okt. 11. 07:25

Teljesen egyetértek minden szavaddal!

Ma olvastam hogy a kiesèsèèrt màr azt a bizonyos csoportot okolja a fèszen.

Az pedig,hogy milyen szinten màszik rà arra a szerencsétlen Andrejre kifejezetten gyomorforgató.

41. Piroska52 (válaszként erre: 40. - Kicsi Fecske)
2022. okt. 10. 15:40

Én szeretem ezt a műsort, sokat dolgoznak azon ,hogy ilyen szépen táncoljanak.

Mazsinak sem drukkolok, de legyen bent minél tovàbb, mert Ferencnek olyan gyönyörű szeme van, hogy jó lenne még látni.

Mondja ezt egy 70 éves öregasszony.

40. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:11

Egyetértek a gondolatoddal!

Ha Rubint Réka nem tette volna közzé, hogy a világ legszebb szegmenseibe hordja magával Andrejt gyakorlás céljából - a táborozó csoportja pénzén -, nem lett volna támadási felületet! Mivel sok embernek antipatikus, de így meg pláne az lett a népnek. Mert ugye végül is, az emberek sem hülyék! A Balin készült kisfilmek állandó témája volt a csatorna műsorainak. Ami konkrétan a táncot illeti, Réka többször volt a levegőben, mint a földön! A talajon pedig Andrei csak húzta maga után. A nőiességet hiányoltam, a sport megvolt!

A "Lihegőben" ahol Ramóna beszélgetett a párokkal, Andrei úgy csókolgatta Réka nyakát, mint koldus az ötpengőst. A sasszemű néző pedig ugye nem lát?! Sajnos így még Andrei is rontott a renoméján, sőt megunták őket, a rengeteg promo miatt. Mert egy párost sem mutogattak annyit, mint őket!

A fentiek ellenére nem gondoltam én sem, hogy az ő párosuk lesz az első kieső! Node azért nem sírtam!

Berki Mazsi - Bonyhádi Ferenc tangója nőiesebb, lágyabb volt ugyan, sőt erős kritikát is kaptak, de ők is lehettek volna a kiesők. És ha nem is estek ki, Mazsi háttértörténete, az előítéletes kórtörténete, meglátszott és nyomot is hagy majd a teljesítményén. Ergo, a rájuk is zúduló "népharag" miatt, nem lesz hosszú a bennmaradás, szerintem.

No de ez az egész nem kardinális kérdés az életemben, (életünkben)! Csupán imádom a táncot, és az ilyen műsorokat. Leírtam véleményem, mely csak egy itt, a sok közül. Tiszteletben tartva mások eltérő véleményétIS! Holott, van aki azt hiszi, hogy ő most jól megmondta a tutit?! De hála az Univerzumnak nem vagyunk egyformák! És ettől szép a világ! És attól is, hogy láthattuk, hogy könnyű Katát, Rékát, Mazsit táncba vinni! Bizony, bizony ezt többen látják, látjuk így, de "hárman" tuti: Én, a Gyula és a Tóth Ottó IS! :)

2022. okt. 10. 11:36
🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴
38. Channa* (válaszként erre: 24. - Babyapocakban)
2022. okt. 10. 11:19
Vajon, miért gondolsz erre:DDDDD
37. Ms_Daisy (válaszként erre: 30. - Babyapocakban)
2022. okt. 10. 10:04

Ez színház.

Más szereplők is folyton simogatják, ölelgetik meg puszilgatják egymást.

36. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 09:19

Vannak ilyen műsorok, mikor minden alkalommal kiesik valaki. Mi ezen a nevetnivaló, ez a káröröm ?

Én pl. nem gyűlölök senkit. Ez nagyon rossz emberi tulajdonság ! Saját magadat betegíted meg vele.

Ne foglalkozz olyanokkal, akik ilyen negatív érzelmeket váltanak ki belőled !

Szép idő van, menj sétálni a természetbe valakivel, akivel jól érzed magad, ott rendbe jön a lelked !

35. Piroska52 (válaszként erre: 33. - Babyapocakban)
2022. okt. 10. 07:50

Ez meg olyan, hogy nem a táncos a főszereplő.

Ennyi jutott.

34. Piroska52 (válaszként erre: 33. - Babyapocakban)
2022. okt. 10. 07:49

Majd a fináléra visszajöhet, de nem hinném hogy hamarabb engednék. Az a többivel lenne kitolás, az meg azért már,,,,,na.

Ennyi jutott, ossza be.

Megmutatta, nem csak ,,,,főzni tud,,, ,,, táncolni,,, is.

Majd jövőre Norbi is indul😃 csak hogy nehogy lemaradjon valamiről.😂

33. babyapocakban (válaszként erre: 32. - Piroska52)
2022. okt. 10. 07:20

Én őt (Andreit) sajnálom amúgy. Sőt, még Rékát is sajnáltam, mert nagyon nagyot esett szegény a saját maga által emelt piedesztálról, biztosan nagyon fájt neki. De aztán a reakciói a kiesésre már megváltoztatták ezt. Nem szeretem az öntömjénezést. Ha jó vagy, dicsérjenek mások, nem kell magad önfelszopni.


Nem csak az internetes publikumnak, saját magának is komolyan hazudik, sajnos ez nagyon nehézzé teszi az életét, amikor ilyen történik vele, ami kirángatja az álomvilágból és ráadásul mindenki látta. Nem irigylem, lelkileg ez nagyon megterhelő lehet és most valami dafke reakció fog érkezni.

De lehet, hogy visszarakják őket a műsorba. Azon sem csodálkoznék. Van az a pénz.

2022. okt. 10. 07:10

A rossz nyelvek szerint, inkább a fiúkat szereti,.

De ki tudja?

Tóth Andival is ósszehozták, meg kitudja még kivel.

Táncolni tud, az a lényeg.

2022. okt. 10. 06:57

És ez is roppant zavarbaejtő:

[link]

30. babyapocakban (válaszként erre: 29. - Ms_Daisy)
2022. okt. 10. 06:55

Én is így gondoltam, de akkor ez mi?

[link]

29. Ms_Daisy (válaszként erre: 23. - Babyapocakban)
2022. okt. 10. 06:17

Mármint Réka és Andrei?

Szerintem Rékának nem kell tőle tartania (vagyis Norbinak) :)

28. Banános Zselé (válaszként erre: 18. - Channa*)
2022. okt. 10. 00:22
nem hiszem hogy ők kiesnének
27. Piroska52 (válaszként erre: 26. - Babyapocakban)
2022. okt. 9. 20:23

Én is ezen gondolkodtam, hogy nem szavaztak rá többen, ha annyira nagy hivei, vagy Robi, mért nem nyomta a sok szavazatot. Nekem applikáció van, pénz biztos nem szánnék, rá. Tény hogy voltak nála gyengébbek, de ez van, ezt nézzük, vagy akit nem érdekel nem nézi.

Én szeretem, nézem, ezt is a főzőst is, inkább mint valami csihi-puhi akció, meg agyatlan vigjáték. De ki mit szeret.

26. babyapocakban (válaszként erre: 19. - Piroska52)
2022. okt. 9. 20:04

Nézői szavazás, az pedig szimpátián alapul.


Én meglepődtem, azt hittem többet számít a pénz. Nem emelt díjas volt a hívás? Norbi izzíthatta volna a vonalakat. Telik rá. 😉


Csodálom, hogy Mazsi lenyomta, őt se kedveli a nép. Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen végkifejletből a Réka jön ki vesztesen. Nem szavaztak a hívei?

25. babyapocakban (válaszként erre: 17. - Boldogzokni)
2022. okt. 9. 20:00
Ennek az az oka, hogy ezen médialapok tulaja a Rékáék cégében tag. Nyomják őket ezerrel, csak épp visszafelé sült már el. Az embereknek elege van belőlűk. Nézd meg egy róluk szóló fb cikk hozzászólásait, 99% ócsárolja őket, nem finoman, hanem nagyon durván.
24. babyapocakban (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. okt. 9. 19:55
Gondolom, megint én jutottam eszedbe. Rám vagy állva, cukker? Nagyot tévedtél 😂
23. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 19:53

Nem néztem, ma olvastam róla. Én csak a reakciókon nevettem jókat, a többi inkább szánalmas kapálózás.


Láttad a tánc végét? Majdnem smároltak? Azóta felkerült egy videó egy nyakpusziról is. Elég durva, hogy élő adásban...

22. Pipi57
2022. okt. 9. 16:25

Én Andrej Mangrát sajnáltam a legjobban,szerintem az idei Dancing -nek ő a legnagyobb vesztese.

A legnagyobbat ő bukott, mert tavaly első volt Tóth Andival,most pedig elsőnek estek ki ,Rékával együtt.

2022. okt. 9. 14:44
Sosem rajongtam a Répáért, tegnap csak azért töltött el jóleső érzés, - nem volt bennem káröröm - mert én a Mazsinak drukkoltam. Ugy látszik, nem voltam egyedül.
20. Ms_Daisy (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2022. okt. 9. 14:35
Adélnak úgy járt a lába mint egy profinak. Tóth Andira emlékeztetett. :)
2022. okt. 9. 13:43

Kiesett, ennyi, voltak náluk rosszabbak.

Voltak sokkal jobbak.

A jövő héten majd más esik ki.

Akkor meg majd arra fröcsögnek.

Mert nem lehet a táncot élvezni?

Sokat dolgoznak azért, hogy ilyen legyen.

Talán azt kellene értékelni.

Akit még nem érdekel ne nézze.

De ne is fröcsögjön senkire.

2022. okt. 9. 13:40

Szerintem Réka semmivel sem volt rosszabb a többieknél. Táncolt úgy, ahogy az elsőben a szépségkirálynőnk.


Azt gondoltam, hogy rosszabb volt, mert kiesett, de kecses volt, nőies, semmi darabosság nem volt a mozgásában. A mostani lányok kb. egyformák szerintem.


Én inkább fiút ejtettem volna ki. Szegény Sztana Alexandra, nem is értem, hogy miért ilyen párt kapott. Szerintem ők hamarosan kiesnek. Bárdosi sem tud táncolni és hát Kökény Attila sem nagyon.


Vavra Bence viszont tökéletes volt.


A lényeg, hogy ilyen műsoroknál az kellene értékelni, hogy mit tett és nem azt, hogy egyébként mit tesz, ha már valakinek csípi a szemét Réka.


Ilyen alapon Tóth Andinak is ki kellett volna esni...

2022. okt. 9. 12:09
Én nem követem, de mégis tele volt a felkészülésükkel a hírfolyamom. Más párok is készültek, velük mégsem foglalkozott a média ennyit. Szerintem azt hitte Réka, hogy végig ott lesz. Van az a mondás, hogy magas lóról lehet nagyot esni.
16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Ms_Daisy)
2022. okt. 9. 11:58

Szerintem messze ők voltak a legjobbak, mármint Adélék. Csak a neten néztem meg a táncokat, nem tudom hogy választották, vagy kapták-e a feladatot, de slow fox-szal esélyük nem volt a többi között.


Bárdosi cuki kis medvetáncot táncolt 😎

15. michelle.r (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. okt. 9. 11:44
Arccal, névvel? Ugyan már 😇 Norbit ki tudnám lőni a Holdra, de Réka egy nagyon cuki, nagyon kedves és szerethető ember, aki ezer fokon ég.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook