Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( fórum

Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. dec. 4. 17:59
válasz ment! :-)
2007. dec. 4. 14:43

köszi!

Írtam...

2007. dec. 4. 14:37

Szia!


Igen, ez lesz a legjobb. Nagyon, nagyon szeretem, így nem vitatkozom tovább a kérdésen.


Jó vásárlást!! :*

118. 09ca1d3343 (válaszként erre: 117. - C6bb843c62)
2007. dec. 4. 11:48

Szióka!

Akkor sikerült kompromisszumot kötni? Jól van!

Mi nagyon remélem,hogy hármasban leszünk szenteste, mert már felhívtam rá anyós figyelmét,hogy így szeretném ezentúl. Tavaly kijöttek ugyan,de akkor még pici volt a gyerek,én meg kezdő,naív anyuka...

Lehet,hogy még mindig kezdő vagyok,de már fele annyira sem naív!

Ma megyek vásárolni karácsonyi díszeket,stb.

Üdv. Neked és a többieknek is!

2007. dec. 4. 08:28

:-) JÓ REGGELT!


Hát persze, hogy beszámolik.:) Megbeszéltük, hogy mindkettőnk otthon, a többi nap pedig együtt, sőt már lehet, hogy szentéjjel , vagy mi:-))) együtt itthon, csak vacsorára megyünk haza-haza.


Meséljetek, hogy készültök? Mi lesz a menü, ajándékok? (csak, h ne haljon meg a fórum:)

2007. dec. 4. 07:30

Azért ne menjünk le a fórumról!

Ha van valami változás,azért megosztod velünk?

115. c6bb843c62 (válaszként erre: 113. - 09ca1d3343)
2007. dec. 3. 15:36
Viszont kívánom, remélem mindnyájatoknak nagyon boldog lesz. :D
114. c6bb843c62 (válaszként erre: 110. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 15:33
puszikat jelent :D
2007. dec. 3. 15:03
Szeretetben gazdag karácsonyt Nektek!
2007. dec. 3. 13:07
Ja már tudom,boldog karácsonyt ,sok hópihével?:))))
111. 0c97fbb607 (válaszként erre: 110. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 13:07
":* " ezt nem ismerem:)Mit jelent?:D
110. c6bb843c62 (válaszként erre: 109. - 0c97fbb607)
2007. dec. 3. 13:02
:* :* :* :)
109. 0c97fbb607 (válaszként erre: 108. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 12:54

Ez így van jól:)))))

Ha megsértenek ,sértődjünk meg,ha megbántanak,bántódjunk meg,ha kiabálni akarunk ,hát kiabáljunk!

De aztán felejtsük el,ha bocsánatot kérnek,vagy kérjünk bocsánatot ,ha hibáztunk.Ebből állhat egy kapcsolat,egy igazi,kapcsolat,nem a nyelésekből,meg a sok gombócból a torokban!

Jól csinálod!:)))

2007. dec. 3. 12:24

esett..


gyorsan írok, ezért elnézést az esetleges hibákért!


Olykor az álmaink irreálisak, ezért hajtunk életünk végéig. Harcolunk egymással, mindig felül akarjuk múlni a másikat. Nos, ezért veszett el az emberekből az egymás felé való tolerálás... Tisztelet a kivételnek, mert tudom, sok sok jó ember van.


A baj, hogy a kapcsolatokat is tönkretesszük. Pedig ott a boldogság, csak akkor tudatosul bennünk, ha elvesztettük, és hiányzik, majd mesterségesen pótolnánk, de általában kudarcba fullad...


Szed miért magányos annyi nő a házasságban?? Talán, meret a ffi azt hiszi az a dolga, h reggel elmegy melózni, este beesik az ágyba...Sztük ez így helyes, és a mókuskerék, amibe a sok szerencsétlen bele kerül, nem tud kiugrani.


Így a nők szeretőt keresnek. Sztem nincs kommunikáció közöttük. Ezért vagyok a párommal, mert rögtön leülünk, és megbeszéljük, ami persze nem azt jelenti, h egyetértünk lsd szenteste, de akkor sincs a szőnyeg alatt.


KOMMUNIKÁCIÓ!!!


A másik a dominancia...a munkámban azt hiszem jó vagyok, maximalista. A baj, h itthon is folytatom a versengést (versenyző vagyok, sportoló), és ez az amit mindnyájan, vagyis az átlag csinál. Nem ok!! Megtanultam, na jó TANULOM :D hogy higgadtan gondoljam át, biztos megakarom-e lépni a lépést. Vannak szituáció, amikor nem tudunk higgadtan dönteni. Sértődünk, bántunk, saját hiányosságunk bánt.

107. 09ca1d3343 (válaszként erre: 106. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 11:46

Hali!

Nyugodtan filózzál,én vevő vagyok rá.

A másik meg,hogy ártani nem árt,ha kiírod magadból a dolgokat.


Terv vagy álom? Szerintem egész életünkben tervezgetünk és álmodozunk...nem?

Az a szuper,amikor az álom megvalósul!

106. c6bb843c62 (válaszként erre: 104. - 09ca1d3343)
2007. dec. 3. 11:34

Hello Elmex:*


Nem tervezek, csak álmaim vannak. Mint mindnyájunknak, minden embernek: család, harmónia..


A lényeg, h ha probléma, konfliktus van, és én biztos vagyok az igazamban, mosolygok, és szó nélkül hátat fordítok. Nem, nem elmenekülök, csak nem ér annyit az egész, h konfrontálódjak.


Nem fenékig tejfel..hát az én természetem sem volt az, sokat változtam. Mindig figyelem a mellkasomban megjelenő nyomást, amikor cselekszem, előrevetít, h nem ok. Így törekszem rá, h leüljek, mélylevegő, és vmi itt nem ok. Nehéz, de volt 1-2 ember, KI MEGTANÍTOTT RÁ. Hjajjj, és még mi mindent kell tanulnom.:-)



Lényeg, h hiába akarja rámvetíteni saját szarságát, hiányosságát, a kő, amivel megdobnak, marad ott, ahova eset.:) Na jó, asszem megint filozofálok. Bocs!! :)


:*

105. c6bb843c62 (válaszként erre: 101. - 11a91585fe)
2007. dec. 3. 11:28

Kedves Bársonyfül!


Köszönöm a biztatást!! Azt hiszem nagyon sokan úgy vélekedtek, ahogy én belül érzem. A tanácsaitok megerősítést hoztak a számomra. Tudom, az életemet, sorsomat én irányítom, a következményekért felelnem kell. Valóban úgy gondoltam, h nem megyek hozzájuk, de tegnap megemlítettem, h arra is hajlandó vagyok, h bármi sérelem ért, én nem így akarok élni, és vele tartok. De hogy, ha Édesanyja utál?? Válasza: nem utál.. Ugyanolyan természete van Anyukájának, mint nekem...és 2 dudás ppfff. Tudjátok mi a tanúlság?? Tükröt mutatott, nem akarok ilyen lenni, maradni!! Erre jó volt, és még meg is köszsönöm neki.;-)

104. 09ca1d3343 (válaszként erre: 102. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 11:23

Szió!

Terv,hogy egy család lesztek jövőre?

Mi lesz később,ha most így indultok neki az első karácsonynak? Vagy a többi "ünnepen" mi lesz?

Például majd mindenki egyedül jár köszönteni a saját családtagját?

Mindenesetre menj haza anyudhoz, aztán majd kiderül mi lesz később,vagy hogyan viselkedik a párod családja,nem? Ha jól emlékszem, anyóspajtival már most nem fenékig tejfel...

103. c6bb843c62 (válaszként erre: 100. - 0c97fbb607)
2007. dec. 3. 11:23

Szia Myly!


Azt hiszem nagyon szeretem, így menjen csak haza, ha úgy gondolja... Fontos a szüleinek, h ott legyen. Bizonyította már elégszer az irántam érzett szeretetét. Csak tudod, tudjátok, én minden szentestémet a párommal (exemmelŰ) töltöttem. Együtt mentünk a szülőkhöz, de soha nem külön. Ezért kicsit nehézkes elfogadnom, de úgy furcsa, és egyben különleges ez a fiú, mint ebben a kérdésben...


Valamelyikőtök azt írta, h az év 364 napját úgyis együtt éljük meg. Kompromisszum, mindig is én voltam aki a végén engedett.:S

102. c6bb843c62 (válaszként erre: 98. - Smudlaagi54)
2007. dec. 3. 11:17

Szia:)


Ma beszéltünk A nyuval telefonon. Miután végig gondoltam az egészet, azt néztem kinek hogy lenne jó, és ráadásul még nekem is, úgy döntöttem, hogy haza megyek 23-án este, vagy 24-én reggel. Így mindenkinek ok. Páromnak, mert látja a családját örülni, Anyukámnak, testvéreimnek, mert ott leszek, és nekem, mert mindenki örül. Egyébként, már kezdek nem nagy jelentőséget tulajdonítani, örülök, ha megadatik, hogy együtt legyünk, így vagy úgy, de szerényen, és boldogan. Persze, szuper lenne, ha a kedvesem is velem, vagy én vele, együtt, bárhol...Ez van, nem akarok konfrontálódni, tele a hócipőm a mindennapi hülyeségekkel, egyszer van szenteste.:-) Lehet hogy jövőre már egy család leszünk, az is lehet, h kár előre tervezni. Hagyom, hogy alakuljon...:-)

2007. dec. 3. 08:05

Nevetnem kell..Vagy sírnom?!Szenteste..Aztán meg megannyi családban van emiatt baj.Nem erről kellene szóljon.Én biztos,hogy az idén SENKINEK nem adok semmit,és itthon fogom tölteni az én lakásomban,senkihez nem megyek és senki ne jöjjön.Akinek meg nem tetszik,hát ez van.Kapásból 10 embert tudnék a környezetemben felsorolni,akinek a Karácsony csak a felhajtásról és az ajándékokról szól.Ilyet nem akarok.Felőlem a párom szülei és a párom is állhat a feje tetejére.Ez nem arról kell szóljon,hogy ki sértődik meg,hogy nem ülök az ő asztalához,vagy neki nem vettem ajándékot.Ez a Karácsony az enyém is,és nem fog arról szólni,hogy ismét a más lelkivilágát veszem figyelembe.


Kökény,Te meg menj le a Édesanyádhoz,érezd jól magad.A pasid meg menjen az ő szüleihez,érezze jól magát.Másnap meg ketten,otthon,a Ti otthonotokban,pótoljátok be a közös vacsorát.Ha meg anyós abba köt bele,hogy Te miért nem mentél,s a pasid nem áll ki Melletted,akkor azt hiszem,ideje más szemszögből is megvizsgálni a kapcsolatotokat.Ügyes légy,okos Nő vagy,megoldod!

100. 0c97fbb607 (válaszként erre: 96. - C6bb843c62)
2007. dec. 3. 07:54

Még annyit szeretnék mondani,hogy minden ember olyan kapcsolatot keres,ahol tökéletes a harmónia,együttérzés,ahol nem merülnek fel pl ilyen kérdések,mert kapásból úgy beszélitek meg ,hogy mindkettőtöknek jó legyen.

De ez nem azt jelenti,hogy attól válik tökéletessé egy kapcsolat,hogy nincsenek viták,hanem attól,hogy elfogadjuk a másik hülyeségeit,kehéit,mert úgy szeretjük ahogy van.

De ha nem tudjuk elfogadni,ha sokszor érezzük azt ,hogy nyelnünk kell,egy nagyot,vagy rosszérzéseink maradnak egy-egy vita után ,akkor valóban itt az idő elgondolkodni,vajon valóban szeretem Őt,vajon tényleg vele szeretnék élni?

Nem pedig az a kérdés,hogy miért ilyen velem,amilyen.Mert Ő olyan amilyen,az a lényeg ,te elfogadod -e Őt,tudsz -e vele együtt élni.

99. 09ca1d3343 (válaszként erre: 98. - Smudlaagi54)
2007. dec. 3. 07:11

Egyetértek!


Mielőbb hanyagold ezt a pasit!

Nagyon furi Linda, hogy külön-külön a szentestét? Ők is így csinálják?

Ha nincs gyerek,attól még külön vagyunk a szülöktől,nem igaz? Nekünk 8 év házasság után született a gyerek. Addig a szülökön kellett volna "lógni"???


Ne görcsölj ezen a kapcsolaton,ha tudsz inkább szállj ki belőle,és töltsd nyugiban az ünnepeket anyukádnál! Üdv.!

2007. dec. 3. 06:28
Szia Kökénybokor!Megint én.Végig olvastam most megint az egészet,és nekem az jön le belölle,hogy nem vagy te neki fontos egyáltalán.Neki csak a családja számit,1x 2x 3x aztán jössz te.Neki ez igy nagyon kényelmes.Én a helyedben kilépnék ebböl a kapcsolatból,amig nem késő mert ez később csak rosszabb lesz.De ez a te életed,mi csak tanácsot adhatunk.Én inkább elmennék az anyukámhoz a helyedben,addig töltsd vele az időt amig teheted.Az ilyen pasiért meg nem kár.Nálunk úgy zajlott a karácsony,hogy 24.-én otthon,aztán egyik nap egyik szülő,másik nap a másik.
2007. dec. 2. 23:22

jo az is :)

annak is sok elonye van :) es anyukad is orulni fog, inkabb ezekre gondolj, nehogy mà szomorkodj szenteste :)

2007. dec. 2. 23:19
nem tudom, sztem mindenki otthon.
2007. dec. 2. 23:16

hat, nem tudok erre mit mondani. nekem ez tunt a lejobbnak, dehat nem vagyunk egyformak.

most mi jon?

94. c6bb843c62 (válaszként erre: 93. - 0260f21e84)
2007. dec. 2. 23:14

szia:)


Megemlítettem neki ma az 1. 5leteteket, miszerint rendezzünk nálunk az egéyz családnak szenteste vacsorás szeretgetős ünneplést. ELVETVE. Én megpróbáltam.:(

2007. dec. 2. 20:27

na szia

azert valamit kigondoltal, vagy nem?

en nem keszulodok meg, megcsak lelekben sem hangolodom

2007. dec. 2. 20:26

:-) Rábízom a sorsra, hogy alakul...


Jól vagytok?? Készülődtök az ünnepekre??

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook