Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Együtt a célig! fórum

Együtt a célig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. nov. 18. 18:49

lányok ma voltam uhn baba még nincs de eltüntek a cisztáim :D :D

Átölelném a világot :D

2009. nov. 18. 14:58

Sziasztok!

Nem vesztem ám el!!!! Kicsit sűrűsödtek a dolgok!

Ancsy! Láttam a Spar-ba fehér teát, úgy, hogy majd veszek! Tegnap alig ettem és ráadásul diétás dolgokat! Ma rálltam a mérlegre. Hát kicsit elkeseredtem, de nem adom fel!!!!!!!!!!!!!

335. ancsyangel (válaszként erre: 334. - Sünciné)
2009. nov. 17. 15:10
Szívből gratulálok hozzá!!!!!!!!!
2009. nov. 17. 14:39

Tudom, hogy nem idevágó de a lányomnak holnaptól van munkahelye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most intézi a munkanélküli megszüntetését!!!!

333. ancsyangel (válaszként erre: 332. - Sünciné)
2009. nov. 17. 10:07
köszönöm szépen :)
332. Sünciné (válaszként erre: 331. - Ancsyangel)
2009. nov. 17. 09:57
Mondom én!!!!! Édi vagy!!!!!
331. ancsyangel (válaszként erre: 330. - Sünciné)
2009. nov. 17. 09:13
pickwiknek van ilyen teája lefotozom neked a dobozát hogy könnyebben megtaláld a boltban :D
330. Sünciné (válaszként erre: 329. - Ancsyangel)
2009. nov. 16. 23:22

De édi vagy!!!!!!! Mondjuk ezt eddig is tudtam! De így leírtad részletesen!!!! Tüneményes csajszi!!!

Ez nagyon jó!! Hol lehet ilyet kapni?

Nekem azért is lenne jó mert van egy kis gond a szívemmel!

329. ancsyangel (válaszként erre: 328. - Sünciné)
2009. nov. 16. 23:14

A fehér tea jótékony hatásai bizonyítottan egyedülállóak. Természetes antioxidáns tartalma a zöld teában található mennyiség

kétszerese. Ezek közömbösítik a káros szabad gyököket, s ez által gátolja a sejtek öregedését. A fehér tea rákmegelőző hatású, mivel flavonoid tartalma megakadályozza a sejtburjánzást. A rendszeres fehér tea fogyasztók ritkábban kapnak szívinfarktust, kisebb mértékben szenvednek szív- és érrendszeri betegségekben. Vérnyomáscsökkentő hatású, továbbá koleszterincsökkentő és érelmeszesedést gátló, vagzis a fehér tea igazi szívbarát. A fehér tea csonterősítő hatása is bizonyított. Jó immunerősítő, antibakteriális hatású, így véd a kisebb fertőzésektől. Gyulladáscsökkentő és pajzsmirigy működést szabályozó hatása is van. Remek zsírégető hatású a fehér tea, a túlsúllyal küszködök bátran fogyaszthatják. A fehér tea alacsony nátriumtartalmú, viszont a káliumtartalma magas, ami az egészséges izomműködést segíti. A nyomelemek közül a fehér tea nikkel, króm, mangán és vastartalma jelentős. A vas jelentősége a vérszegénységben, a króm a vércukorháztartásban játszik szerepet, míg a mangán a csontanyagcserével kapcsolatban lehet fontos a szervezetnek. Az elkészített fehér tea színe világos aranysárga. Nagyon kíméletes a gyomorhoz, mivel kevés a csersav benne. Ez leginkább a fehér tea hajnali szüretelésének köszönhető. A fehér tea íze kevésbé karakteres. Lágy, finom édeskés, de hosszan tartó, kissé kesernyés utóízt hagy maga után, ezért inkább az edzett teafogyasztók kedvelik jobban. A fehér tea leveleit hagyományosan 70 C fokos vízzel kell leönteni és 5-7 percig áztatni. A fehér tea rendkívül alkalmas a napi szükséges folyadékmennyiség bevitelére, nemcsak télen, hanem nyáron is, mert köztudott, hogy egy csésze meleg tea kevésbé izzaszt, mint egy hideg ital, de ha valakinek mégis a hideg tea csúszik jobban ilyenkor, akkor ihat nyugodtan lehűtöt fehér teát.

2009. nov. 16. 21:44
A zöldet! Abban van vízhajtó hatás! Nekem bejött! A fehérről még nem is hallottam!
327. ancsyangel (válaszként erre: 325. - Sünciné)
2009. nov. 16. 21:42
nem de most hogy mondod van itthon az is meg fehér tea is :D
2009. nov. 16. 21:29
Ja! És kitaláltam magamnak, hogy ne kívánjam a kaját! Felveszem a Benkő műsorát attól tuti nem lesz étvágyam!
2009. nov. 16. 21:28

Ancsy!


A zöld teát próbáltad? Én elkezdtem inni pár hete de semmi! Viszont két napja már érzem a hatását! Hajtja a vizet!

324. ancsyangel (válaszként erre: 322. - Sünciné)
2009. nov. 16. 13:55
Igen írtad a naplódat meg olvastam még tegnap! Sőőőt elalvás elött tettem és kedvesemnek is felolvastam ;)
2009. nov. 16. 13:02

nagyon építő párbeszéd:-D

igen az fontos, amikor kell, akkor kell! nem koplalás a megoldás, adni kell, csak okosan! a lényeg a minőség.

:-D

2009. nov. 16. 12:48

Az! És imádom!!!! Olvass bele a naplómba! Hihetetlen volt a hétvégén!

Nem tudodm írtam e, hogy a lányomnak az egészsége és álmai ruhája a cél! A 12. bejegyzésnél van a kép a ruhától!

Ha már írtam bocsi!

321. ancsyangel (válaszként erre: 320. - Sünciné)
2009. nov. 16. 12:34

nagy taps neked hihetetlen ügyi vagy te is :)

És egyre csinibb :) Nagyon édes a keresztlányod fia a képen :)

2009. nov. 16. 12:29
Egyébként én azt mondtam a lányomnak, ha már azt meg tudom állni, hogy nem falom az édességet, nem eszem csak teljeskiőrlésü kenyeret, és meg tudom állni, hogy este 6 után csak olyat egyek ( persze ha nagyon éhes vagyok ) amit szabad akkor már jó és megéri!
319. Sünciné (válaszként erre: 317. - Ancsyangel)
2009. nov. 16. 12:04
Milyen egyformák vagyunk! Igaz még az elején járunk, de ha már van sikerélmény akkor még jobban beleadunk apait-anyait!
318. Sünciné (válaszként erre: 316. - Ancsyangel)
2009. nov. 16. 12:03
Így bizony!!!!!!!!! Sokkal jobban fogjuk magunkat érezni!!! Ez adjon erőt!!!
317. ancsyangel (válaszként erre: 313. - Sünciné)
2009. nov. 16. 11:53

Ismerős! Esti pizzarendelés ugy hogy 1-1 egész apának meg nekem :S

Tegnap apa zsiroskenyeret evett mellettem de egyáltalán nem kivántam :)

a csirkemell volt a legnagyobb öröm nekem :)

Ja és képzeljétek amugy imádom a grillcsirke bőrét de ebböl most egy falatot sem ettem :D

316. ancsyangel (válaszként erre: 315. - Sünciné)
2009. nov. 16. 11:52

:)

igy van és ami még nagyon feldob hogy furcsa de kevésbé vagyok fáradt energikussabb vagyok :)

315. Sünciné (válaszként erre: 314. - Ancsyangel)
2009. nov. 16. 11:28
Látod!!!!! Mondom én, hogy klassz csaj vagy!!! Igaz a mondás! Minden kezdet nehéz! Én magamból indulok ki!
314. ancsyangel (válaszként erre: 311. - Sünciné)
2009. nov. 16. 11:26

Köszönöm kedves vagy :)

És ma rááltam amérlegre reggeli elött :D :D

Annyira boldoggá tett :)

313. Sünciné (válaszként erre: 312. - A22d4e01f3)
2009. nov. 16. 11:03

Tudod nekem voltak egy borzasztó szokásaim! Ebből letudtam adni!

Késő esti evés ( ami már nem is evés volt hanem zabálás ), Addig ettem amíg ki nem durrantam és nem akármit! Most ebből sikerült leadnom. Tulajdonképpen ugyanazokat eszem csak másképp és lényegesen kevesebbet! Az édességet csak Norbit!

Egyenlőre nem hiányzik de ha nagyon megkívánnám nem vonom meg magamtól, de amíg nem kell addig nem is eszem!

2009. nov. 16. 10:34

sünciné és ancsy klassz!

lolli, nyugi, majd, amikor jön az indíttatás,

addig hagyd magad békén!!

311. Sünciné (válaszként erre: 308. - Ancsyangel)
2009. nov. 16. 10:13

Ancsy!

Nagyon szorítok éretd!!! Annyira klassz csaj vagy, hogy szerintem nem adod fel!

310. Sünciné (válaszként erre: 307. - A22d4e01f3)
2009. nov. 16. 10:11

Egyenlőre nagyon jól állok és bírom! Remélem még sokáig! 2 hét alatt -1 kg.!

Tudod mi minden hónapban ünnepelünk és ennek már több mint 4 éve!!!

Imádom a gyerekeket! Nem véletlen várom már az unokát!!! Igaz van a családban mos 4 pöttöm és decemberben érkezik az ötödik!

309. lolli
2009. nov. 16. 08:56

sziasztok!

kicsit, nem is kicsit kimaradtam, visszaolvasni sincs időm, Boró jányom beteg:((. nem alszunk napok óta, így kajával vigasztolódom:((((. anyám meg tegnap ideállított egy tál almáspitével. normál esetben átnéztem volna rajta, de most... na ez van, h lesz egyszer időm jövök és visszolvasok. addig is kitartást, sok sikert!!!

308. ancsyangel (válaszként erre: 304. - A22d4e01f3)
2009. nov. 15. 22:44

Köszönöm és te is kafa vagy mert ezt neked is köszönhetem :)

oké rendben van CHról gondoskodom ;)

ma is ugy bevacsiztam hogy olyan jól laktam mint a duda ;)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook