Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszer udvarol...majd eltünik, de a szívemet viszi. Mi a baj? fórum

Egyszer udvarol...majd eltünik, de a szívemet viszi. Mi a baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. bbe8e56e9e (válaszként erre: 44. - E8da813d29)
2017. jan. 6. 19:48
Poén volt ! Értelek! De szerintem neki itt ebben az esetben nem kellene még feladni! Nekem meg az én esetemben be kellene fejezni! Ilyen az élet s mindenki eldönthet mit tesz!
44. e8da813d29 (válaszként erre: 40. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 19:46

Igen.

Csak mert egy hímtag meglátta benned a nőt.

Ne veszítsd el a fejed.

43. bbe8e56e9e (válaszként erre: 41. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 6. 19:45
Én mint a másik fórumon megvitattuk most rózsaszín ködben élek! S igen nekem nem kell futnom az említett pasi után, de szerintem ő itt ne adja fel! Vannak férfiak akik nem mernek kezdeményezni, s akkor miért baj ha a nő teszi? legalábbis addig amíg nem tisztázták, ki mit is akar!
2017. jan. 6. 19:45
nem használtál kulcsot, kilopták...
41. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 38. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 19:42
Figyelj macika. Nem szóltam be senkinek és köszönöm a durva megjegyzésedet, de boldog szép életem van. Talán pont azért, mert ismerem az alapszabályokat, hogy ha egy pasi nem keresi a nőt, akkor annak nem kell. Ezek tények, ezt minden felnőtt tudja. Ha jól emlékszem a másik ilyen általad említett rosszindulatú megjegyzésem az volt, amikor egy másik fórumon szintén nem kereste a pasi az illetőt és majdnem ugyanezt írtam. De persze lehet futni olyan után akinek nem kell valaki. Belőled sugárzik a rosszindulat nem belőlem!
40. bbe8e56e9e (válaszként erre: 39. - E8da813d29)
2017. jan. 6. 19:41
Tényleg köszi! Most körül vesz a rózsaszín köd!
39. e8da813d29 (válaszként erre: 38. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 19:39
Te elfogult vagy a témában, ne feledd :D
38. bbe8e56e9e (válaszként erre: 37. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 6. 19:32
Mindenkinek beszólsz ilyen kedveset? Sajnálom hogy ilyen megkeseredett életed van , csak a rosszindulat sugárzik felőled! Gondolom az életben is így van!
2017. jan. 6. 19:25
Ha kellenél neki, lépne. De hát ezek szerint nem így van
36. massalhangzo (válaszként erre: 35. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:43
en is hagynam, ha egy pasi nem keres magatol. egy kis beszelgetes, flortoles meg nem jelent semmit onmagaban, foleg ha a pali felszivodik. de ennyiktol meg ne ess szerelembe :D
35. MNGO
2017. jan. 6. 17:35

20elmúltam :D


talán azért nem keresem, mert nem akarom méginkább leégetni magam, s mert félek a válaszától vagy attól,hogy lepattint és akkor még rosszabbul fogom érezni magam...


SZóval inkább ez a tudatlanság mint a kopp :D

2017. jan. 6. 17:34

Biztos hogy udvarolt?


Hova vitte a szíved?


Az a baj, hogy olyanról kombinálsz, ami nem is volt.

33. massalhangzo (válaszként erre: 32. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:24

hany eves vagy? :D mert egy tinitol ez okes, hogy parzik meg hezital, taktikazik, ciki-e irni, mi a helyzet stb.


felnott nokent vagy hagyni kell a csudaba, felismerve, hogy a pasi sincs oda-vissza, vagy rakerdezni siman, hogy de eltuntel, miert? es erre kapsz egy valaszt, amibol tudhatod, hogy mi van

32. MNGO (válaszként erre: 31. - Massalhangzo)
2017. jan. 6. 17:20

Koszi:)

Asszem vegul gyozott a gyavasag vagy ez csak noi buszkeseg??? De hagyom

31. massalhangzo (válaszként erre: 30. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:14

ilyen hulyek siman vannak itt pasikbol, nem kell csodalkozni :D


te meg ne ragodjal annyit, ha erdekel a pasi, irjal ra, attol nem tortenik semmi. lehet, hogy tul durvan pattintottad raszolasokkal, lehet, hogy nem erdekled igazan. ha ki akarod deriteni, felnott no vagy, ismeritek egymast, beszelgettek egy joideje, miert ne irhatnal. vagy alakul valami, vagy nem


ha annyira meg nem szamit, akkor meg hagyd a csudaba :D

30. MNGO (válaszként erre: 29. - B1dbc250b6)
2017. jan. 6. 17:11
de KEDVES Vagy :DDDDD
29. b1dbc250b6 (válaszként erre: 23. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:08

...."totálisan veszett az ügy és soha többé nem is fog keresni?"..


hogy lenne veszett az ügy? fog keresni, csak most más ágyában gyűri a lepedőt..te is sorra kerülsz.


belógatta az úszót, várja a kapást..

még nem te következel.

28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - B1dbc250b6)
2017. jan. 6. 17:06
kivancsi lennek, ki az a barom, aki a te tesztoszteronodra bukik :D csak koltoi kerdes volt persze
27. b1dbc250b6 (válaszként erre: 1. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:04

miből tudható, hogy egy pasi szexfügő? ..hogy lélegzik...


nos add meg magad, mert előbb-utóbb csak úgyis egy trófea leszel. felesleges szenvedni, az evolúció keményen teszi a dolgát(a beépített tesztoszteron)

arra vigyázz, hogy be ne kapd a legyet...aztán továbblépsz.(bölcsebben)


ennyi.

26. massalhangzo (válaszként erre: 25. - MNGO)
2017. jan. 6. 17:00

ha igy allsz hozza, normalis ferfit nem fogsz talalni. miert ne irhatnal neki barmit, hiszen te vagy rakattanva nagyon. nem ciki, ha meg akarod magadnak kaparintani :D


ha olyan ferfit akarsz, aki rad van kattanva, es teged akar megkaparintani, nem kell futni utana, akkor hagyd, keressel mast

25. MNGO (válaszként erre: 24. - Csikil4ny)
2017. jan. 6. 16:55
Koszi...de mar irni is parazok... Kezdem cikinek erezni :D
24. csikil4ny (válaszként erre: 23. - MNGO)
2017. jan. 6. 16:53

Még egy "mi újság?" jellegű üzenetbe nem halsz bele, ezzel átdobod az ő térfelére a labdát. De ne játszmázz, annak soha nincs jó vége. És először megismerjük az illetőt és utána szerelmesedünk bele, hanem lesz koppanás még egy párszor.


Sok szerencsét!

23. MNGO (válaszként erre: 21. - Csikil4ny)
2017. jan. 6. 16:49

a forum kiirás enyhe túlzás-bevallom :)

SZerelmes ugyan nem vagyok, de eléggé bejövős a Pasas :)


Igazad van, nagyon rákattantam a sztorira. Nem kellett volna, hisz nem vagyok már tini...


Mindenesetre most hagyom, ha akar valamit úgy is ír majd-nemigaz?


Vgay szerintetek mostmár totálisan veszett az ügy és soha többé nem is fog keresni?

22. massalhangzo (válaszként erre: 20. - MNGO)
2017. jan. 6. 16:48

nekem ez furcsa. szerintem ha egy pasit erdekelsz, es akar valamit, az elhiv egy programra, nemcsak bejarkal hozzad, amikor eppen arra jar


szerintem te tul sokat gondolsz bele a pasikba, akikkel barmilyen kontaktod, kapcsolatod lesz, es rogton beleeled magad mindenbe, ami meg nincs is


ne viselkedj ugy, mint egy eretlen tinike. ha beszelni akarsz vele, beszelj. most mi tortenik akkor, ha rairsz, hogy milyen napja volt?


nezd a pasi oldalarol. ismerkedtek, beszelgettek, diliztek, aztan te raformedsz semmisegert, utana meg smilekat, kepeket kuldozgetsz kommunikacio helyett. ha o nincs agytalan tini szintjen, akkor ebbol azt veszi, hogy nem palya nalad


de oszinten, szerintem te sem vagy az nala, kar beleelned magad, ha nem akar veled lenni, csak levelezgetni meg beugrani hozzad

21. csikil4ny (válaszként erre: 20. - MNGO)
2017. jan. 6. 16:45

Ne görcsölj rá ezekre a kezdetekre. Sok ilyen van egy ember életében, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem.


Ilyen hamar miért adtad oda a szíved? (A fórumcímre utalok.) Még az is lehet, hogy egyáltalán nem illetek össze, hisz nem is ismered....

20. MNGO (válaszként erre: 19. - E36c6ad80e)
2017. jan. 6. 16:41

Amikor elöször volt bent a melóhelyemre, akkor szinte csak velem foglalkozott, majd zárás után kaptam egy üzenetet messengeren (nem ismerősöm, hanem rá keresett) szóval Ő írt nekem először.

Mindig akkor jött be, amikor xdolgoztam, és szintén a pultnál állt és velem foglalkozott, beszélgettünk..


Majd pár nap múlva egy beszélgetés alkalmáűval ígértem Neki sütit, mondtam hogy a munkahelyemen átvheti,majd (3településsel arrébb lakik) zárás után bejött, sütiztünk, akkor 3,5órát hülyültünk, dumáltunk, fogocskáztunk (mint a dedósok) piszkált... :D alig akart hazamenni. Beszéd közben végig a szemembe nézett, minden mozdulatomat leste...

láttam hogy tetszem neki. Plusz finoman-illedelmesen bókolt.

Akkor az Ő kezdeményezésére 2puszival váltunk el.

Pár nap múlva ismét írt... megint jól elbeszélgettünk, majd ismét bejött egyik este zárás után, akkor nem maradt sokáig,mert utána ment a haverokkal kanbulizni. Mondtam Neki hogy menjen nyughodtan, nem akarom feltartani, de azt mondta "Ne viccelj, most Miattad vagyok Itt, a haverok megvárnak"



Aztán újra-és újra beszélgettünk...vagy Ő írt pár naponta vagy én.



Persze arra is gondoltam,hogy udvariuas volt csupán.

De én bevallom -nőként- nem igazán sütizgetnék kettesben egy fiú haverommal órákon át, és azt sem mondanám neki hogy "Cuki Vagy...tetszel...és tetszik a stílusod, ritka az ilyen "

2017. jan. 6. 15:15

Mit értesz udvarlás alatt? Ez mit takar? Ma az egyik hozzánk érkező "vendég", távolabbi kollega hozott nekem sütit és egy órát poénkodtunk. Nem volt semmi udvarlás. Az, hogy valakivel néhány naponta chatelgetsz, az nem a kezdete semminek. Nem jelent semmit.

Ha egy férfi nyomul, az naponta többször próbál veled kommunikálni. Nem csak pár naponta.

Azért nem ír, mert nem akar. Ha nem tesz valamit, a nagyon jelzés értékű. Én biztos nem írnék neki, nem aláznám meg magam. Hagynám.

18. MNGO (válaszként erre: 17. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:03

Koszi a valaszt.

Miv a teloszamat nem tudom igy csak messengerem tudunk dumalni... Ott meg mar nme is merek irni neki :D


Talalkozas akarhol...akarhogyan...ahh ugyan.

Szerintem az mar kizart

2017. jan. 6. 15:00
Kicsit olyan mintha ismernélek, vagy kicsi a világ vagy hasonló helyzetben van egy ismerősöm! De én megkérdezném tőle, ha legközelebb találkoztok szerintem nem ciki sütni neki egy sütit! Akkor meglátod, hogy reagál és hanem megy nem kell erőltetni! De tisztázni kell, mert emészteni fog! S valószínű még fogtok találkozni a melóhelyen, sőt nem biztos hogy csak ott!
16. Miss Angel (válaszként erre: 13. - MNGO)
2017. jan. 6. 14:48
nem azt kellene megkérdezned hogy akar e téged,vagy sem,inkább rákérdezni,hogy mi a baja....de ha ez neked kellemetlen ,persze ne tedd,hagyd a fenébe,majd találsz vki mást akivel jobban megvan az egy hulámhossz.....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook