Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? fórum

Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. nov. 4. 09:35
bagy=nagy
12. Secret83 (válaszként erre: 8. - Loch ness)
2009. nov. 4. 09:34
Az a baj, hogy nem olyan könnyű ezt lezárni! Nem lehetséges az, hogy nem találkozom vele többé! Ugyanis sajnos szegről végről még rokonok is vagyunk! Ez a legszörnyebb az egészben! Tényleg szégyellem magam, de sajna ez van!
2009. nov. 4. 09:34
Akkor lehet, hogy nektek az segít, ha beszüntettek minden kapcsolatot magatok között. Van, amikor már csak az ilyen radikális orvoslás segít. És ha van egy házastársad, akivel nincs bajod, újra közel tudtok kerülni egymáshoz. Nekem nem volt meg ez a segítségem, mert nem volt házastársam, és csak a bagy üresség maradt utána.
2009. nov. 4. 09:34
Attól,hogy házasok vagytok, és egymásba szerettetek, és ahogy írtad, hogy nem tudtok egymás nélkül lenni, szerintem nincs semmi akadály. :) Ha tényleg mindkettőtöknek komolyak az érzelmei, akkor bele kell vágni :)
9. Secret83 (válaszként erre: 3. - 01c8755c79)
2009. nov. 4. 09:32
Nincs a házastársával problémája, s az a szép, hogy nekem sem! Nem ilyen problémákra gondoltam! Nem tudom, hogy hogyan alakult ez így! Mindenesetre nagyon szarul érzem most magam!
2009. nov. 4. 09:32

Ha tényleg nem lehettek egymáséi, akkor fogok tudni egymás nélkül létezni. Hidd el, tudom. Az ember kezdetben azt hiszi, belehal, és tényleg van benne valami - de ha tudja, hogy ez a becsületes, akkor végig tudja harcolni a dolgokat. Nekem már sikerült. De akkor sokáig nem láttam a fájdalomtól.

Szóval, sok erőt neked!

7. Secret83 (válaszként erre: 2. - Kattyus)
2009. nov. 4. 09:31
Mindketten házasok vagyunk! Tudom, tudom! Hülye vagyok, s ég is a bőr a képemen! Én ilyet eddig még soha nem csináltam, nem tudom, hogy mi van velem! Szégyellem magam, de az érzéseimnek nem tudok parancsolni!
6. 01c8755c79 (válaszként erre: 5. - C42aaaac41)
2009. nov. 4. 09:31
Milllyenek vagyunk... nem is írta ám, hogy ilyen problémák vannak. ;) Lehet, hogy csak a naaaaaaaaaaaaaagy távolság... vagy a hierarchikus alá-fölérendeltségi viszony... vagy bármi egyéb. :o)
2009. nov. 4. 09:29
üljetek le,beszéljétek át,hogy megéri-e,felrúgni a kapcsolatokat,melyek másokhoz kötnek benneteket.gondoljátok végig,hogy kibírja -e kapcsolatotok azt a sok nehézséget,amivel majd meg kell küzdeni...
2009. nov. 4. 09:26
Mi az akadály?
3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Secret83)
2009. nov. 4. 09:26
Én hátat fordítanék és felszólítanám, hogy a problémáit a házastársával beszélgesse meg... ugyanis vele kell őket megoldania. ;)
2009. nov. 4. 09:26
Miért nem lehettek egymáséi?
2009. nov. 4. 09:24
Beleszerettem valakibe, akibe nem lett volna szabad! Nem tudunk egymás nélkül létezni, mégsem lehetünk együtt! Hogy lehet ezt feldolgozni! Lezárni nem nagyon szeretnénk, mert amellett, hogy szeretjük egymást nagyon jó barátok is vagyunk,s minden problémánkat egymással osztjuk meg! Ti mit csinálnátok a helyemben?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook