Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? fórum

Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. Secret83 (válaszként erre: 102. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:34
Jó, jó, de ugyanakkor nagyon fáj is! Fáj, hogy ilyen ritkán láthatom! Ettől szenvedek,sőt, majd belehalok, de nem tudok mit tenni! A munkája vidékre szólítja! Olyan kettős érzés!
102. mamika2
2009. nov. 5. 10:30
Elhiszem és kicsit irigykedem is, hogy ennyire szerelmes vagy, ez jó, nagyon jó, élvezd ki!:))))
101. Secret83 (válaszként erre: 99. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:27
De belehalok,annyira hiányzik! Sajna ő vidéken van hétközben! Így nem láthatom őt! Bár hét elején haza utazott, hogy tudjunk találkozni! Nagyon meglepett és én voltam a legboldogabb ember! De most vérzik érte a szívem!
100. Secret83 (válaszként erre: 99. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:26
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Próbálom megtalálni az arany közép utat! Remélem sikerül!
2009. nov. 5. 10:18

Jaaj én annyira szeretném ha ti együtt lehetnétek, de komolyan!:))

Elhiszed, hogy lehetséges?

Csak hinned kell a kettőtök közötti érzésekben!

Szeresd ezt a férfit, mert abból, amit leírtál az jön le, hogy ő is nagyon szeret téged!

Szorítok, hogy találjatok egy olyan megoldást, amiben mindenki a legkevesebbet fog sérülni!

98. etikat (válaszként erre: 97. - Secret83)
2009. nov. 5. 09:24
Hurrá ! Éljen a szerelem ! :)
97. Secret83 (válaszként erre: 96. - Etikat)
2009. nov. 5. 08:35
Szia! Volt már köztünk testi kapcsolat, de úgy nem feküdtünk le egymással!Csók, simogatás, orális szex már volt! S nagyon jó volt! Annyira másképpen ér hozzám, mint a férjem! El sem tudom mondani, akkora a különbség! Ő szenvedélyes velem, érzem rajta, hogy velem akar lenni, nem úgy, mint a páromon! A párom csak úgy van!Vele is jó, de valami nagyon hiányzik! Csak azt tudnám, hogy miért magamat hibáztatom, hogy ide jutottam!A párom hajszol bele ebbe az egészbe! Ha kellőképpen törődne velem, akkor nem keresném másnál a boldogságot! Köszönöm a jókívánságokat és, hogy írtál!
96. etikat (válaszként erre: 94. - Secret83)
2009. nov. 5. 07:45
Kedves Secret ! Most lehet engem megköveznek, de azt mondom ! Ne legyen lelkiismeret furdalásotok, ha ennyire ragaszkodtok egymáshoz !!! Élvezzétek ki az életet, mert ilyen szép érzések ritkán adódnak az ember életében !A többi meg idővel eldől ! Azt írtad hogy testi kapcsolat még nem is volt köztetek ! Hidd el , az is sokat számít !!! Majd az felteszi az" í-re" a pontot, szokták mondani !Aztán vagy jobb lesz, vagy rosszabb , de ki ne hagyd, mert megbánod ! A Te életed a tied és hidd el ahhoz nagyon rövid hogy elvesztegessük ! Sok boldogságot kívánok Neked !!!
95. Gecam
2009. nov. 5. 07:35

Ha két ember szereti egymást nincs akadály amit nem oldanak meg!

Ja és ami fontos!A másod unokatesó már nem vérrokon!

94. Secret83 (válaszként erre: 93. - Mamika2)
2009. nov. 4. 22:05
Azt nem tudjuk megoldani, hogy ne találkozzunk! Elég egy családi rendezvény és kész is! Ezért is olyan nehéz! Neki is jó így, bár lelkiismeret furdalása neki is van minden egyes alkalom után!Amikor együtt vagyunk akkor nem, de amikor elválunk, mind a kettőnkben dolgozik, hogy úr isten, mit teszünk! Amúgy én is attól tartok, hogy egyszer kiderül! Na akkor vége lesz a világnak! Igyekszem valami arany közép utat találni, ha egyáltalán van ilyen!
2009. nov. 4. 21:48

Hát én most könnyen beszélek, de ha ebből soha semmi komoly nem lehet, akkor tényleg be kéne fejezni, legalábbis a szerelmi részét, bár ha találkoztok bármi miatt is, akkor nagyon nehéz!

Jaaj, de nem lennék a helyedbe!

Ő mit mond?

Neki jó így, ahogy van?

Vagy neki is kellemetlen?

Egyszer ki fog ám derülni és akkor lesz balhé!

Sajnálom, hogy ilyen kényes helyzetbe kerültél!:(

92. Secret83 (válaszként erre: 88. - Platty666)
2009. nov. 4. 21:40
Köszönöm a válaszod! Szeret a férjem, ebben biztos vagyok!Csak szerintem nem tudja feldolgozni a történteket! Nem vetem meg ezért, hisz tudom, hogy neki is nagyon nehéz volt végig csinálnia velem a négy lombik programot!Próbáltam már vele megbeszélni ezt az egészet, de valahogy sosem sikerült! Felajánlottam neki, hogy menjen és keressen magának másik párt, aki esetleg szülne neki gyereket, de hallani sem akart róla! Nálunk amúgy sajnos nem csak lelki okok vannak a dolgok hátterében! Nekem van egy gyógyíthatatlan nőgyógyászati betegségem, s emiatt nem sikerül! A lombikok alatt tartottuk magunkat mind a ketten, de amikor befejeztük elkezdődtek a problémák!Szerintem akkor jött ki mind a kettőnkön ez az egész, s akkor kezdődött ez a románcom is!Akkor nagyon mélyponton volt a kapcsolatunk! Mostanra valamelyest sikerült már helyrehozni, bár ez most hülyén hangzik, de valami még mindig nem jó, valami hiányzik! De ettől függetlenül szeretem a férjem, de most meg már itt van a másik is! Jól belebonyolódtam!
91. Secret83 (válaszként erre: 89. - Mamika2)
2009. nov. 4. 21:33
Nem lehetünk teljes mértékben az egymáséi! Kitagadna minket a család!Ha együtt akarunk maradni, akkor kénytelenek vagyunk mind a ketten megelégedni a második hellyel és titokban tartani ezt az egészet!De amúgy sem várom el Tőle, hogy feladja a mostani családját, s én sem szeretném feladni az enyémet! Amúgy július óta tart ez az egész!Csak amellett, hogy nagyon jó együtt, lelkiismeret furdalásunk is van, amiért ezt tesszük! Tudom, hogy dönteni kell, csak nem tudok! Ő az az ember, aki minden nap tartja bennem a lelket!S ha ő nem lenne, akkor már én sem! Félek, hogy ha eltűnik az életemből, akkor ismét visszasüllyedek a gödör mélyére, ahonnan nagyon nehezen tudott kihozni!Egyszóval nehéz! Szeretem a férjemet is, és őt is, csak őt egy kicsit másképp!
90. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 87. - Secret83)
2009. nov. 4. 21:07
A szeretetet kierőszakolni nem lehet.
2009. nov. 4. 20:41

Az esküről csak annyit, hogy nem csak hűséget fogad két ember egymásnak, hanem, hogy jóban és rosszban kitartanak egymás mellett, de ezt a férje nem tette, akkor mit vár?

Szerintem nagyon is érthető, hogy egy másik, megértőbb, kedvesebb, segítőkészebb férfi karjaiban kerested a boldogságot és szerencsére meg is találtad!

Szerintem ami a legfontosabb, hogy minél hamarabb DÖNTENI KELL, mert ez a mindenki háta mögött játszás tényleg nem a legszebb megoldás, de mégegyszer mondom teljesen érthető, hogy miért teszitek!

Ha se te, se a másik férfi nem tud elszakadni a családjától vagy akár csak egyikőtök is, akkor tényleg le kell zárni a testi kapcsolatot, mert csak kínozzátok egymást és magatokat!

Ha meg úgy érzitek, hogy kitartotok egymás mellett és feladjátok a régi életeteket, akkor vágjatok bele!

Mióta tart pontosan ez a románc?

Ja a másik, az is fontos, hogy a férjedtől szeretnél-e biztos babát, mert ha akkor derül ki, hogy nem tudtok a másik férfival egymás nélkül élni, amikor már megfogant vagy megszületett a közös babátok a férjeddel az más komolyabb dolog!

Remélem nem veszed kioktatásnak a szavaimat nem annak szántam!Sok sikert kívánok nektek, akárhogy is alakul!:)))

2009. nov. 4. 13:30
NEM VAGY BŰNÖS! Nem te okoztál fájdalmat a férjednek,ő nem szeret téged eléggé. Mert ha szeretne úgy, ahogy a másiktól megkapod, akkor az sem lenne akadály, hogy nem sikerült a baba-projekt. Egyébként én hiszek abban, ha ennyire nem megy, el kell engedni kicsit, és lelki okot kell keresni. Vannak technikák, amivel oldhatók, és megjön az áldott állapot. De lehet, kiderülne, hogy éppen a férjed és közted van egy láthatatlan határvonal. Nem könnyű helyzet, de jobb előbb szembenézni, mint későn, ezért is írtam le azokat. És ha most nem is az uncsitesóddal, de később valakivel ugyanígy választás elé kerülsz, mert az érzelmek nem állnak az akaratunk fennhatósága alatt.
87. Secret83 (válaszként erre: 86. - Platty666)
2009. nov. 4. 13:16
Tudod, hogy hányszor elmondtam már a férjemnek ezeket a dolgokat? Mondtam neki, hogy törődésre, figyelemre és egy kis romantikára vágyom! Mivel nem tudok teherbe esni, nem nagyon érzem magam nőnek, s ezért jól esne, ha ő foglalkozna velem, s nem ezt éreztetné ő is! Ígéreteket kaptam, de mást nem nagyon! Talán ez az, amit az unokatesómtól megkapok???!!!!! Nem tudom! Csak azt tudom, hogy vele minden más, vele minden jó, s nagyon jól érzem magam vele! Ha ez bűn, akkor bűnös vagyok!
2009. nov. 4. 13:12
Nem vagyok jogász, de ismereteim szerint a másodunokatestvérek között eddig is megengedett volt a házasság. Most akarják kiterjeszteni az elsőre. Vannak vélemények, hogy még az sem befolyásolja a gyerek egészségét. Mindenesetre én azt tanácsolnám Secretnek, először üljön le egyedül, aztán a férjével, és próbálják kideríteni, mi okozza valójában a házasságuk elszürkülését, mit nem kapnak meg egymástól. Őszintén el kellene mondanod, hogy te igenis igényled a gyengédséget, figyelmességet, fiatal vagy és boldog akarsz lenni. A saját példámat hozom fel, én nem tettem meg időben, és bombaként robbant 33 évesen először a szerelem - teljesen viszonzatlan, reménytelen, halálos szerelem. Hajszál híján az is lett, de még akkor sem tanultam belőle. Aztán sok év után megint beleszerettem valakibe, és ekkor vált világossá, hogy én a szerelmet kerestem, a gyengédséget, amit a férjemtől nem kaptam meg - pedig szeretett. Csak nem úgy. Most azt érzem, nálatok is ez a helyzet. Ha nem akarsz így járni, mint én, nézz szembe a tényekkel.
85. Secret83 (válaszként erre: 84. - 874eb11dfd)
2009. nov. 4. 13:06
Hát igen! Sok a különbség, de akkor is! Rokon így is, úgy is! Szerintem ez az egy ami visszatart! Na meg persze a családja!
2009. nov. 4. 12:48

unokatestvér és másodunokatestvér között azért sok a különbség :)

De csak úgy általánosságban kérdeztem..

83. Secret83 (válaszként erre: 82. - 874eb11dfd)
2009. nov. 4. 12:40
Jaj! Nem tudom, de nem is szeretném kipróbálni! Nem akarok tőle gyereket,s ő sem tőlem! Ez aztán teljesen ki van zárva! Meg sem fordult a fejünkben! Bár az új törvény szerint már unokatesók is összeházasodhatnak és lehet nekik gyerekük! Na én ezt azért nem csinálnám!
2009. nov. 4. 12:35
Hát igen, ez már azért nehezíti az egész helyzetedet. De egyébként ez tényleg olyan közeli rokoni kapcsolat? Mármint tudom,hogy mi az hogy másod unokatesó..De pl. babának lehet valami baja?
81. Secret83 (válaszként erre: 80. - Kattyus)
2009. nov. 4. 12:30
Szia! Tök igazad van! Engem is ez zavar! Ha nem lenne rokon, tán könnyebb lenne! De ezt hozta az élet, nem terveztük ezt az egészet! S mint már mondtam, az érzéseknek nem könnyű parancsolni, ha egyáltalán lehet!
2009. nov. 4. 11:58
Az eskü igenis nagy dolog. Amikor hozzámentem az első férjemhez nálunk is volt templomi eskü. Én tartottam magam hozzá, de ő magas ívben letojta. A 2. férjemmel már csak polgári esküvő lehetett, a felbontatlan 1. egyházi végett.Senkinek sincs joga pálcát törni a másik fölött, hiszen senki nem hibátlan. Döntsön saját belátása szerint. Én már csak a vérségi köteléket tekintve sem. bonyolódnék bele ebbe a kapcsolatba.
79. Secret83 (válaszként erre: 78. - Zselice)
2009. nov. 4. 11:55
Köszönöm! Mindenesetre nem lesz könnyű! De azért olyan jó, hogy kibeszélhettem magamból! Köszönöm, hogy meghallgattatok és próbáltok segíteni!
78. Zselice (válaszként erre: 77. - Secret83)
2009. nov. 4. 11:20
Szorítok Nektek, hogy sikerüljön a legjobb döntést meghozni.
77. Secret83 (válaszként erre: 72. - Zselice)
2009. nov. 4. 11:13
Igen Zselice! Eddig mindenki irigyelt minket, hogy milyen szép a házasságunk! Most, hogy ennyi küzdelem után sem jártunk sikerrel, valahogy ráment a kapcsolat! Próbáljuk helyre hozni, de nem könnyű! Én egy az egyben ki merem jelenteni, hogy ez okozta nálunk a problémákat! Bár ezen nem is nagyon csodálkozom! Felemésztett mindkettőnket ez az egész!
76. Secret83 (válaszként erre: 69. - 867f9adc74)
2009. nov. 4. 11:11
Hát nehezen!
75. a74de3d08a (válaszként erre: 74. - Zselice)
2009. nov. 4. 10:58

Ha már gyerek van, akkor nagyon meggondolandó, de az élet nagy részét boldogtalanul leélni hülyeség szerintem.

Ha nem boldogok, miért ne lehetne elválni?

74. Zselice (válaszként erre: 58. - 3ed4c04bf4)
2009. nov. 4. 10:55
És azért is írtam, hogy aki még nem házas, ne úgy álljon hozzá, hogy bármikor fel lehet rúgni. Inkább akkor várjon még:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook