Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedüllét fórum

Egyedüllét (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedüllét

1 2
2010. dec. 17. 13:15

Először is kívánom, hogy megtaláld a boldogságot! Rád is rád férne!

Ja, és a szexet hagyd meg későbbre, nem mindegy.

Viszont, amit sosem fogok tudni felfogni: hogy lehetséges az, hogy valaki képes magának azt bemagyarázni, és még el is hiszi, hogy "jaj, nagyon szeret ám engem, de szegénykém nem mutatja ki, vagy nem tudja kimutatni..." ????

9. Totesz (válaszként erre: 1. - Viktory1)
2010. dec. 17. 12:56

Szia!

Hát a történeted hasonlít az enyémhez,nekem 6 évem ment el így,júliusban szakítottunk,borzasztó nehéz volt.Éni is vágytam gyerekre,családra,ő meg majd lesz...persze most már bán mindent,szeretne békülni,de hát ez van.

Fel a fejjel,minden nap egy kicsit könnyebb lesz.

2010. dec. 17. 12:39
szia,fel a fejjel:)
2010. dec. 17. 11:20
Nagyon tetszett a cikked, kívánom hogy teljesüljön kívánságod, és találd meg a megfelelő férfit, a gyermekeid apját!
2010. dec. 17. 10:59

szia!


Remélem legközelebb olyan társra találsz,aki mindenben melletted áll,és nem támaszkodni fog rád,hanem megbecsülni,tisztelni,és szeretni fog,nem pedig elvárni dolgokat!

Sajnálom,h annyi éved kárba ment egy ilyen mihaszna ember mellett!Remélem új erőre kapsz és megtalálod az igazit!

2010. dec. 17. 10:44

Szia

sok szerencsét kívánok!

Sajnálom hogy elment hét év és nem leltél partnerre a volt párodban, meg ivott is, nem volt célja, vágyai... S szerintem becsülendő, hogy elé álltál, hgoy neked ez így nem jó, sokan ilyenkor félre járnak meg ilyenek.

KÍvánom, hogy találd meg a párod

2010. dec. 17. 10:32
Hát kívánom, hogy te is találd meg a boldogságot, és legyél nagyon boldog még az életben, és biztos az is leszel...
2010. dec. 17. 10:31

Na, most már jó...


Elolvastam, nagyon szívszaggató a cikked...

2010. dec. 17. 10:30

Figyi... írd meg Hoxának, hogyha elmentjük a kedvencek közé, vagy ha az új fórumok közt nézzük, akkor ez jelenik meg, és az utolsó oldalra rakja:


Egyedüllét [cikk]

Párkapcsolat, szerelem, Szakítás, megcsalás 1 1970-01-01 01:00,


Mivel 1970-es dátum kerül mellé a listázásnál, a végére dobja oda a fórumot...

2010. dec. 17. 10:08
Sokat gondolkoztam írjak-e, mert erről már sokan írtak, de úgy érzem muszáj, mert szétfeszít... A nagy szerelem, amit a leány regényekben olvashatunk, létezik-e egyáltalán és ha igen, akkor merre van, mert rám még nem talált. De a remény hal meg utoljára, mondják sokan…

Ugrás a teljes írásra: Egyedüllét
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook