Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülállóként gyereket vállalni. fórum

Egyedülállóként gyereket vállalni. (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. ogiro (válaszként erre: 10. - Kisj)
2015. jan. 30. 21:48

Na jó ha eleve ezt a csonka család dolgot súlykolják a gyerekbe akkor persze hogy sérül. Vannak a világban meg magyarországon is olyanok akik nem tudnak napi kapcsolatban lennei a gyerekükkel és mégse sérülnek. Tengerészek, katonák, kamionsofőrök stb.

Vannak ismerőseim a Délafrikai köztársaságban, ott az a "divat" hogy a tehetős emberek angliába magániskolába járatják a gyereküket / lásd Henry Potter / 8 - 10 éves koruktól. Aztán nekik sincsen semmi bajuk... Nem a mennyiség hanem a minőség számít itt is. Az az idő amit a gyerekkel töltessz milyen.

12. anya4005 (válaszként erre: 11. - Anya4005)
2015. jan. 30. 21:45
Na,megtaláltam: Ednek hívják,9 év alatt 82 gyereket hozott össze! Sajnos nem tudom,hogyan lehetne ide belinkelni,mert nem értek a géphez,de a blikk írt róla annó.
11. anya4005 (válaszként erre: 7. - Kriszta773)
2015. jan. 30. 21:42

Valahol külföldön él egy krapek,akinek van egy rakás gyereke,más-más anyáknál. Ő is látogatja néha őket (hogy pénzeli-e,nem tudom),és van,amikor az egész brigád összeül. Minden nő természetes úton esett teherbe,ami azért is nagyon fura,mert a hapsi kifejezetten vissza taszító!

Ha neki bejött...

10. kisj (válaszként erre: 9. - Ogiro)
2015. jan. 30. 21:38

Tudod mit nem értek?

Hogy ha ilyen nagyon empatikus vagy, akkor miért gyúrsz eleve arra, hogy egy gyerek csonka családba szülessen?


Gondold, hogy az elméletbeli gyereked full boldog lesz majd minden 2. vasárnap 8-12-ig, amikor mélyen belenézel a szemébe?

9. ogiro (válaszként erre: 8. - Kisj)
2015. jan. 30. 21:30
Én úgy gondolom, nagyon is fontos az anyukának is meg a gyereknek is, hogy a szemébe tudjon nézni egy embernek aki a gyerek apja. Én ismerek olyan gyereket is meg anyát is akinek egyáltalán nincs apja. Vagyis persze biológiai apja van, de még a terhesség alatt külföldre ment és azóta se talélkozott a gyrekkel, semmilyen kapcsolatot nem tart vele. Hidd el nagy trauma ez az anyának is meg a gyereknek is. Megkockáztatom, egy alkoholista "rossz" apa is jobb enneél.
8. kisj
2015. jan. 30. 21:18

Nem sok füle-farka van ennek az elképzelésnek.


Ha mondjuk egy leszbikus nő téged használ nemzőnek, akkor kötve hiszem, hogy igényt tartana arra, hogy bármilyen bölcsességet is átadjál a gyerekének.

Ugyan az a helyzet szerintem azzal a nővel is, aki nem akar együtt élni a spermadonorral.


Egyáltalán! Mi értelme lenne ennek az egésznek?


Ha már felnőttek a gyerekeid, akkor inkább drukkolj azért,hogy mielőbb unokáid legyenek, akik biztosan boldogan fogják hallgatni a nagypapi életbölcsességeit.

7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Ogiro)
2015. jan. 30. 21:02
egy ilyen kamufórum mire jó? persze, akarsz gyereket, de nevelje más, te meg majd látogatod időnként és pénzeled. valóban teljesen hihető. remélem, ekkora seggfejséget nem örökítesz senkibe :))))
2015. jan. 30. 20:50
2015. jan. 30. 20:25
4. globus (válaszként erre: 1. - Ogiro)
2015. jan. 30. 20:22

Hiszen akkor szüret!

Van itt csaj, aki nem akar férfit, csak gyereket.

Talán valaki megmutatja, elvesztettem nyomát, pár napja még írogatott.

3. ogiro (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. jan. 30. 20:18
Remekelek
2015. jan. 30. 20:16
Remek
2015. jan. 30. 20:14
Tudom ez nem egy párkereső fórum. Felnőtt középkorú férfiként keresek olyan nőt aki szeretne gyermeket, de nem akar kapcsolatot. Ez mondjuk így elsőre elég meredeknek tűnik, de el tudok ilyen élethelyzetet képzelni. Ha mondjuk valaki leszbikus, vagy egyszerűen kösz de nem akar egy férfivel együtt élni. Nekem van két gyerekem, már felnőttek. De szeretnék még gyereket, szerintem sok mindent tudnék még átadni, nevezhetjük bölcsességnek is. :) Természetesen anyagilag támogatnám, sőt ha meghalok örökölhet is utánam.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook