Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedülálló anyák fogjunk össze! fórum

Egyedülálló anyák fogjunk össze! (beszélgetős fórum)

1 2
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Álmodozó hölgy)
2016. ápr. 10. 17:52

Nem megoldhatatlan, hidd el! kb. 22 évig én voltam az egyedüli családfenntartó, egy gyerekkel. Ki tudtam fizetni a rezsit is a fizetésemből.

Nem tudom, te kapsz-e gyerektartást, én azt sem kaptam.

A szüleim nekem azért tudtak segíteni a gyerekemért menni, de ő nem 9 éves volt akkor, amikor elváltunk, hanem 1.

Szerintem egy 9 éves már nem olyan kicsi. Annakidején én 6 évesen egyedül mentem a házunkkal szemben lévő iskolába, majd onnan haza a lakásba. Rezsón melegítettem az ebédemet. 9 évesen már átjártam a barátnőmhöz is.

2016. ápr. 10. 17:26

Szia :)

Nekünk 4 gyermekünk van de mintha egyedül nevelném őket. Napi veszekedések, fejemhez vágja hogy az ő pénzéből élek de jelenleg munkát keresek, ő már elfáradt, Most 1 hétre elment vidékre dolgozni. 7 hónapot dolgozott úgy hogy kb. 3 hetente láttuk, az ikrei születésénél se volt ott. Azt mondja szeret minket, de ebbe a hónapban már el akar költözni egyik barátjához. A szüleimre szerencsére számíthatok de ők 130 km-re vannak. :(

Mi Budapesten élünk, szeretek itt élni.

Ha találok munkát és a párom elköltözik nálunk is kérdéses ki lesz a gyerekekkel. :(

2016. ápr. 10. 14:44

Sziasztok!

Ma már tudom, hogy csak magamra számíthatok.

Egyedül nevelem 9 éves kislányomat, nagyszülő nincs illetve 1 mama, de ő feletébb elfoglalt. Most vidéken ėlünk, de szeretnénk vissza kœltözni Budapestre. Viszont dolgozni,rezsit fizetni egyedül megoldhatatlan. Vagy napi 12 órát dolgozom, de akkor ki lesz a kislányommal? Arra gondoltam, ha másnak is esetleg van hasonló promlémaja,akkor fogjunk össze . Minden pró es kontra véleményre, tapasztalatra, ötletre nyitott vagyok. Csak magamra számíthatok,és nagyon fontos, a legfontosabb, hogy kiegyensúlyozott felnőttet neveljek a csodálatos gyermekemből. Mert az otthoni példa követendő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook