Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül akarom leélni az életemet. fórum

Egyedül akarom leélni az életemet. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. globus
márc. 4. 11:19
Tedd azt.
márc. 4. 11:16
Én megértem. Közel vagyok a 70-hez, 2 éve halt meg a férjem. Volt pár alkalom, amikor válásra gondoltam, 2-szer el is költöztem tőle, de ilyenkor mindig akkora változást produkált, hogy maradtam. Az egész életem az alkalmazkodásról szólt. Gyerekkoromban az anyám és a féltestvérem miatt kellett sokszor alkalmazkodom. Később a férjemhez és a családjához. Többet senkit nem engedek be az életembe. Végre azt csinálhatom amit akarok, nem kell tekintettel lennem arra, hogy a másiknak esetleg nem tetszik, vagyrosszul esik. Persze akadnak barátok, akikkel lehet közös programot csinálni ( nekem erre sincs nagy igényem, jobban szeretek egyedül elmenni egy múzeumba, mint másokkal), de aki nem képes önállóan létezni és mindig mások nyakán akar lógni, azt még a baráti körömből is kizárom. Boldog szingli élet!
márc. 4. 00:49
ez a te dontesed!ha te igy vagy boldog!te tudod!
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 23:31
És mi az, ami erre a döntésre vezetett?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
márc. 3. 23:23
Boldog szingli életre vágyom :)
7. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 22:52
Valami nagyon rossz történhetett veled, amiért ezt a döntést hoztad.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 22:39
Kivonulsz egy barlangba? Vagy hogyan egyedül? Megmaradsz a társadalomban csak önálló, egyedüli életre vágysz? Ezt a döntést milyen körülmények közt hoztad meg? Nem találsz társat? Nincsenek barátaid?
5. Lady Lavender (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
márc. 3. 21:59
es egy felreeso lakhely, es egesz eletedben szinten senkit nem kell latod sem.
márc. 3. 21:58
Csak online munka kell, e
márc. 3. 21:54
Egyedül szomorú és unalmas az élet, ne akarj így élni végig.
márc. 3. 21:46
Nem tudod mire vállalkozol! 😵

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook