Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy történet a sárga szülőszobából … fórum

Egy történet a sárga szülőszobából … (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy történet a sárga szülőszobából …

1 2
2010. jan. 27. 14:51
Szia,nagyon űgyes voltál,picit megnevettettél ahogy viccesen leirtad a szűlésed.enyém is hasonlo volt.sok boldogságot nektek..
12. katus3
2010. jan. 27. 14:26
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz! Megkérdezhetem hol szültél?
2010. jan. 27. 14:20

Sziasztok Lányok!


Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat és jeleket is, nagyon kedvesek vagytok!


Én próbálom inkább a viccesebb oldalát nézni és úgy bemutatni a szülőszobán történteknek, (így is sok minden kimaradt.Például az, hogy nagy praktikusan - szintén könyvek tanácsait követve - több táskába csomagoltam, hogy ne legyen minden bent a szülőszobában )és végül persze csak az nem volt ott ,ami a legjobban kellett volna. Úgyhogy szegény párom fejvesztve rohangált a szülőszoba és a kocsi között, míg végül az összes csomag a vajúdóban landolt... és még sorolhatnám a bénázásaink történetét. :) És szerintem talán ezzel sokan így vagyunk első szülések alkalmával.


Így nevetve könnyebb visszaemlékezni az egészre a fájdalmakra és a félelemre, konkrétan remegtem mint a nyárfalevél.De, megérte:)



A mi kis csöppünk pedig bizony egy hét múlva már öt hónapos "nagyfiú" lesz. És egy igazi kis gombóc, mint mi is.


Kívánok mindenkinek pozitív élményeket előre és persze utólag is!

2010. jan. 27. 13:37

Gratulálok a Picihez!

Ha nálunk is sikerül a baba, én is itt fogok szülni.

2010. jan. 27. 13:01
Tökéletes történet, szép szülésélmény! Mindenki ilyet kíván magának! Gratulálok!
8. gabb
2010. jan. 27. 12:54

a story vége jó volt ;)


gratulálok a Picúrhoz!

2010. jan. 27. 11:52

Ez a Kuss legyen! nálunk is megvolt:) Gratula Levikéhez és sok boldogságot az egész családnak!

Jó volt olvasni a cikkedet.

2010. jan. 27. 11:31

Drága Barátném:)


Bár már ismerem a történetet, azért most is nagyon tetszett. Kedvencem a "Kuss legyen" rész, abszolút látom magam előtt a szitut:))))))


Klasszul megírtad Levike születését, gratulálok!


Puszi

2010. jan. 27. 10:57
Jó kis cikk volt! KÖszönjük:)
2010. jan. 27. 10:53

Ez a cikk úgy jó, ahogy van!:)

Gratulálok!

Alig várom, hogy újra átélhessem én is ezt!:)

Na jó, nem annyira a fájásokat, hanem a végeredményt...:DDDDDD

2010. jan. 27. 10:40

"Kuss legyen!" -XDDD


Gratulálok a kisemberhez! Jó egészséget és szép életet kívánok nektek! :)

2010. jan. 27. 10:39

Ez nagyon szép és megható történet!

Nincs is boldogabb és szebb érzés annál amikor magadhoz ölelheted a gyermeked! :)

2010. jan. 27. 10:03
Levikénk tervezett baba volt. Harminckét évesen mindennél jobban vágytam már rá, hogy anya lehessek. Mégis valahogy mindig tartottam attól, hogy nehezen esem majd teherbe. Nem így lett. Próbálkozásunk negyedik hónapjában, hangosan kiabálva rohantam ki a fürdőszobából, anya leszek, anya leszek, te pedig apa, csak ezt tudtam szajkózni. (Egyébként a tervem az volt, hogy ha a teszt pozitív lesz, majd jól eltitkolom, és egy kellemes vacsorán mutatom be a pár kiscipellőt a páromnak.) Ehelyett férjem a kiáltozásomat hallva egy frászban volt, hogy vajon mi a ménkű üthetett belém. Szép lassan aztán felfogta a szavaim értelmét, és egyszerre mondtuk ki: Úristen, SZÜLŐK LESZÜNK!

Ugrás a teljes írásra: Egy történet a sárga szülőszobából …
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook