Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy szobában egy dohányossal fórum

Egy szobában egy dohányossal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2006. aug. 11. 09:29
van olyan hogy munkaügyi bíróság meg munkavédelmi valami....nos én megtenném a megfelelő lépéseket.....
2006. aug. 11. 09:21

Szerintem is menj ki az irodából,ha rágyújt.Én dohányzom,de csak ott gyujtok rá,ahol nem zavar senkit.

Én is úgy tudom,hogy van róla jogszabály.

Azt tudom,hogy ellenőrizhetik a munkahelyeket a nem dohányzók védelmében.Mikor még dolgoztam 20-an voltunk,abból 14-en dohányoztunk.A Főnökünk kijelölt egy helyet ahová mehettünk levegőt rontani.Ő beszélt ezekről az ellenőrzésekről.

4. Hoxa
2006. aug. 10. 18:56

Szerintem erről van valami jogszabály is, nem?


Beszélj neki arról, hogy a te egészségedet is rongálja ezzel, mert a passzív dohányzás is káros.


Vagy:

Minden alkalommal ha rágyújt, menj ki a szobából. Ha azt akarja, hogy dolgozzál, akkor majd nem gyújt bent rá.


Ez külön ciki, hogy a főnököd, nem lehet csak úgy beszólni neki. :(((

Nagyon sajnállak, mert ez tényleg kellemetlen helyzet.

2006. aug. 10. 17:20

Én hánynék! Hátha attól komolyan venne!

Vannak iylen tuskók! Bár én is cigiztem, de ez már a múlté. Azért igyekeztem, hogy másnak ne okozzak vele kellemetlenséget.

Komolyra fordítva a szót, szerintem szólj neki nyugodtan még egyszer. És ha nem veszi komolyan, rá lehet szólni kicsit erélyesebben is.

De csak kicsit...azért még ő a főnök...

2006. aug. 10. 17:11
szerintem egész egyszerűen szólj neki, hogy téged nagyon zavar a füst, és legyen szíves ne dohányozzon az irodában. ezt mondd el neki minden alkalommal amikor rágyújt, és kérd meg, hogy dohányozzon máshol. (nyilván normális hangnemben, és elmondod, hogy azért, mert zavar, és nem lehet szellőztatni, stb stb...)
2006. aug. 10. 15:55

A főnököm dohányzik, velem szemben ül, tőlem 1 méterre.

Az irodai helyiségben, sem ablak, sem ajtó nincs, szellőztetni csak a szomszéd helyiségekből lehet.

Néhány hónapja már szóltam neki, hogy az erre kijelölt helyiséget használja, mert engem rettenetesen zavar, hogy a füst örökké az én képembe száll.

Azt mondta, hogy majd visszafogja magát, de ennek halovány jelét sem tapasztalom. Ma már a hányingerig jutottam, nagyon gáz!

Éppen a tettek mezejére léptünk baba-projekt ügyben és ha sikerülne, nem szeretném ha már az első perctől fogva szagulná a füstöt.

Azt meg nem szeretném a főnökkel közölni hogy babát tervezünk, mert rövid úton tenne lapátra. Csak akkor szólok neki, ha már a harmadik hónapon túl estünk.

Mit tegyek? Segítsetek légyszi!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook