Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nőcske ráakadt a férjemre. Legszívesebben helyre... fórum

Egy nőcske ráakadt a férjemre. Legszívesebben helyre... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 27. 21:35
febr. 26. 23:02
Valamit nem kapott meg otthon
29. birebora (válaszként erre: 22. - Napsugár8)
febr. 26. 16:09
Ez aranyos:)
febr. 26. 16:01
Én csak annyit mondanék, hogy ha a gyanú árnyéka felmerül, akkor jobb nyitott szemmel járni.
febr. 26. 15:18
Milyen jelei vannak egyébként? Mit csinál a nő?
26. Greeneyed (válaszként erre: 25. - 55Judit)
febr. 26. 15:13
Nem _kaphat_ meg mindent, ha változatosságra vágyik. Ha változatosságra vágyik, akkor a feleség fejre is állhat dominaszerkóban, akkor is meg fogják csalni.
25. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 15:03
Ha a férjed mindent megkap otthon amire csak vágyhat, nem kell aggódnod.
febr. 26. 14:27
De mit kell ezen lerendezni? Szóltál a férjednek, hogy zavar. Ha egy hűséges ember akkor ezzel le van rendezve, nincs miért aggódnod. Ha meg nem az, akkor fejre is állhatsz, mert ha meg akar csalni, úgy is meg fog.
23. srcrss (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 14:22
Valóban téged minősítene, ha nincs köztük semmi. És szerintem olaj a tűzre belekötni... Ha eddig nem mászott rá, majd megteszi bosszúból. A férjeden múlik, hogy mi lesz ebből.
febr. 26. 14:19

Küldd el neki Psota Irén előadásában:

"Kartársnő ott a hivatalban,

Ki a férjemmel szemben ül..."


[link]

febr. 26. 14:18

Férjem szerint képzelődök. Pedig 13 éve vagyunk együtt, és eddig egyszer sem voltam féltékeny, nem az van, hogy minden nőneműben a vetélytársat látom.

A kapcsolatunkban valahogy mindig én voltam az erősebb, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ő egy puhapöcs. Na most, mivel ő ezt a fokozott érdeklődést nem veszi észre (állítólag), így nekem kell lerendezni, hogy legalább észrevegye magát a nő, akikről inkább feltételezné bárki, hogy kettőig sem tud számolni. Csendes tóban lakik a béka, tarja a mondás.

Ha kiderül, hogy nekem (és még legalább 4 másik embernek) van igazam, névvel indítok fórumot, ott fogok beszámolni.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Srcrss)
febr. 26. 14:09
Nem szeretném megtépni, már csak azért sem, mert a társadalmi helyzetem (munka) ezt szigorúan veszi, és az csak engem minősítene, viszont nem vagyok született úrinő...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
febr. 26. 14:07

Távoli ismerősök. Jó ideig el volt a nő, volt neki valakije, aztán most, hogy nincs, véletlenül mindig ott akad dolga, ahol a férjemnek. Én látom, más is látja, hogy rossz kifejezéssel élve koslat utána, nem zavarja az sem, ha én is ott vagyok.

Férjem alapból nem egy csajozós típus, de láttam már karón varjút...

18. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 13:42
talán a férjedet kellene helyre tenni,mert rajta,illetve rajtatok múlik minden,nem egy kívülállón!
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Flóra76)
febr. 26. 13:40
Tudom, de szerinte én csak képzelődök.
16. srcrss (válaszként erre: 15. - Tulipán***)
febr. 26. 13:24
Igen. Engem megtépett egy ilyen. 😄 Beszélgettem a barátjával (hátsó szándék nélkül), amit a barátja kezdeményezett.
15. tulipán*** (válaszként erre: 14. - Channa*)
febr. 26. 13:18
Igen, pont ezt akartam írni. Mi az,hogy "ráakadt"? Mert egy féltékenyebb nő szerintem simán félre "fordíthat" dolgokat.
14. Channa* (válaszként erre: 12. - Semleges)
febr. 26. 12:38
Igen, valóban azt sem tudjuk, hogy milyen helyzet volt, hogy akadt rá a férjre.
13. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 11:23
😄
febr. 26. 11:10

Nem látok semmi kivetnivalót abban, hogy bemutatkozik a férje oldalán és esetleg szúrosat néz vagy felteszi a kérdését ha van. Vagy csak mond egy aranyos odavaló mondatot kedvesen, mosolyogva. Számomra az is erősen jelzés értékű lenne, hogy a férj mit és hogyan reagál.

Nem látom azt a bajnak ha a vetélytárs tudja merre van arccal előre. Én ennyit megtennék. Mondom ezt úgy, hogy soha nem voltam ilyen helyzetben.

11. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
febr. 26. 11:03
Szerintem meg nem baj, ha a nő ezt szűri le.:))
febr. 26. 11:00
Elég szánalmas 'helyre tenni' egy vélt vagy valós vetélytársat nőként. Ezzel azt sugallod, hogy a férjed egy 'puhapöts, aki helyett neked kell intézkedned.
febr. 26. 10:59
"Nem verem meg" mondjuk az még jó, iszonyat alpári mónikashow szintű viselkedés lenne :D Bár végülis írtad hogy idegesen nem vagy úrinő...
febr. 26. 10:53
Majd írd meg mi a fejlemény, a többiekhez hasonlóan én is a férjedben kételkedem, miért nem ő intézkedik.
febr. 26. 10:09
Nem neked kell helyretenni, hanem a férjednek.
6. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 10:03

Én max. bemutatkozok az ilyeneknek, de rendbe nem teszek senkit.

Ebből érteni szokták, hogy lehet lelépni;)

Egyébként a férjem is csak ennyit szokott tenni.

5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 09:52
Miért érzed, hogy neked kell helyre tenni?
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 09:52

És a férjed mit tesz, hagyja a ráakadást ? Vagy szeretné lerázni ? Ez is fontos ! Hogy tud a nő férjed közelébe kerülni ? Ismerik egymást ? Régen vagy csak mostanában ?

Jó lenne kicsit többet tudni.

febr. 26. 09:47
Tedd helyre még idejekorán.
febr. 26. 08:56
Ez nem a te, hanem a férjed dolga lenne, tisztázni a helyzetet....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook