Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nagyon jóképű pasi gyakran akkor hozza a lányát az... fórum

Egy nagyon jóképű pasi gyakran akkor hozza a lányát az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 12:06
King of DILF, ez jó.;P
10. birebora (válaszként erre: 8. - Hajnali madar)
márc. 10. 11:29
Amiben igazad van: én csak csak addig "tévedek" amig nem képződnek érzelmek. Utána bizony jön a sirás-rivás.
9. birebora (válaszként erre: 8. - Hajnali madar)
márc. 10. 11:26

Hát ez most baromi hasznos válasz volt:)

Kezdődő bajok, vigyen szint, egyszer élünk, döntsön okosan. Remek:)

8. Hajnali madar (válaszként erre: 7. - Birebora)
márc. 10. 10:45

Szerintem tévedsz!

Szegény FI - belülről - már zokog is, csak még a tudatáig nem jutott el, mert ha már "tudna mit kezdeni" a szimpi pasival, akkor - és ez nem a "romlottság" jele, hanem a belső igény valami másra, valami pluszra mint amivel nap mint nap szembesülnie kell otthon - ott kezdődő bajok vannak a családi életben.

FI!

Vigyél egy kis szint - először otthon - az életedben és ha nem változik semmi - akkor dönts okosan!

Tudod az élet rövid és csak egyszer élünk!

:-)

márc. 10. 08:43
Ezekből lesz majd a sirás.
6. Neee
márc. 10. 07:59
Nyugodtan ábrándozz róla, nem ártasz vele senkinek. Egy kis flört meg pláne nem árt.
márc. 10. 07:51
Mert ugyanabban az idő intervallumban dolgozik mint te? A mosolygásból pedig nem következtetnék semmire
márc. 9. 23:44
Könnyen lehet, hogy csak kedves jellem, de nem baj az, ha kicsit elkalandoznak a gondolataid. Addig is nőnek érezheti magát az ember lánya.
márc. 9. 23:43
szerintem egyszeruen csak egy kedves ember aki mosolyogni szeret.ne gondold,hogy minden mosoly mogott vmi buja gondolat rejlik!
márc. 9. 20:31
Én is jellemzően akkor vittem a fiamat, amikor az összes másik szülő, mivel elég kicsi az érkezés időintervalluma, és hát én is rámosolyogtam a másik szülőre, szóval ebből meszemenő következtetést ne vonj le...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook