Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy kisfiú története... fórum

Egy kisfiú története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kisfiú története...

1 2 3 4 5 6
129. gipszjakab1 (válaszként erre: 124. - Twenny)
2008. dec. 16. 11:49

Elnézést hogy beleszólok.Nem ő teszi közzé,mikor elküldte Hoxának,ő átnézi,majd közli....több fórum van erröl,hetek,hónap is eltelhet mire megjelenik egy több héttel azelőtt beküldött cikk...

Másrészt az a történet,nem a Patriké,hanem egy másik kisfiúé,talán így könnyebb a cikkírónak is hogy leirta és nem kever bele más érzelmeket!

Elnézést kérek és nem bántani akartalak,de talán tényleg nem tudod hogyan zajlik itt egy cikk közlése.

2008. dec. 14. 15:58

Kedves Gica!

Nem tudom megállni,hogy ne írjak !

Nagyon fáj a lelkem/szó szerint/amióta elolvastam mi történt veletek!

Nagyon együtt érzek veled!!!Persze ahogy látom ezzel nem vagyok egyedül.

Most eszméltem rá igazán ,én mennyire szerencsés voltam.Hisz az én terhességemnél is ez a komplikáció lépet fel.

Tényleg csak a gyors ultrahangnak köszönhetem,hogy 2 percre rá már a műtőben voltam.

Míg odaérkezett az orvosom a másik műtőből,előkészítettek a császárhoz.

Én csak remegtem és imádkoztam,leperget az agyamban hogy most talán mindenek vége.

De hála a gyors orvosi segítségnek,minden jól sikerült.

Az orvos a végén gratulált,és mondta,hogy ezentúl mindketten kaptunk egy új életet/és születésnapot/.

Azóta is hálás vagyok nekik,hogy megmentették a kisfiamat!!!

Bocsi ha untattalak,de nem bírom feldolgozni ami veletek történt/mert én is lehetnék a helyedben/

Nagyon sok erőt kívánok neked,hogy feldolgozd ezt a hihetetlen fájdalmat!!!

Patrikhoz pedig sok-sok gyönyörű,felejtehettetlen percet kívánok!!!

127. csgal
2008. dec. 14. 13:05
Most tudtam rávenni magam, hogy őszinte részvétemet fejezzem ki, nagyon fáj a szívem értetek. Akárki is Patrik, kívánom, hogy tiszta boldogságot hozzon az életetekbe, remélem, gyógyír lesz a sebedre.
126. d70dba7a0a (válaszként erre: 125. - Gica86)
2008. dec. 14. 10:41

Nagyszerű, hogy ilyen boldog fordulat állt be!

Én is azt mondom, Isten elvette, Isten visszaadta!

Az örökbefogadott gyerekeket nem a testében, hanem a szívében hordozza az anya.

Gratulálok Patrikhoz, és én is érdeklődve várom a töténetét!

125. Gica86
2008. dec. 14. 09:23

Te nem tudod hogy itt a hoxán hogy megy egy cikk írása??Megírod, és egyszer csak kirakja Hoxa. Bocsi, de nem volt időm átírni... segítségre nincs szükség, hisz akkor nem itt tartanánk, ahol....

És ígérem, Patrikom történetét is megírom, csak mondom..nincs időm:D DE ÍGÉREM, MEGÍROM!!!!

124. twenny (válaszként erre: 123. - Gica86)
2008. dec. 14. 00:00

De mikor közzétetted, már Veletek volt! Ha mégis úgy gondoltad, hogy ezt most kell megtenned, talán át kellett volna írnod a történet végét, vagy csak egyszerűen elhagynod az utolsó mondatot! Tudod nagyon sajnálom ami Veletek történt, de a jelenlegi helyzetetekben túl kell lépnetek, ha másképp nem megy, segítséggel.

És nagyon sajnálom a hozzászólókat, akik nem tudják egy új történet kezdetét és felzaklatva, könnyel áztatott sorokkal próbál Téged vigasztalni, ami csak újra tépi a sebeidet. Neked is könnyebb lenne, ha már nem a részvéteket, hanem a jó kivánságokat kéne megköszönnöd.

123. Gica86 (válaszként erre: 118. - Twenny)
2008. dec. 13. 23:23
Szia!Amikor ezt a cikket megírtam, még nem volt Patrik!!!Ezért mindenkitől élnézést...
2008. dec. 13. 21:20

Nagyon sajnálom!!!

Nem is tudom, mit lehet ilyenkor mondani!!!

2008. dec. 13. 20:50
Sírok,pedig nem sokszor fordul velem elő :,((
2008. dec. 13. 20:26

Gica,mi már priviztünk régebben nagyon de nagyon sajnálom ami veletek történt,én még most tudtam erőt venni magamon hogy irjak,napok óta rajtatok jár az eszem,őszinte részvétem nektek,de reméllem a sok rossz után mostmár ezer jó következik és A kis Patrik begyógyitja vérző fájó sziveteket.

És szerintem mindenki nevében irom ,hogy szeretnénk majd hallani a kis Patrikról is ha elég erősnek érzed hozzá magadat.(egyébként próbálok a Lente ur után kutatni de még nem jártam sikerrel,bocsi hogy nem irtam az utolsó privire de még mái napig nem tudom honnan vagy ismerős,de egyszer ugyis eszembe jut)

2008. dec. 13. 20:13
Engem is érdekelne (meg sztem mást is) Patrik története!! Hagy tudjuk a jót is!!!
118. twenny
2008. dec. 13. 19:41

Gica! Ami Veletek történt nagyon tragikus és tényleg könnyfakasztó! Sajnálatos, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet, de nem tudom megállni szó nélkül, hogy lassan 3 hete Patrik anyukája vagy, ennek ellenére azt írod, hogy:

"És most itt állunk mi, család és lehetőségek nélkül.."

őszintén nem tudom mit gondoljak! Ott van melletted egy kisfiú, aki bearanyozza a napjaitokat, de még nagyon friss a története. Ettől még a családotok része lett, Ti már így vagytok egy CSALÁD! De ha nem így érzed, akkor valami nagyon nagy baj van! Szokták mondani, hogy Isten egyik kezével elvesz, de a másik kezével ad. Ha már Nektek ennyire gyorsan (talán túl gyorsan) adott, akkor inkább élvezzétek a mát és tervezgessétek a jövőt. Kívánom, hogy mihamarabb találjátok meg a lelki békéteket és élvezni tudjátok Patrikkal töltött minden perceteket! Tiszta szívből kívánom Patriknak, hogy nagyon boldog, harmonikus élete legyen Veletek.

2008. dec. 13. 19:23

Kedves Gica!

Nagyon megsirattam a kisfiadat :'( Szörnyű ami veletek történt! Az ember nem is gondolná... Rábízod magad, és a kisfiad az orvosra, szülésznőre, és mégis ilyen borzalom történik...

Nagyon-nagyon sok erőt kívánok!

2008. dec. 13. 15:53

Szia Gica!


Nagyon sajnálom, ami Veletek történt :(( Ez borzasztó!


Remélem Patrik egy kisfiú, akit örökbefogadhattatok! :)

115. Éfi
2008. dec. 13. 14:05

Szisztok!

Most olvastam a történetedet Gica.Itt ülök és sírok,ez szörnyű.El sem tudom képzelni mit érezhetsz most,csak sejtem.Nagyon erősnek kell lenned.Az idő a gyógyír.Nagyon sajnállak!!!!!

114. Gica86
2008. dec. 12. 22:45
Nagyon kedvesek vagytok!Köszönöm a sok levelet, amit kaptam, ígérem, mindenkinek fogok válaszolni!!!!
2008. dec. 12. 15:29
Szabad kérdezni, hogy melyik kórházban volt?
2008. dec. 12. 15:29
És ha megszabad kérdezni, akkor Patrik kicsoda? Csak nem sikerült máris örökbefogadni egy csöppséget? kérlek oszd meg velünk is a történetet, mert nagyon kíváncsi vagyok rá!
2008. dec. 12. 15:21
Fogadd őszinte részvétemet! Most is sírok, ha csak a történetre gondolok! Nekem is most született októberben a kisfiam. Az emlékek még nagyon frissek, és belegondoltam mit érezhettél ott és akkor! Egyszerűen felfoghatatlan a dolog, hogy az ember a korházban ahol elvileg biztonságban van ilyen történik! Nem hiszem el, hogy nem tudott volna valaki állandóan vagy mondjuk óránként megvizsgálni titeket! Annyira szörnyű! Én is gyújtok értetek egy gyertyát most!
110. Laryan
2008. dec. 12. 14:43

Fölfoghatatlan,döbbenet!

Most olvastam el,mert nagyon ismerős volt (sajnos)a kép a kisfiadról.:(

Már egy ideje mindig gyújtok érte gyertyát!

Mélyen sajnálom!

Őszinte részvétem!

2008. dec. 12. 12:10
Sziasztok,öszinte részvétem.Nagyon sajnálom ami veletek történt.Ezt a lelkisebet nehéz gyógyítani,de a drága kicsi fiad aki örökké élni fog a szívetekben,mindig veletek lesz.Sírtam mikor olvastam,nagyon nagy fájdalom,mi veletek történt.Tiszta szívből csak azt tudom,hogy még sok szép dolog vár még rátok,csak idő kell.Az édesanya már te vagy,és ha nem vérszerinti gyermek lenne aki töled várná a törödést...Legyetek nagyon boldogok.
108. lolli
2008. dec. 12. 10:27

sziasztok,

tegnap reggel olvastam a történetedet Gica, azóta sem térek magamhoz. el sem tudom képzelni, mit érezhetsz, ha nekem ennyire fáj ami Veletek történt. és tehetetlen düh van bennem, amiért ilyen előfordulhat valaki/k/ nemtörődömségéből.

kívánom, hogy egyszer nagyon boldog legyél egy kisbabával, akinek Te leszel az édesanyja. mert attól, h a vérszerinti nem Te vagy édes lehetsz!

2008. dec. 12. 10:08
Szia Gica! Őszintén sajnálom, ami Veletek történt. Hiszem, hogy a kisbaba be fogja aranyozni az Életeteket. Nagyon sok Boldogságot kivánok, Erőben és Egészségben! Remélem, hogy az orvos elnyeri "méltó jutalmát"!Bünhődjön az ilyen, szenvedjen, tudja meg, hogy mit érzett a másik ember, hogy mit tett Vele!
2008. dec. 12. 09:45

sziasztok...

miközbe olvastam,olyan szívfájdalom ért,hogy még az emberem előtt se tudtam leplezni érzésemet.

senki nem mondta h az élet olyan könnyű.használati utasítást se kaptunk születésünknél.de egy biztos...nem lehet úgy élni tovább az életünket,ha folyamatosan visszanézünk.

tudom olyat vesztettél,ami egy nőt igazán boldoggá tehet.sajnos neked nem adatik meg az,ami nekünk.de az biztos,ha erőre kapsz,és megtalálod a lelki békédet,nagyon boldog leszel/tek,és még többet is kapsz.mert TI igenis megérdemlitek.

tudom néha úgy érezzük,az élet kegyetlen és igazságtalan.de van szép és jó oldala.neked ezt kell észre venned.és ha hiszel benne,Isten megadja mindazt a jót,és szépet,ami kijár nektek.

tudom korai még erről beszélni...de mikor idővel múlik a harag a düh,és a fájdalom,akkor örökbe fogadtok egy babát,akit ugyanúgy tudtok szeretni,mint ahogy a sajátodat szeretted volna.

csak kitartás:)puszi

105. contu (válaszként erre: 98. - Gica86)
2008. dec. 12. 02:00

Kedves Gica!


Láttam a Naplóban is a riportot Rólatok. Már akkor nagyon megrázott, ami Veletek történt. Fogadjátok őszinte részvétemet! Tényleg hihetetlen, hogy manapság ilyesmi megtörténhet. Egy ismerősöm is akkoriban veszítette el a babáját, de náluk valószínűleg főleg őt magát terheli a felelősség. De ez egy másik történet.

Kívánom, hogy Patrikkal boldogan életetek legyen!

104. contu (válaszként erre: 98. - Gica86)
2008. dec. 12. 02:00

Kedves Gica!


Láttam a Npalóban is a riportot Rólatok. Már akkor nagyon megrázott, ami Veletek történt. Fogadjátok őszinte részvétemet! Tényleg hihetetlen, hogy manapság ilyesmi megtörténhet. Egy ismerősöm is akkoriban veszítette el a babáját, de náluk valószínűleg főleg őt magát terheli a felelősség. De ez egy másik történet.

Kívánom, hogy Patrikkal boldogan életetek legyen!

2008. dec. 11. 23:53

Én nem is tudok erre mit mondani...:(( Elvesztetted a babát és a reményt, h újabb bébi foganjon meg, ahol ő jönne vissza hozzád...:(( Sok erőt és kitartást kívánok! És ha lehet mondani, egyszer boldogságot!


Niki

102. nagyreni (válaszként erre: 98. - Gica86)
2008. dec. 11. 22:48
Kérlek, mesélj róla is!..
2008. dec. 11. 22:30

Őszinte részvétem Gica! Nagyon elszomorított ez a történet! Én is gyújtok egy gyertyát a kicsiért!

:( Nagyon sok erőt kívánok!

100. Gica86 (válaszként erre: 97. - Moncsi 36)
2008. dec. 11. 22:25
Sajnálom!!!!:(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook