Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy kisfiú története... fórum

Egy kisfiú története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kisfiú története...

1 2 3 4 5 6
39. Gica86
2008. dec. 11. 14:40
Nagyon kedvesek vagytok!Sokat jelentenek ezek a kedves szavak!KÖSZÖNÖM!!!!!
2008. dec. 11. 14:38

Hát ez szörnyű.Tudod még én is sirtam ezen az irásodon.Nem is tudom mit irjak neked,mert ide nem paszol egyetlen szó sem.

öszinte részvétem ! Ezután a borzalom után azt kívánom ,hogy minden vágyad váljon valora

2008. dec. 11. 14:34

A sajnálom kevés, és talán elcsépelt is. De muszáj volt leírnom, nem ment ki az írásod a fejemből. Őszinte részvétem. Kívánom, hogy minél hamarabb találjatok nyugalmat a férjeddel. Szeressétek egymást!

Vera

36. Mocori
2008. dec. 11. 14:28
Nagyon sajnálom én is! Őszinte részvétem nektek!
35. Gica86
2008. dec. 11. 14:18
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. Örök hálám Nektek!
2008. dec. 11. 14:08

Borzasztó!!!


Nem tudok mit mondani csak nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!!!

33. dus
2008. dec. 11. 13:55

Jajj, te szegény!

Fogadd őszinte részvétem! :(((

Ahogy soraidat olvastam, potyogtak a könnyeim!

Erre nem lehet mit írni....! Tragédia! :(

2008. dec. 11. 13:49
Nagyon megrázott a történet, igazság szerint már az első mondata, a 2008. január 23-i dátum ... mert a mi történetünk legfontosabb fejezete is így kezdődik: ekkor született a kisfiam. A vérézés is döbbenetes, mert nekem is hasonló problémám volt, terhességi trombocitopénia, szóval az elvérzés veszélye. Nálunk minden nagyon szerencsésen alakult, és a történetet olvasva ez a tudat erősödik bennem, ami egyébként minden pillanatban bennem van. Viszont épp ezért át tudom érezni milyen félelmetes veszteségetek van, de ezen túl nem tudok semmi értelmeset mondani. Nincs vigasz, mert nem lehet. Talán csak annyi, hogy valahol már vár rátok egy kisgyerek, aki nagyon szeretné, hogy szeressék - ha nem is a vér szerinti szülei, de olyanok akik talán inkább azzá válnak, mint az, aki szülte őket... Legyetek nagyon erősek, és találjátok meg egymást.
2008. dec. 11. 13:43

Kedves Gica86!


Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Részvétem!


Tudom, hogy most távolinak tűnik, de kívánom, hogy legyen 1x saját egszséges kisbabád!

2008. dec. 11. 13:42

Kedves Gica86!

Fogadd tőlem is őszinte részvétem...Mást nem is tudok írni,nagyon sajnálom ami veletek történt.

29. madul
2008. dec. 11. 13:34

Kedves Gica86!


Összeszorult a szívem ahogy olvastam a soraidat. Megnéztem a képeidet, most már a könnyeim is potyognak:-( Ennél fájdalmasabb dolog nem történhet az életben. Fogadd őszinte részvétemet!

Kívánom hogy találd meg a békét a lelkedben!


Sok sikert az örökbefogadáshoz!

2008. dec. 11. 13:34

Elolvastam a történetedet és összeszorult szívvel morzsolgatom a könnyeimet. A mindennapokban olyan természetes, ahogy körülöttem ugrál a két kis csöppségem, hogy mosolyra fakasztanak, idegesítenek, nem fogadnak szót vagy épp áldott jól viselkednek, és én nem adok hálát ezért minden nap, csak élem a kis életemet velük. Pedig velük is, ahogy veletek, ahogy bárkivel, történhetett volna valami, és még bármikor történhet is, de ilyenkor mázsás súllyal nehezedik rám, hogy talán nem vagyok elég hálás az életnek...

Kívánom nektek, hogy legyen erőtök és babátok, ha nem is saját, de "saját", aki a tiétek, akit imádhattok, akivel átélhetitek a hétköznapokat, és kívánom, hogy legyetek vele nagyon-nagyon boldogok, olyan nagyon boldogok, hogy csak néha jusson az eszetekbe, most hálát kell adni...

27. coline
2008. dec. 11. 13:32

Szia Gica!


El olvastam a történeted, és utána én nem tudtam,mit írjak, sírdogáltam, még így ismeretlenül is! Másfél óra elteltével, sem tudom mit írhatnék...

Számomra nagyon meglepő, hogy a mai világban,ez megtörténhet! Kórházban voltál,oda kellett volna figyelniük rátok!

Én meg voltam annak idején sértődve, hogy nem engednek ki pisilni a wc-re... most ez át értékelődött bennem!:/

Nagyon sajnálom ami történt! Együtt érzek veled, de a te fájdalmad, amit ilyen fiatalon át kellett esned ez senki nem tudhatja! Ezt a fájdalmat, csak az tudja, aki már vesztett el gyermeket!

Nagyon sok erőt,és kitartást kívánok nektek a lelki/testi épségetek felépüléséhez!

Őszinte részvétem nektek!

2008. dec. 11. 13:27

Szia!

Őszinte részvétem! :-(((((

2008. dec. 11. 13:15

Nagyon-nagyon sajnálom.

Alig tudok írni a könnyeimtől.

24. egypt
2008. dec. 11. 13:06

Ezt az idézetet egy nagyon nehéz időszakban kaptam egy ismerősömtől, aki a nyáron veszítette el a felnőtt fiát. Nekem nagyon sokat jelentett, kívánom, hogy neked is adjon erőt!


"Az éj sohase teljes,

higgyétek el, ha mondom!

Mindig marad a bánat mélyén egy nyitott ablak,

egy ablak, mely világos.

Mindig marad egy álom, ami virraszt.

Egy tiszta szív, egy kitárt kéz,

és figyelmes szemek,

s egy élet, amit meg kell osztani."

2008. dec. 11. 13:00

zokogok...

nem tudom, mit tennék.

én jún. 12-én szültem, egyidősek vagyunk. őszinte részvétem!

22. vikasz
2008. dec. 11. 13:00

Szörnyű ez a történek, fogadd őszinte részvétemet. Ráadásul még azt a lehetőséget is elvették tőletek a nemtörődömséggükkel, hogy valaha is saját gyermeketek legyen.


A mi szülésünk sem volt könnyű, és hálás lehetek az orvosomnak meg a többi 4-5 közreműködőnek, hogy végül nagyon nehezen megszületett a kislányunk. Viszont én egy percre sem engedtem el magam mellől a férjemet, végig mellettem volt és ha kellett, ő ment és szólt annak akinek kell.

2008. dec. 11. 12:47

Szia!



Nem találok szavakat... Fogadd őszinte részvétemet és kívánom, hogy mielőbb megtaláld a lelki békédet!

2008. dec. 11. 12:39
öszinte részvétem sok eröt hogy fel tudjátok dolgozni
2008. dec. 11. 12:29
Nem tudom,mit lehet ilyenkor mondani.ez borzasztó.Mélységesen sajnálom,és részvétem..remélem más formában lehettek még boldogok.De az már nem ugyanaz.rengeteg erőt,és kitartást!!!!!
2008. dec. 11. 12:24

Őszinte részvétem!

A maradandó dologra meg egyszerűen nem tudok mit mondani. Felfoghatatlan.

Megkönnyeztem, és majd belehasadt a szívem így anyaként.

2008. dec. 11. 12:16

Részvétem.

Sajnos tudom,hogy milyen elveszíteni csöpp emberkét. Kislányomat veszítettem el. Mai napig nemtudom túltenni magam. Hiába lettek utána a fiaim. Elvesztett babát nemlehet pótólni.Ezt megmondtam az UH-ot végző orvosnak is ,amikor mondta,hogy ikreim lesznek.Pótolják az elvesztett babát.Pedig nemtudtuk,hogy fiúk lesznek,csak annyit,hogy ketten vannak.

Sajnálom Ágika,hogy neked még lehetőséged sincs,hogy szűlj másik babát:((

Idővel örökbefogadtok babát,akit úgy szerethettek,mintha sajátod lenne.Kívánok nagyon sok erőt egészséget,hogy minnél hamarabb talpra állj ebből a traumából.

2008. dec. 11. 12:11

Kedves Gica!

Én pontosan tudom mit éltél át.Erre a sajnálom vagy bármi szó kevés!Az idő majd segít!

Sok erőt, kitartást kívánok!

2008. dec. 11. 12:02
Kedves Gica86! Nagyon sajnálom még most is felfoghatattlan ez az egész! Kívánom hogy minél előbb találj megnyugvást , békét! Szorítok érted! Én szülésznő vagyok, és épp ilyen és ehhez hasonló történetek végett a munkámat mindig becsülettel és tisztelettel láttam el! Őszinte részvétem fogadd!
2008. dec. 11. 11:57

........., én egyszerűen nem tudok mit mondani. Mit kívánhat ilyenkor az ember? Nagyon nagyon sok erőt. .....

Áááá, szinte felfoghatatlan.


Nagyon sajnálom!!!!

2008. dec. 11. 11:51

Úristen! Nem tudom hogyan tudnék ilyen dolgot elviselni. Kívánom, hogy találj békét!

(Még a sírást sem tudom abbahagyni, mióta elolvastam az írásodat.)

2008. dec. 11. 11:39

Nagyon sajnállak Gica86!

Elsírtam magam!

Kívánom, hogy találjátok meg másképp a boldogságot!Hidd el, lehetsz még boldog, csak hinni kell!

Most az a fontos,hogy a kis szívedben ezt elrektározd és a gyászból minél előbb felépüljetek.

Sok sikert és egészséget Nektek!

11. ALLICS
2008. dec. 11. 11:33

Felfoghatatlan,hogy ilyen előfordulhat a mai világban:(

Nagyon sajnálom!

2008. dec. 11. 11:26
Rettenetesen sajnálom ami veletek történt. Részben tudom, hogy min mész keresztül, mert én augusztus 18-án 25 hetesen vesztettem el a kislányomat. Terhesgondozáson derült ki, hogy nincs szívhang. Hála az orvosomnak, aki úgy végezte el a császármetszést, hogy még van esélyem saját gyerekre. Ha gondold szeretettel várunk az angyalokszulei honlapon, ahol sokan éltek át hasonlót, mint te és szívesen segítenek neked.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook