Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy igen érdekes kérdésem van hozzátok, egy igen érdekes helyzettel! fórum

Egy igen érdekes kérdésem van hozzátok, egy igen érdekes helyzettel! (beszélgetős fórum)


1 2
10. c3aac62184 (válaszként erre: 7. - Mkriszti81)
2012. febr. 7. 19:11
Őszinteség és tisztelet van. Az én részemről teljesen. Őszinte ő is, ugyanis nem mond semmit.
2012. febr. 7. 19:09
Tudom, hogy könnyebb lenne tovább állni, de ha már eddig harcoltam a kapcsolatért, nem tudok tovább lépni.
8. Anika70 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 7. 19:09
13 csak egyért? Nem hiszem, hogy családapának való egy ilyen ember!
2012. febr. 7. 19:08
Elég zagyva néhol az írásod, de a lényeget kivettem: nincs bizalom, nincs őszinteség, nincs tisztelet egymás iránt = én hagynám a fenébe és keresnék egy Igazi párt, aki mellett biztonságban érzem magam, és bizonygatások nélkül is tudhatom, hogy megbízhatok benne.
2012. febr. 7. 19:08
A srác megbízhatatlan, kamukirály és jobban hisztizik, mint egy nő. Lapát!
5. c3aac62184 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2012. febr. 7. 19:07
Próbálkozott is már vele. Bár én nem hiszem, hogy megtartanám, de ennek most nincs is jelentősége.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 7. 19:07

szerintem hagyd ezt a pasit, bizalmatlan vagy, belenézegetsz a telefonjába., féltékenykedsz, kérdősre vonsz.


Ezzel nem tud együttélni senki.

3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - C3aac62184)
2012. febr. 7. 19:06

Vigyázz!

Mikor még vagy már nem stabil a kapcsolat, vannak huzavonák, meg átfedések, meg se veled se nélküled állapotok, meg bizalmatlankodások, akkor az ilyen kijeletés, hogy kitől akar gyereket, abszolút nem releváns.

2. c3aac62184 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 7. 19:04
Ja és tőlem szeretne gyereket, nem az összes többitől.
2012. febr. 7. 19:02

Sziasztok!


Próbálom rövidre fogni. Válaszotok, véleményetek fontos számomra.


Másfél évvel ezelőtt összejöttem a barátommal, amikor sokat veszekedtünk, volt egy szitu amikor szakítottunk. (Azt mondta sokat bántottam lelkileg)

Nem tudtam elfogadni és harcoltam a kapcsolatért.

Majdnem, hogy 5 hónapig, tudtam, hogy még lány mellettem akivel ha nincs is együtt lelkileg, de szexuálisan igen. Mégis úgy éreztem, hogy küzdenem kell, úgy éreztem, hogy elérem a célom és újra együtt leszünk.

2 hete kb belenéztem a telefonjába és megütöttek az sms-ek amiket benne találtam. Ő nem írt semmit, de a csaj igen.

Kérdőre vontam (bár ő nem ígért nekem semmit). Inkább csak tetteket bizonyított.

Eddig amikor átmentem nem tudtam szó nélkül hagyni és vita-vitát követett.

Azt mondja, fáj neki, hogy pont most amikor már közel engedett magához most kezdem "kinyírni" és eddig nem számított semmi csak a célt láttam magam előtt, csak ő számított.


Én is úgy éreztem, hogy feladta volna a "13" csak egyért, azaz értem, de azt is tudom, hogy belefáradtam a harcba.


Mi a véleményetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook