Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy horgász bácsi bűne... fórum

Egy horgász bácsi bűne... (beszélgetős fórum)


1 2
10. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 9. - 3c2c8696c4)
2010. febr. 6. 20:32
.....látom már....nem olvastam figyelmesen...
9. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2010. febr. 6. 20:31

A "fönti "büntetéssel kapcsolatban....úgy legyen....



Honnan vetted hogy elégették a botokat......ahhoz viszont nincs joga..

2010. febr. 6. 20:30
Akkor sem égethették volna el a botjait! Büntessék meg de a botok maradnak!
7. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2010. febr. 6. 20:30
Bocsi...nincs igazad! Ha valakit engedély nélküli horgászatok kapnak, joga van elvenni a botokat....és rendőrségen feljelentést is tehet......ez bizony írva vagyon.....
2010. febr. 6. 20:28

Szia!

Nos részben igazad van...a nagy dolgokkal kapcsolatban..de...például nézzük ezt az esetet, mint nyugdíjas 60 év fölött az állami horgász jegy ingyenes..a horgász engedélyek horgász egyesületenként változó. Az évi 5000-15.000Ft-ig mozog.Tehát ha az éves engedélyre nem is telt volna, akkor is van lehetőség méltányossági alapon kedvezményesen horgászni....ennek utána járni semmibe nem került volna.......

ha ezt nézzük alapul akkor nagyon sokan mondhatnák azt hogy ők is kis pénzből élnek, miért ne horgászhatnának engedély nélkül....ez bizony viszont etikátlan azokkal szemben akik kifizetik az engedélyüket. Bocs de én igy gondolom....és lehetne ezt még fokozni....

5. add65ea990 (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2010. febr. 6. 20:27
nem a halőr tette rendőrség volt kint:S ha nem adta volna oda szó szerint idézem, be kell ülnie a kocsiba:S
2010. febr. 6. 20:26
legalább a botjait hagyták volna meg.......:(
2010. febr. 6. 20:26

Remélhetőleg feljelenti a halőrt, mert ahhoz nincs joga, hogy a horgászfelszerelést elégesse!

Mi van, ha holnaptól vásárol horgász engedélyt, visszaadja neki a botokat aki elégette??


Lehetne ezt tovább is ragozni, de ez az a hely ahol beszélgetni lehet, de politizálni nem!

Csak annyit tennék hozzá de azt is halkan, hogy bízzunk abban, hogy ott "fönt" megkapják a méltó büntetést is!!!

2010. febr. 6. 20:22
Nagyon szomorú, hogy az emberiesség kezd kihalni az emberekből!
2010. febr. 6. 20:19
ebben a pillanatban néztem a Duna tv-én egy műsort, hát sokkoltam azaz szomorú lettem... a történet röviden elmesélem.... aztán ki mit gondol... Egy öreg nyugdíjas emberről szólt, aki elindult horgászni(horgászengedély nélkül.:( Mivel a nyugdíja 41.000.- elkapták az ellenőrök, nem büntették meg de a kifogott halakat visszadobatták a horgász botjait elégették. Kérdem én hol az igazság? Fent a parlamentben lopnak csalnak mindenhol, most BKV bukott meg... Egy szegény öregember ki a hobbijának élt nem telt engedélyre így kell bánni vele... Nem elég hogy az országban szegénység van, de még az embertől azt a kis boldogságot is elveszik... Szomorú, elegem van ebből a megszorításból.... Hova fajul a világ? Mi lesz itt pár éven belül? bocs h ilyen témát indítok de hirtelen, nem tudtam kivel megosztani:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook