Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egri szülészet fórum

Egri szülészet (beszélgetős fórum)


1 2
29. simon_viki1986 (válaszként erre: 28. - * Edy *)
2011. febr. 1. 17:14

Szia!

Ha a terhesség alatt végig hozzá jártál,akkor 20-30 ezer elég neki.Igaz,azt sem akarja elvenni,de oda kell neki adni,ő megdolgozik a pénzéért rendesen-szerintem!Nekem végig bent volt mindkét szülésemnél,egy percre nem hagyott magamra....:)

Remélem tudtam segíteni!?Üdv.:V.

2011. febr. 1. 15:56
Szia Mindenkinek! Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy Egerben Fülöp Viktor mennyit kér a szülésért!?
2010. nov. 16. 13:45
Nem,rendel is,nem csak magánrendelése van.Azt máshol tartja.Általában délelőttönként bent van,ha gondolod keresd meg.2-ik vagy 3ik emelet,nem tudom pontosan....
26. Evici85 (válaszként erre: 24. - Simon_viki1986)
2010. nov. 16. 12:27
Kórház részlegen? akkor gondolom csak magánrendelése van?
25. Evici85 (válaszként erre: 24. - Simon_viki1986)
2010. nov. 16. 12:25

Köszi viki!

Még nem hallottam róla. De tényleg tanácstalan vagyok mégis kihez menjek

24. simon_viki1986 (válaszként erre: 23. - Evici85)
2010. nov. 16. 06:57

Szia!

Mostanában Kovács Sándort emlegetik sokan,hogy ő nagyon jó orvos.Ő a kórház részlegen található meg.

2010. nov. 9. 13:42

Sziasztok!

Én az első babámat Kelemennél szültem, hát nem voltam tőle elragadtatva...arról már nem is beszélve hogy szülés után 20 perccel kezdett el varrni...hozzáteszem minden egyes tűszúrást éreztem.

Friczel találkoztam már, nagyon szimpatikus volt. Az az igazság hogy most hogy tervezzük a második babánkat nem is tudom kihez menjek. Szerintetek?

2010. aug. 13. 12:56
Tudomásom szerint egerben 1 Fülöp Viktor rendel.és van a kórházban....lehet,hogy már máshol is van rendelője
21. enimár (válaszként erre: 18. - 98ec496afb)
2010. aug. 11. 20:12
Szia!Köszönöm előre is várom a telefonszámot!
20. 98ec496afb (válaszként erre: 14. - Simon_viki1986)
2010. aug. 7. 14:50
Vigyázat! nem ugyanarról a Fülöp Viktorról beszélünk:)
19. 98ec496afb (válaszként erre: 13. - Lovebird)
2010. aug. 7. 14:49

Mikor mennyibe:D Ha jó hírt közöl, kicsit drágább, de mi ezen nem akadunk fel, mert hát jó hír van ....:D

Általában 7000 körül, a szülést nem tudom. Kodály u. 16, kivéve kedden, ha még aktuális a kérdés.

18. 98ec496afb (válaszként erre: 16. - Enimár)
2010. aug. 7. 14:37
szia! tudomásom szerint (én is hozzá járok) szokott ott lenni, de hogy rendel-e?... mintha mondta volna valakinek, hogy ő már csak magánrendel, de elő szokott fordulni a kórházban is. Esetleg genetikai tanácsadóban? Nekem van telefonszám, ha kell, odaadom privátban.
2010. aug. 2. 08:39

Szia!

Ott van még a kórházban is,a 102 szobában,ha jól tudom,a terhes ambulancián.De ha a honlapon rámész a rendelő orvosokra/nőgyógyászat,akkor ott is ki van írva.Csak ritkán frissítik,így lehet,nem a megadott napon van,hanem ez eltérő lehet.De ha felhívod a kartonozót,és hozzá kérsz időpontot,akkor segíteni fognak!

2010. aug. 1. 10:55

Sziasztok!

Nézegettem a Markhot Ferenc kórház szülészeti osztályának szakorvosait és Fülöp Viktort nem találtam ott,ő már nincs a kórházban csak magán rendel?

2010. júl. 31. 13:49
Sziasztok! Én Nagy Péternél szültem! Senkinek nem ajánlom! 5 évig jártam magánrendelőjébe, és az nst után megkérdezte hogy miből gondolom hogy nála szülök!Nem ismert meg még az utolsó nst után sem!Ráadásul faros volt a babám, túl nagy is, én meg kicsi! Mindenét elfeküdte gyógytornára hordta 6 hónapos koráig! 3héttel hamarabb kellett volna császároznia! Farkas Alexandrát tudom ajánlani én is szülésznőnek! Viktort orvosnak!
2010. júl. 29. 07:09
Fülöp V.-nak a Homok utca-Újsor utca sarkán van a magánrendelője,egy bordó épület.1 vizsgálat 7000ft+UH,de ha visszatérő terhes vagy,akkor 5000ft a vizsgálat.Én szüléskor még 20-30ezret adtam,de azt sem akarta elvenni,így rá kellett tuszmákolni!:)
2010. júl. 28. 11:06

Fülöp Viktornak hol van a magánrendelője? És mennyibe kerül nála egy vizygálat? És a szülés?

Köszi előre is a válaszokat!

2010. júl. 27. 22:03
Megbízható orvos Fülöp Viktor.Mindenkinek őt ajánlom.Megbízható,lekiismeretes orvos!!!Nekem a nyaralásból is hazajött,mikor szülni mentem!:)Nagy Péterrel sincs gond.Ha kedves vagy vele,ő is rendes.Nemrég nála volt egy műtétem,ami jól sikerült...
11. enimár (válaszként erre: 10. - Csilluskam)
2010. júl. 27. 15:04
Köszi!
10. Csilluskam (válaszként erre: 8. - Enimár)
2010. júl. 27. 13:31

Szia!

Ugy tudom nincs, ha még nem sikerült orvost választanod neked is ajánlanám Fülöp Viktort :-)

9. Csilluskam (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2010. júl. 27. 13:28

Szia!

3 gyerkőmet szültem Fülöp Viktornál, alapos,talán túlságosan is, lelkiismeretes szakember.

Van magánrendelője 4D-s -uh-val.

A negyediket is nála fogom, egy biztos, kerek perec megmondja,ha baja van,nem köntörfalaz.

Az utolsó szülésemnél pont ügyeletes volt, de végig ott volt,pedig sokáig tartott...

Telefonon éjjel is elérhető,és sosem megy szabadságra:-) Debrecennél messzebb :-)

Jó szivvel ajánlom neked és Farkas Alexandrát is, szülésznőnek, meg Gyárfásné Ildit is

2010. júl. 27. 12:51
Tudja valaki ,hogy Tóthné Hasilló Annamária ott van még a szülészeten?
2010. júl. 27. 12:48
Nagy Péterről vannak tapasztalatok?
2010. júl. 27. 12:47
Sziasztok! 3. babámat várom az előző két terhességemnél és szülésemnél Wernnig dokihoz jártam,de most bizonytalan vagyok hogy kinél szüljek!Ajánlanátok valakit,aki megbízható és jó orvos!
2010. júl. 22. 15:19

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Mi Miskolcról költöztünk Egerbe, és ott nagyon jó orvosom volt. Nála szültem az első babámat. Szerintem maradok nála, nem szívesen váltanék, csak gondoltam, itt is körbe kérdezősködöm.

Köszi mindenkinek a hozzászólást:)

2010. júl. 22. 14:37

Sziasztok!


Én az első kisbabámat még Wernnig dokinál szültem, a másodikat terveim szerint Fricz doktornál.

Az első terhességemnél 2 hétig besegített Wernnig doktornak, mert elutazott. 1000%-ig meg voltam vele elégedve, csak azért nem nála szültem végül, mert tulhordtam kisfiamat.

Második terhességemnél természetes dolog volt hogy Fricz doktort választom.

Még kb. 1 hónap van a szülésig. Sajnos a nyári szabadságolások miatt lehet nem vele szülök, de nagyon bizakodom :D

Ha a kiirt időpontban vagy picivel utána szülök akkor semmi gond :D

Én az egri kórházból csakis Fricz doktort tudnám ajánlani.

Amíg ő távol lesz, Fülöp doki vesz át... hát... majd meglátjuk. Voltam nála egyszer az előző terhességemmel is, mert hétvégi ügyeletben is be kellett egyszer mennem a kórházba. NST-t csinált és vizsgált (ami kibirható volt, nem fájt) Rosszat nem tudok rá mondani, de igazából nem ismerem. Parázok is rendesen, hogy mi lesz ha nem Fricz dokial szülök. Egyébként jó pár ismerősöm szült nála az elmult fél évben. Kicsit németes, pattogós a szülés, de mindenki nagyon meg volt elégedve vele.

Elég sok problémám volt ezzel a terhességemmel, de mindent nagyon szépen elmagyarázott, bíztatott, tény hogy volt mikor "megdorgált", de nagyon tud dícsérni is, ami valljuk be őszintén, nagyon jól esik egy terhes nőnek.

A súly, ödéma, és az ehhez kapcsolódó tünetek, szövődmények nagy szerepet kapnak a beszélgetések során, és nagyon odafigyel mindenre. Szerintem azért ez nagyon jó dolog!

Ismerősömnek pajzsmirigy problémái voltak már szülés előtt és alatt is, arra is nagyon szépen odafigyelt, és mindent a lehető legjobban kezelt.


Kelemen Zsoltról úgy tudom nem tart a kórházban "ügyeletet", csak magán rendelése van, és ha úgy alakul bemegy szülést levezetni. Nekem azért ez nem annyira szimpi dolog...


Varga dokiról nem sok jót hallottam eddig, de hát, lehet valakinek az ő "stílusa" jön be. Ismerőseim közül sokan otthagyták még terhesen is.



Viszont szerintem nem elhanyagolható a szülésznő kérdése sem :D :D

Nagyon jó dolog ha van egy fogadott szülésznő. Néha talán többet ér mint egy fogadott orvos...

3. petra523 (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2010. júl. 21. 21:39
Szia! Fülöp Viktorról én hallottam jót is rosszat is (bár kiről nem...), Kelemen Zsoltot nem ismerem sajna. A lányomat én 2006-ban Varga Zsoltnál szültem. Nagyon kedves volt, szívesen jártam hozzá, viszont mivel már akkor is rendeteg páciense volt, a szüléskor csalódtam benne. Délután bekukkantott 2 percre, utána elment a magánrendelésére, 9-kor visszajött megcsászározni. A császár miatt 1 hetet voltam bent, mialatt ő 1x jött be megnézni a sebemet. Vasárnap délelőtt 11 körül pedig én telefonáltam rá, hogy mikor jön, mert úgy beszéltük, hogy aznap enged haza, ha minden ok. Mondta, hogy rögtön indul, de elfelejtette... Most Fritz Sándorhoz járok, remélem, benne nem kell csalódnom.:))
2. linus79 (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2010. júl. 21. 15:46
kelemen zsolttot sokan dicsérik a másik dokit nem ismerem, varga zsolt még akit tudnék ajánlani,
2010. júl. 21. 15:41

Sziasztok!


Most tudtam meg, hogy terhes vagyok:) Véleményeket, tapasztalatokat várok az egri kórház szülészetéről, ill. nőgyógyászt is keresek. Fülöp Viktorról és Kelemen Zsoltról mi a véleményetek? Róluk általában jókat olvastam a különböző fórumokon.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook