Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Égető, viszkető érzés a hüvelyben és körülötte fórum

Égető, viszkető érzés a hüvelyben és körülötte (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 27. 22:37

Az is lehet, hogy óvszerre vagy allergiás.


Máskor azért viszkethet, mert lehet, hogy az allergia miatt felbomlott a hüvelyflórád. Ez még a jobbik eset.


De ha így még be is gombásodtál, akkor az szívás. Nőgyógyászhoz menj el, vetess kenetet, küldd el tenyésztésre, addig kapsz kúpot, stb.


Ha régóta fennáll a dolog, lehet, hogy a párodnál is jelentkezett a dolog. Őt is meg kell vizsgálni, hogy ne kapd tőle vissza ping-pong-ban a bacit, vagy gombát.


Ezek a feltevéseim....

2010. máj. 27. 22:33
Régebben akkor viszketet,mikor nemi életet éltél? Ezt azért kérdezem,mert nálam volt olyan,amikor gumit használtunk,hogy némelyik fajta után én is viszkettem. Lehet allergia,bár sztem kisebb az esélye,mint a gombánk :)
2010. máj. 27. 22:25

szia!


Szerintem gomba...

Első lépésben egy canesten kúrát csinálj szerintem, ha még mindig fenn áll a panasz, akkor dokihoz kell menni...

2010. máj. 27. 22:24
Herpesz esetleg? De számos dolog okozhatja....kapásból most ez ugrott be.
2010. máj. 27. 22:24
Canesten kenőcs és kúp. Szex nuku. Pasi is el a bőrgyógyászhoz. Ha nem kezeli magát, simán visszakapod, ők általában tünetmentesek.
2010. máj. 27. 22:22
másfél hete kb. érzem ezt, régebben is éreztem, de akkor még nem éltem rendszeres nemi életet. Napközben viszket, kellemetlen, olyan "más érzés" és szex közben is, sőt akkor fokozódik ez a csípő érzés. Mi lehet ez? Gomba? Fertőzés? Nem tudtok vmi gyógymódot rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook