Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészségesen étkezzünk, de mit? Melyek az egészséges ételek? fórum

Egészségesen étkezzünk, de mit? Melyek az egészséges ételek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. márc. 20. 12:10

Örülök neki és a köszönöm a tippeket!

Zabkorpából zsemlemorzsa helyet a rántott dolgokat is ellehet készíteni?


A zsemlemorzsa diétásabb/egészségesebb ha teljes kiörlésű kenyérből,zsemléből van??

5. pimpi3 (válaszként erre: 3. - 244ed1c739)
2008. márc. 20. 11:49

Sziasztok!Én is nemrég kezdtem használni a zabpelyhet és zabkorpát!Pl. a fasirtba zp, raktam kenyér hejett és zk-ba forgattam!És megkostolta a családom is!Aztmondták mostmár mindig igy csináljam!Én natur müzlit szoktam enni délelött!Ha olyanom van akkor édesitövel!Vagy natur jokhutba zabkorpa!Nagyon finom!

És a zabpehelyböl lehet diétás turos sütit sütni!Itt kaptam a hoxán a receptet és nagyon fini!Egész nap lehet enni!

2008. márc. 20. 11:02
Ahol lehet, teljes kiőrlésűt. A zabpelyhet pedig fele víz, fele tejben megfőzöm (lehet mézzel édesíteni, fogyókúrásoknak édesítőszer - ami persze nem túl egészséges) lehet bele mazsolát főzni. Ha tojássárgájával és felvert tojásfeh habbal összekevered (tehetsz bele aszalt gyümölcsöket) akkor meg is lehet sütni - olyan lepényféle.
2008. márc. 20. 07:49

Most ismerkedem a zabpehely és társaival.Ti szoktatok zabpehlyet,müzliket enni?Szívesen fogadok mindent tippet,melyik a finomabb,mivel szoktátok enni stb. .


Főzéshez milyen lisztet használtok?

2. 4916977221 (válaszként erre: 1. - 244ed1c739)
2008. márc. 17. 22:06

Szia!

Eléggé képben vagyok, mert lassan befejezek egy tisztítókúrát.

Reggeli? Biozabtej, bio müzlivel. Nekem eddig bevált, nagyon megszerettem a zabtejet.

De ehetsz extrudált (Wasa) kenyeret, szójapástétommal, illetve házilag készített pürékkel, pástétomokkal (pl. avokádókrém)

A vacsorát ki szoktam hagyni. Kb. 5 körül ettem, akkor barnarizst, zöldséggel, esetleg gabonafasírttal.

2008. márc. 17. 22:03

Ne együnk fehér lisztből készült ételeket.

Sovány tejtermékeket fogyasszunk.

stb.stb.stb.

De akkor mit ehetünk?

Én konkrétan reggeli és vacsora tippeket várok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook