Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ég és Föld között, avagy Találd meg Önmagad fórum

Ég és Föld között, avagy Találd meg Önmagad (beszélgetős fórum)


1 2
26. dragon77 (válaszként erre: 24. - Wheat)
2008. dec. 28. 22:49
én amióta megismertem a férjemet, többet hallgatok mint beszélek:D És ez jó!! Soxor szavak nélkül is megy az info:D
2008. dec. 28. 22:48
Tetszik ez a fórum! Szerintem többször is benézek ide! :)
24. wheat (válaszként erre: 22. - Dragon77)
2008. dec. 28. 22:46
Hát igen, elég régen. Sőt a már az általános iskolában is hozzá kellett szoknom, hogy amiről én szeretek, szeretnék beszélni, arra nem kíváncsi senki. Úgyhogy egészen addig, amíg meg nem ismertem a férjemet többet hallgattam, mint beszéltem.
23. Napsugi60 (válaszként erre: 20. - Wheat)
2008. dec. 28. 22:46

Igen ez így helyes.

Régebben én is mindenkinek meg akartam felelni.

lehetetlen!!!!!.

ha megfeszülsz akkor sem megy. Azóta csak a saját magamnak felállított normáknak akarok megfelelni.

De annak viszont következetesen és maradéktalanul.

22. dragon77 (válaszként erre: 20. - Wheat)
2008. dec. 28. 22:43
Akkor neked ezt már nem kellett tanulnod:D
21. Napsugi60 (válaszként erre: 19. - Time)
2008. dec. 28. 22:42
Ez egy jó kérdés....-))))
20. wheat (válaszként erre: 17. - Dragon77)
2008. dec. 28. 22:40
Én a családból hoztam, hogy ne érdekeljen mások véleménye. Volt olyan a családunkban aki mindenfélét pletykált rólunk, olyanokat is amik nem voltak igazak, szóval meg kellett már gyerekként tanulnom, hogy nem foglalkozom mások véleményével. Akinek a véleménye számít az a család. A többi ember, aki nem ismer, az nem számít mérvadónak.
19. time
2008. dec. 28. 22:38
Hahó! Hol a fórumnyitó, aki szenteste éjszakáján regisztrált a Hoxára?
18. Napsugi60 (válaszként erre: 14. - Zarahell)
2008. dec. 28. 22:37

nyitott?

Remélem nem azt akartad írni hogy naív.....-)))))

De tényleg nagyon egyszerű és egy nyitott ember vagyok.

Nem szeretem az álságos dolgokat.

Pedig itt a neten sajnos sok olyan ember van aki másnak adja ki magát mint amilyen valójában.

erre is utaltam akkor hogy minden ember fogadja el önmagát, és ne akarjon másnak vagy többnek látszani.

17. dragon77 (válaszként erre: 5. - Wheat)
2008. dec. 28. 22:37
Ezt a lovas témát már én is átéltem:D Csak nekem sok évembe került, amíg ezt a megfelelőségi marhaságot le tudtam vetkőzni:D
16. dragon77 (válaszként erre: 6. - Edit-a)
2008. dec. 28. 22:35
Ahhoz, hogy életmódot változtass, kell hogy szeresd önmagad.Ebben az is benne van hogy elfogadod gyengeségeidet! Mert ha tagadod a gyengeséget, nem fogsz változtatni rajta. Itt mindegy, hogy fogyókúráról, vagy jellembeli dolgokról van szó.
15. wheat
2008. dec. 28. 22:35

Szerintem nagyon jó lesz ez a fórum, minden hozzászólás eddig nagyon tetszik.

Szerintem sem a kor számít.

14. Zarahell (válaszként erre: 11. - Napsugi60)
2008. dec. 28. 22:32

Nem szóltam volna hozzá, csak tetszett a bemutatkozásod! :)

Olyan nyitott volt, hogy az embernek ilyenkor azonnal jön a viszontüdvözlés! :)

13. time (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2008. dec. 28. 22:31
Weöres Sándor írta! ;)
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Time)
2008. dec. 28. 22:30
Ez nagyon tetszik nekem és igaz is!
11. Napsugi60 (válaszként erre: 8. - Zarahell)
2008. dec. 28. 22:28

Köszönöm a fogadtatást.....:-)))

Olvastam pár hozzászólásodat.

Szimpatikus vagy.

a kort nem is tudom miért írtam......hisz nem az a lényeg

10. time
2008. dec. 28. 22:28
"Alattad a föld, feletted az ég, benned a létra." :) A fórum címéhez.
9. Zarahell (válaszként erre: 5. - Wheat)
2008. dec. 28. 22:26

Ó... Annyira szeretnék lovagolni!

Pár házzal arrébb van is két paci.

8. Zarahell (válaszként erre: 4. - Napsugi60)
2008. dec. 28. 22:22

Én nem vagyok hasonló korú, de most költöztem nem rég egy kis faluba Budapestről!

Üdv itt! :)

2008. dec. 28. 22:22

A nyitó témához kapcsolódva. Én is szeretem a természetes dolgokat.

Hogy önmagunkat el tudjuk fogadni az a legfontosabb.

Hogyan várhatnánk el másoktól ugyanezt ha mi magunk nem tudjuk elfogadni önmagunkat.

2008. dec. 28. 22:22

Sziasztok!:)

Megnéztem a bemutatkozásod,s láttam téged is érdekel az ezoteria.Szívesen beszélgetsz stb.Viszont engem érdekel a fogyókúra.Nem ugrok rá az újfajta módszerekre,s amit szeretnék inkább életmódváltás lenne.

Dragon77,az szép ha elfogadod magad olyannak,amilyen vagy,de ha már úgy ítéled meg,hogy a többlet káros az egészségedre,akkor már fogsz ezzel a témával foglalkozni.:)Szerencsés vagy,hogy nem kell fogyóznod,de 20- akármennyinél már hidd el érdekelne...

2008. dec. 28. 22:20
Én is elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok. A barátnőm is így fogadott el, hogy engem nem érdekel a külső. Képes vagyok lovaglás után (amikor a körmöm tiszta kosz a lópucolás miatt - nincs lehetőség ott megmosakodni, és egyébként a ruhám sem patyolat) bemenni a boltba bevásárolni. Még senki sem szólt, hogy adna másik ruhát, mert ezt nem bírja nézni. Igazság szerint általában nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam. Persze én is szeretek beszélgetni stb. De nem fogok a társadalmi elvárásoknak csak azért megfelelni, hogy az embereknek jó véleményük legyen rólam.
2008. dec. 28. 22:18

sziasztok

Én ma este regisztráltam erre az oldalra, még csak ismerkedek a témákkal.

Jó lenne 1 olyan társasághoz csatlakozni, akik hasonló korúak és gondolkodásúak.

Én 48 éves vagyok és egy kis faluban élek Veszprém megyében.

3. dragon77 (válaszként erre: 1. - Mamamma)
2008. dec. 28. 22:16
Sziasztok! Szerencsére nekem nem kell fogyóznom, de ha lenne pár kiló rajtam, akkor sem érdekelne. Elfogadom magamat olyannak, amilyen:D
2008. dec. 28. 22:15

Van, persze.

Én sem szeretem a mű dolgokat, én sem szoktam fogyókúrázni, pedig egy pár kilóval lehetnék kevesebb is. stb.

2008. dec. 28. 22:13

Nem érdekelnek a pláza cicák , nem ugrom a legújabb fogyókúrás módszerekre,(bár alkatom egyáltalán nem a médeák által sugárzott elvárásnak megfelelő)nem akarom a mellemet nagyobbítíni, sőt..Nem akarok műkörmöt éppítetni s egyáltalán nem akarok mű lenni.

De őszinte beszélgető , bocsánat csetelő társat szívesen vennék ,akit nem a csevegő felszin , hanem a jóval hallgatag mélységekre lenne vevő.

Van itt valamerre íly késői órában valaki ????????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook