Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dühkitörései vannak a páromnak fórum

Dühkitörései vannak a páromnak (beszélgetős fórum)


1 2
12. 10cc61fb5a (válaszként erre: 11. - Herczkunetim)
2018. márc. 6. 22:57

Basszus, itt mindenki olyan baromi szerelmes...Nem hiszem el hogy nincs egy épkézláb nő itt.

Nem elég egyértelmű hogy hülyével nem kezdünk? Ez alap. Szerelem ide vagy oda. Úgyis elmúlik...hihiii

11. herczkunetim (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2018. márc. 6. 22:47
Mert ugyanúgy szeretem és még mindig a párom. Eljöttem egyrészt, mert féltem, nehogy baj történjen, másrészt tudtam, ha nem lépem ezt meg, akkor nem lesz pozitív változás a részéről. Nem akart volna elmenni kezelésre.
10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2018. márc. 6. 22:37

Bocsi, csak nemtom ertelmezni...

Elhagytad mar, mert felelemben vagy.

Akkor meg miert jelenidoben irtad a kerdesed 😎🤔

2018. márc. 6. 22:24
De szeretne. Csak éppen most nem tudjuk megoldani egyenlőre. Nem tudom mit csináljak. Merjek - e visszamenni hozzá, még a kezelés előtt? A családom is félt. A párom könyörög, hogy menjek vissza hozzá, nem bírja ki nélkülem, összeomlik.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Herczkunetim)
2018. márc. 6. 22:07

Terapeutahoz nem akar fordulni?

Mert amugy pont eleg,ha epp egyszer rajtad "csattan" ...

2018. márc. 6. 21:59

Mi még nem olyan régóta vagyunk együtt, és egy pár hete költöztünk össze. Sajnos mikor alkoholt ivott még jobban tetézte. Féltem tőle, bár soha nem bántott, de nem akartam, hogy egyszer rajtam vezesse le a dühét. Tudom, hogy a dühkitöréskor elveszti az ember a fejét. Nem tudja mit csinál. Olyan sok brutális dologról is lehet hallani.

Hétvégén elköltöztem tőle, mert nem akartam félelemben élni. Szeretem, de nem merek így vissza menni hozzá. Egyébként ezt leszámítva nagyon sok szeretetet és törődést kapok tőle. Soha egyetlen férfitól nem kaptam ennyit, mint tőle. És fogadkozik, hogy sohasem bántana.

2018. márc. 6. 21:48
Én valószínűnek tartom, hogy ez a gyermekkorára is visszavezethető. Sajnos nagyon sok lelki sérülést okoztak neki. Mostanában pedig ezt tetézi az, hogy rengeteg gond gyűlt össze a feje felett. Nem tudja, hogy lesz ezen túl. Nem is csodálom, hogy a legkisebb dologtól is ideges lesz,csak az a baj, hogy rendkívüli mértékben.
5. globus (válaszként erre: 3. - Herczkunetim)
2018. márc. 6. 21:40
Ilyesmit általában a tehetetlenség hoz ki az emberből. Nem biztos, hogy az a tárgy, személy ludas éppen, csak ott gurul el a gyógyszer. Vizsgáljátok felül, mi az a dolog, amin szeretne változtatni, de valamiért nem sikerül.
2018. márc. 6. 21:38
És ez sajnos szinte mindennapos.
2018. márc. 6. 21:38

Van, hogy bizonyos dolgokon rendkívül ki tud borulni. Például, ha nem jól működik a telefon, akkor össze - vissza püföli, vagy belerúg a hifibe. Vagy egyszerűen annyira kiabál, vagy inkább üvölt, hogy szerintem még a szomszéd is hallja.

A bosszúsághoz képest hatványozottan ideges.

2. bnedora (válaszként erre: 1. - Herczkunetim)
2018. márc. 6. 21:32
Igen, persze nem tudom, a párodnak milyen dühkitörései vannak.
2018. márc. 6. 21:29
Dühkitörései vannak a páromnak. Van itt olyan nő aki hasonló helyzetben van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook