Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr.Lázár Levente vélemények fórum

Dr.Lázár Levente vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Mia3
2015. márc. 30. 10:33

Nekem Ő (volt) a kezelőorvosom. Sokkot is kaptam, mikor hívtam az asszisztenst, hogy problémám van a várandósságommal, és bemondta a telefonba, hogy elhunyt.

Nagyon sajnálom... :(((

2015. márc. 29. 10:24
A Dr. Lázár Leventét már ne keressétek a klinikán, mert 2015.03.16-án elhunyt. :(
16. Moncsa0825 (válaszként erre: 15. - B.ary)
2010. júl. 30. 19:48
ok,csak akkor privibe,mert ide nem igazán fogok benézni,csak véletlenül keveredtem ide.:D
15. b.ary (válaszként erre: 14. - Moncsa0825)
2010. júl. 30. 17:33
köszi,még nem gondolkoztam szülésznő fogadáson,de az biztos,hogy a munka oroszlánrésze az ővék.még van időm,ha kell irok majd,addig is köszi
14. Moncsa0825 (válaszként erre: 13. - B.ary)
2010. júl. 30. 17:25

Én a 2 kicsi gyerkőcömet is Lázár dokinál szültem,és nem került szóba összeg.Ugye a 35.hétig ha nincs semmi gond,akkor elég havi 1x menni terhesgondozásra,én ilyen alkalmakkor adtam 5-öt,de volt hogy úgy álltam hogy nem tudtam neki adni,és mondtam neki hogy sorry de most nem állok úgy anyagilag,és mondta hogy semmi gond.A szülésem bár az első sima szülésnek indult,császár lett belőle mert a kislányom rendellenesen feküdt (ez persze nem a doki és nem az én hibám)de ugye tudjuk hogy a császár mindig többe kerül mint a sima szülés,a fiam születésénél meg már programozott császár volt.

Én mind2 szülésnél 50-et adtam neki,és egy szót sem szólt,és nem éreztette az elégedetlenségét.Mikor visszamentem kontrollra akkor már egyáltalán nem adtam neki egyik szülés után sem,és azt sem éreztette velem.

Én azt mondom kérdezd meg,én nem kérdeztem meg,de mivel már a terhességeim előtt is már hozzá jártam,fel sem merült hogy másnál szüljek.

Én jó fej dokinak tartom,és biztonságban jó kezekben voltam nála.

Én ezt tudom elmondani róla,azt meg hogy valaki járkál hozzá,és soha nem fizet,valahol megértem hogy egy idő után beszól,valószínű ha én lennék orvos én is ezt tenném,persze nem az első alkalom után.

Sajnos itt Magyarországon már úgy el van ez hálapénzes téma rontva,hogy visszafordíthatatlan.Sajnos igenis, ahogy az előbb is említettem,ha bármelyik orvos privát betege szeretnék lenni,azt meg kell fizetni.

Viszont nyugodtabbak lehetünk,mert tudjuk azt,hogy főleg egy terhesség során bármikor bármi történhet,és van egy telefonszám,amit bármikor felhívhatsz,ez egy nagy biztonságot ad (legalábbis nekem)vagy ha beindul a szülés akkor jó van kit felhívni,aki akár az éjszaka kellős közepén rohan hozzád hogy a viágra segítse a kisbabád.Mert ugye azért van a fogadott orvos.

Más dolog úgy szülni,hogy akihez épp beesünk ügyeletre,természetesen nála is világra tudjuk hozni a babát,de nem mindegy kihez kerülünk,és egyáltalán milyen a szülés hangulata.

Én pl a Lázár dokival azt is meg tudtam beszélni mit és hogy szeretnék szülésem alatt.Sőt ha már a szülésnél tartok,tudom hogy ez is + pénzkidobás,de manapság már a kismamák nagy része szülésznőt is fogad.Ez szintén azért jó,mert a szülés nagy részét a szülésznő vezeti le,a vajúdás alatt végig ő van ott kitartóan a kismamával,és az is egy jó dolog,hogy előre ismerjük őt,van vele egy kapcsolat,a szülésznők nagyon sokat segítenek lelkiekben a szülés előtt,hogy felkészítsék a kismamákat,és az is egy + biztonság,hogy van egy fogadott szülésznő akit fel tudsz hívni ha beindul a szülés.Mert ugye ők is szabadnaposak,vagy másik műszakban vannak.Szülésznő fogadása ráér az utolsó 2 hónapban.Ha gondolod,én tudok neked ajánlani (unokatesóm :D nagyon aranyos türelmes és rendkívül kedves) ha érdekel,akkor szólj és összehozlak vele,megadom a számát,nevét priviben. :D

13. b.ary (válaszként erre: 12. - Moncsa0825)
2010. júl. 30. 14:41
Természetesen kifizetem az alkalmankénti összeget,és tudom,hogy senki nem dolgozik ingyen,de amit néha már egyik-másik csinál az gusztustalan.persze ez máshol sincs máshogy,nem csak az egészségügy ilyen,de mégis szomorú.amikor az ember babát vár nem miden esetben számol avval,hogy ez mennyibe is kerül,és forog a gyomrom,amikor kijelenti egyik-másik,hogy nála 100ezer egy szülés.és ha nem adok?akkor bennt marad a baba?ez igy gáz....az elöző terhességemnél is a Csatlós drnőhöz jártam,csak sajnos szülés elött át kellett adnia másnak,mert neki is volt nőgyógyászati műtétje.sajnáltam,de nem jártam rosszul.igy a pénzem megmaradt.most nem is tudom,hogy mire számitsak?kérdezzem meg vajon,hogy mennyibe kerül?még decemberig megálmodom.
12. Moncsa0825 (válaszként erre: 10. - B.ary)
2010. júl. 30. 11:45
Csatlós doktornőt nem ismerem,nincs vele személyes tapasztalatom,de a rokonom aki a klinikán dolgozik,ő is nála szült,és nagyon dícsérte,biztos jól fogsz te is vele járni,de szerintem Lázár dokival sem jártál volna rosszul,mert gondolom privát betegként oda is fizetsz vmennyit.
11. Moncsa0825 (válaszként erre: 9. - Zita829)
2010. júl. 30. 11:35

Szia!


Nem tudom hogy a 4 év alatt amíg jártál hozzá,adtál -e neki pénzt,mert azért időnként illik adni (sajna ilyen világ van,)főleg ha azt akarjuk elérni hogy tényleg odafigyeljenek ránk,és hosszútávon legyen 1 fix orvosunk.

Én is nagyon sokáig jártam hozzá,bár nem oda tartozok körzetileg,de egyik rokonom ott dolgozik a I-es női klinikán,és ő ajánlotta nekem Lázár Doktort.Velem mindig nagyon kedves volt,odafigyelt rám,és 2 szülésem is volt vele.


Ha csak az a bajod vele,hogy szólt az anyagiak miatt,sajnos ha nem villantassz néhány ezret időnként (ha nem is minden alkalommal)akkor előbb utóbb ezt minden dokinál meg fogod kapni,tehát "normális" doki ilyen téren nincs.

Annak ára van,ha mindig ugyanahhoz szeretnénk menni,ha viszont nem tudsz erre pár ezret szánni,akkor javaslom neked hogy tényleg menj mindig az ügyeletre ha bármi problémád van,ott biztos nem fognak beszólni.

Mindig lesz ott orvos aki orvosolja a problémádat,vagy felír gyógyszert.

10. b.ary (válaszként erre: 9. - Zita829)
2010. jún. 28. 17:18
én örülök hogy találtam egyet és nem Lázár Levente az.azóta nem találkoztam vele,bár abba a kórházba járok ahol ő is dolgozik.az én orvosom Dr Csatlós Éva és bátran,melegen ajánlom.nagyon közvetlen,barátságos,és nagyon jó orvos.
2010. jún. 27. 23:58

Sziasztok!


Én viszonylag sokáig jártam hozzá kb 4 évig, gyógyszert felíratni, és

rutin vizsgálatra. Az első pár évben kedves volt, szimpatikus,

közvetlen. De amikor utoljára voltam nála receptért, és a kötelező

rákszűrésen, ami tudtommal ingyenes .. a vizsgálat után, amikor

megköszöntem és távozni készültem odabökte nekem, hogy "legközelebb

ezért menjen az ügyeletre" köpni nyelni nem tudtam, szerencsére a

kezem már a kilincsen volt ezért kitaláltam, de enyhén szólva

megalázónak éreztem, hogy így adja tudtomra, hogyha nem fizetek ne

járjak hozzá. Annyira jó élmény volt, hogy azóta se voltam

nőgyógyásznál.:) erre a topicra is csak azért találtam rá, mert egy

""normális nőgyógyászt keresek.

2010. ápr. 16. 08:44

Csak azt az egy bejegyzést olvasd el, előtte nem nagyon írt róla.

Nekem kb. 3 hete csinálta a 18 heti UH-ot, normális volt, de nem választanám fogadott orvosnak...

Bár megkérdezheted tőle mennyit kér... Max megmondod, h az neked sok...

7. b.ary (válaszként erre: 5. - *csibe*75)
2010. ápr. 15. 20:12
ez eszméletlen,és most mit csináljak?legközelebb ha megyek hogy mondjam neki hogy mégsem kell?ez tök ciki.főleg úgy hogy én sem fogok tudni ennyit fizetni,de még kevsebbet sem.már anyagi csőd ha az ember gyereket vállal.újra megkeresem a régi orvosomat,dr Csatlós Évát,hozzá jártam mikor az első bábimet vártam.most nem jutottam be hozzá.de legközelebb mielött megyek mjd felhivom,reméelm bevállal.
6. b.ary (válaszként erre: 4. - ToDó)
2010. ápr. 15. 20:01
mire ezt mind elolvasom meg is szülök
2010. ápr. 15. 19:47

Szia,

[link]

olvasd el a 181-es bejegyzést...

4. ToDó (válaszként erre: 3. - B.ary)
2010. ápr. 15. 19:45
Privi ment
3. b.ary (válaszként erre: 2. - ToDó)
2010. ápr. 15. 19:36
mivel ijesztett meg?na most aztán nem lettem jobban,bár nem kötelező hozzá mennem.akihez ma akartam menni ,nem hivtam telefonon és nem tudott fogadni,ez az orvos volt aki ráért,végülis csak megállapitotta hogy baba lesz,aztán kérdeztem tőle járhatnék-e hozzá,mondta lehet,pénzről szó sem esett.bár hogy kinél szülök még az még a jövö zenéje,nem biztos hogy lesz pénzem fogadott orvosra,amilyen sokat elkérnek.azt nem tudod hogy mennyire pénzéhes?sajnos sokan csak akkor állnak szóba az emberrel!szomorú!és akinek nincsen pénze az ne is szüljön,csak mert nem tudja megfizetni az orvost?valaki csak segit kijönni annak babának!
2. ToDó (válaszként erre: 1. - B.ary)
2010. ápr. 15. 19:23

Szia!


Valószínűleg nem az én véleményemre vagy kiváncsi... :) Találkoztam már vele, ő volt az ügyeletes, amikor mentem szülni, szóval csak felvett, meg egyszer voltam nála, amikor az én dokim szabadságon volt.

Nekem nem jött be. :-( Jól megijesztett a 38. hét táján egy uh után.


Viszont, akiket ismertem és fogadott orvosuk volt, nagyon meg voltak elégedve vele. :-)

2010. ápr. 15. 18:58
A orvos a Baross utcában rendel,ki jár hozzá,mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?én voltam ma nála elsőre szimpi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook