Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mégis van remény - Levente születése fórum

Mégis van remény - Levente születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mégis van remény - Levente születése

1 2
49. olgi84
2011. szept. 11. 13:39

Szia, Zolkóanyu!

Először is, minden elismerésem a tiétek, és gratulálok a fiúkhoz!

Zolika hogy van, ha meg szabad kérdeznem?

És ha illik ilyet kérdezni, miket tud már? Levi, az gondolom, jön-megy, kavar:)

elnézést a kellemetlenkedésért.

üdvözlettel:

olga (olgi84)

48. Inci79
2011. szept. 11. 12:15
Minden tiszteletem a tiétek,le a kalappal előttetek és további kitartást és erőt kívánok nektek a gyerekekhez.
47. vica82
2010. febr. 6. 19:31
Kedves Zolkóanyu.Nagyon tisztellek titeket hogy így sérülten is vállaltátok a kisfiút.Minden tiszetletem a tiétek és hozzátok hasonló embereket.Sajnos a szakmámból eredően nagyon sok ellenkező esetet is látok,tapasztalok.És mikor az ellenkezője történik minth a szívemet tépnék ki.Nagyon sok erőt,kitartást kívánok nektek.
2009. dec. 16. 12:47

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves és biztató szavakat!

Mindkettőnknek a férjemmel nagy lökést adtatok a továbbiakban is a mindennapokhoz!

Mindenkinek kívánok nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket és Boldog, Békés Új Évet!!!

2009. dec. 15. 14:46
Nagyon meghatott amin átmentetek a férjeddel.Becsüld őt meg,az biztos,hogy nincs sok férfi aki ilyen mint ő,kicsit irigyellek azért ahogy szeretitek egymást.Kitartás nektek.
2009. dec. 14. 18:57
Gratulálok a csodaszép családodhoz! Ahol ennyi szeretet van, ott csak boldog gyerekek lehetnek:)
43. Ildi^^
2009. dec. 12. 16:31
nagyon szép, őszinte és megindító a történeted. köszönöm hogy megosztottad mindenkivel. nagyon tanulságos volt. gratulálok a férjedhez és a 2 gyönyörű gyerekedhez. nagyon sok boldog évet kívánok nektek tiszta szivemből.
2009. dec. 10. 19:08
Gratulálok a gyönyörű két szép fiadhoz és a kitartásotokhoz! Sok BOLDOGSÁGOT!!!
2009. dec. 10. 08:07

Szia!


Véletlen találtam a cikkedre,gratulálok hozzá!

Mivel mi személyesen is ismerjük egymást,tudom min mentetek keresztül sajnos!

A sok rohangálás,a sok fájdalom végül mégis meghozta az eredményt,aminek szívből örülök!

Sok boldogságot,jó egészséget Nektek,és puszi a fiúknak:)

2009. dec. 9. 18:37
Minden tiszteletem a tiétek,és nagyon édesek a fiúk.:)))
2009. dec. 9. 09:19
MINDEN ember aki beteg gyermeket nevel, a szememben HŐS. TI is azok vagytok, minden tiszteletem a Tiétek.
2009. dec. 9. 08:41

Szia!


Örülök, hogy elolvastam a történetedet.

Köszönöm, hogy megosztottad velünk!

A fiúk tündériek, helyesek!

Jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok egész családodnak!

37. kevian
2009. dec. 9. 08:27

Szia!

Nagyon nehéz egy fogyatékkal élő emberrel élni, hidd el sajnos tudom. Az én testvérem 33 éves. Annó azt mondták, se beszélni, se járni nem fog... De tud..beszélni többet is mint kéne. :) Csak magyarországon bámulják meg ezeket a sérült embereket! Más országban ez természetes. Ha felnőne a magyar nép hozzájuk, sokkal könnyebb volna! Sok erőt, és jó egészséget mindnégyeteknek!!!!!!!!!!

2009. dec. 9. 00:19

Szia,

örülök, hogy vannak még ilyen emberek...

Minden elismerésem Neked és a családodnak.

Mindenből a lehető legjobbat kívánom Nektek!

2009. dec. 8. 23:51
Szívből gratulálok Nektek! Nagyon sok boldogságot kívánok ennek a szép családnak!!! Mindkét fiatok nagyon boldognak látszik! Sok erőt és örömet!
2009. dec. 8. 21:06
Szia!Nagyon megható a történetetek!Sok erőt és kitartást kívánok nektek!Le a kalappal a férjed előtt is!Édesek a fiúk!!!
2009. dec. 8. 20:49

Szia!

Csak minden jót,kitartást,és ezt a szeretetet kívánom Nektek,amiről írtál!!!Csodálatra méltó családod van!!!

32. ambu
2009. dec. 8. 20:35

Szia!

Csak legméleybb tiszteletemet és csodálatomat tudom kifejezni Neked, Nektek! Kívánok jó egészséget, minél több fejlődést Zolikának, és minden elképzelhető jót Nektek! A Jóisten viselje gondotokat!

E.

2009. dec. 8. 19:17

Szia,

ahogy Katax írta lentebb (20. Katax 2009-12-08 14:36), a Jóisten áldása legyen rajtatok.

Nagy ölelés nektek.

2009. dec. 8. 17:34

Csodálatos és csodálatra méltó emberek vagytok!!!

Sok sikert és sok erőt nektek!

2009. dec. 8. 17:12

Ez nagyon megható történet volt, azthiszem ezt a Családot a Te és a Férjed lélekjelenléte, ereje teszi ilyen széppé, mint ahogy a történetből kitűnik!


Nagyon sok boldogságot ebben az életben kicsiny Családodnak!

2009. dec. 8. 15:46
Le a kalappal!
2009. dec. 8. 15:39

Szia!

Őszintén megkönnyeztem...CSODÁLATOS EMBEREK lehettek és szivből gratulálok a két kis gyermekhez és minden jót kivánok Nektek!!!

2009. dec. 8. 15:28

Gratulálok az erődhöz.

Sok boldogságot kívánok.

2009. dec. 8. 15:06
Végig könnyeztem. Csodálatos két gyermeked van. Sok erőt, kitartást, és sok-sok szeretet kívánok nektek. Egészséges, boldog jövőt.
2009. dec. 8. 14:58

Mindkét kisgyerek gyönyörű!

Hiszem, hogy a sok sikertelen próbálkozás után azért születhetett meg a gyermeked, mert ilyen önzetlenül, szívvel-lélekkel nevelted a fogadott fiadat! Megérdemled a boldogságot és őket is!

2009. dec. 8. 14:50
Gratulálok a kitartásotokhoz és a két babócához! Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!
2009. dec. 8. 14:44
Szia! példa mutató szülök vagytok! Sok erőt kívánok nektek !
21. Katax
2009. dec. 8. 14:36
A jó Isten áldjon meg Benneteket :)
2009. dec. 8. 14:15
És kihagytam: gratulálok a férjedhez is! Ettől férfi egy férfi, és nem mástól!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook