Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dr. Chen ZERO Fat testsúlycsökkentő kapszula vélemények fórum

Dr. Chen ZERO Fat testsúlycsökkentő kapszula vélemények (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. júl. 25. 12:47
Én is ezt látom a dologban, maximum támogató gyógynövény összetétel, de csodát csak úgy magában egyik sem fog művelni.
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. júl. 25. 10:01
jav: ismert embereket...
9. 55Judit (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 25. 09:59

Annyira erőszakosan igyekeznek az emberre rátukni a fogyókúrás termékeket, hogy már ismert ismbereket is bevonnak a reklámjukba. Ráadásul fogyózás előtti fotókat is bemutatnak róluk, amiken egyértelműen látszik hogy átvariált fotók. mennyi pénzt kaphatna a hírességek ezekért a reklámikért, ha még azt is bevállalják érte hogy hazudnak mint a vízfolyás. A hitelességüket veszítik el ezzel.

Én annyit elhiszek ezekről a készítményekről hogy olyan gyógynövénykivonatokból állnak melyek segítik a fogyókúrák eredményességét. De hogy valaki kanapén punnyadva kizárólag ezekkel akar lefogyni, balgaságnak tartom.


Nekem az életmódváltás vált be. Mióta megválasztom mit rakjak be a számba és rendszeresen mozgok (a kerti munkán kívül), sokkal jobb a közérzetem, erősebb vagyok, és szépen lassan olvad rólam az, amit a szervezetem feleslegnek érez.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Papája)
2023. júl. 25. 09:01

Ez kb. olyan, mint a fogak visszanövesztése.

Sosem fogják piacra dobni, mert nem lesz szükség fogorvosokra...

7. papája (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 25. 08:23
Volt erről egy tudományos műsor a TV-ben. Azt mondták, hogy épp e miatt nagy üzlet a fogyókúrás szerek gyártása, mert mindegyiket elhiszik a fogyni vágyók, viszont egyik sem hatásos. Jöhet a következő csodaszer, a remény, pénzkidobás és csalódás. Ha lenne hatásos szer, ami ugyan nagyon kívánatos lenne, akkor bedőlne a biznisz.
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Charlize)
2023. júl. 25. 08:13

Pontosan!

Pont erről beszéltünk a napokban.

Ha lenne olyan szer, amitől lefogyhat bárki minden erőfeszítés nélkül, akkor nem lenne túlsúlyos ember...

5. Charlize (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 06:28

Még egyik ilyen szer sem működött. Még a legújabb, méregdrága injekciókúrás szer sem működik, max. 1-2 embernél egy pár hétig, ahogy olvasom.

Ha működne valamelyik, nem lennének dagadt emberek.

2023. júl. 24. 23:11
Csak érdekelt, hogy valóban működik-e egy-egy ilyen szer. Sportolok, egészséges életmódot folytatok már hosszú évek óta, nincs felesleg rajtam, inkább a kíváncsiság tetette fel velem ezt a kérdést :)
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 16:08

Testsúlycsökkentő kapszula. Kész röhej. Megdöbbentő, hogy még mindig vannak emberek, akik bedőlnek ezeknek.

Kérdező, egyetlen dolog létezik, ami csökkenti a testsúlyodat, az pedig a kalóriadeficit. Nincs semmi trükk, ilyen egyszerű a megoldás.

2023. júl. 24. 15:14

Nem, nem próbáltam ki és nem is fogom.

Az ilyen kapszulákról azt kell tudni, hogy csak akkor hatnak, ha diétásan étkezel.


Ha diétásan étkezel, akkor kár kidobni a kapszulára a pénzt, mert úgy is lefogysz.

2023. júl. 24. 15:10
Van aki próbálta a Dr.Chen Zero Fat kapszulát? Milyen tapasztalatok voltak vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook