Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


211. Paty09 (válaszként erre: 206. - Wfk73)
2014. júl. 29. 09:16
Szia! A 330 cc-t én mondtam lehet keversz...:) Te mit mondasz nekem erre a méretre? 162 cm vagyok és 53 kg..Én mondtam h közepes profilút akarok nagyot de nem műhatásút! ezért mondta hogy akkor legyen a 300 cc de attól még nagyot akarok szóvla nem tudok dönteni... tudom hogy pár mili van a kettő között lehet pont ezért kéne a 330 nem? ha befér mert ugye műtétkor dől el 100%osan..a naplódba én is jelentkezhetek?:) nekem már megvan októberre az időpont kiváncsi vagyok milyen egyéb költségek kellenek... meg lenne még egy kérdésem: a házidokinál annyit kell mondnai hogy teljes körű vérkép plusz EKG meg mellultrahang? köszi előre is
210. 4e9ca6d114 (válaszként erre: 209. - Sz-ter)
2014. júl. 29. 06:43

Ezer köszi :)

Bocsánat, a sok kérdésért, de még feltennék párat, ha nem gond

1.Tehát, ha kapok időpontot, akkor másfél-két hónap a műtét ?

2. Konzultáción elmondja, hogy, milyen labor kell ( persze, a honlapjából is kiderül, meg Ti is felvilágosítottatok:)) és elég a műtét napján bevinni hozzá vagy előtte van még egy plusz konzultáció, amin átnézi, hogy minden rendben van ?

3. Fogamzásgátlót szedek több, mint 4 éve,amit persze,amiről G.L.-t is tájékoztatom, de olvastam, hogy műtét után antibiotikumot is ír fel, ami ugye befolyásolja a tabit. Volt már olyan, akinek javasolta, hogy hagyja abba x időre ( főleg az antibiotikumos kúra alatt ?)

4. Tudom, hogy nem a legegetverőbb kérdés, de amióta bogyót szedek azóta van egy állandó nagy szerelmem :), így megkérdezném, hogy mennyi idő után lehet szexuális életet élni vagy, hogy egyáltalán befolyásolja e pl a "nem rendeltetésszerű, életvitelszerű " módot, arra célzok, hogy, ilyen tevékenységnél lehetséges e a tokszakadás, implant elmozdulása stb. ?

Köszönöm előre is az ismételt válaszadást :)

209. Sz-ter (válaszként erre: 208. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 28. 15:18

Amikor a méricskélésre kerül a sor, akkor megkérdezi, hogy mik az elképzeléseid, és ha te természeteset kérsz, akkor természeteset ajánl, ha "dögösebbet", akkor dögösebbet a méreteidet, arányaidat, lehetőségeket figyelembe véve ajánlja a neked legmegfelelőbb méretet... Aztán ha te kicsinek, vagy nagynak találod, mondhatod neki, max elmondja, hogy ő miért ezt ajánlotta.

Nekem tetszett amit ajánlott, úgyhogy nekem nem volt ilyen problémám, de mivel ő az orvos, ő látja jól a helyzetet, ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy normálisan meg lehet vele beszélni, ha mégis más lenne az elképzelésetek. De sajnos ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, mert nekem tetszett, amit ajánlott.

2014. júl. 28. 14:55
Szia, még nem voltam konzultáción, csak érdeklődtem, hogy mennyire lehet vele beszélni,hogy az igényeimet teljesítse :)
207. wfk73 (válaszként erre: 206. - Wfk73)
2014. júl. 26. 09:35
Vagy hany cc-t mondott neked?
206. wfk73 (válaszként erre: 205. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 26. 09:34
Ne hagyd magad a kisebbre rábeszélni, elég magas vagy simán elfér rajtad a nagyobb!! En nagyon határozottan vágtam ra a nagyobbikat, es ki is húzta a kisebbik méretet! En 164cm vagyok es 62kg nekem 460cc- m van, akkor a te 330-ad nem lesz nagy!! 😊
2014. júl. 25. 14:21

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat Chlerry és wfk73 :)

Anno én kövér voltam nagyon és, akkor volt D < kosaras mellem és feszes, telt, de hirtelen felindulásból lefogytam 3 hónap alatt 32 kilót, így minden elveszett és ugye nem követte egyenletesen a bőröm a veszteséget, szétrepedt és lógó lett és kisebb, ezért szeretném azt a D < melleimet visszakapni.

Jelenleg 56 kg és 171 cm vagyok és attól félek, ha berak egy kisebbet, ugyanúgy lesz " hézag " a bőrömben, de a nagyobbról, amit szeretnék, lebeszél.

De megnyugtattatok :)

Köszönöm !

204. Chlerry (válaszként erre: 202. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 25. 12:05
Jelentkezz a naplómba, én csináltam egy kis költségvetést is, így látod mi mennyibe kerül még a mütéten kívül.
203. wfk73 (válaszként erre: 202. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 25. 11:30

Szia, Leventénél nincs részlet fizetés, tehát ezt neked kell megoldanod (diákhitel ).

A 700ezer az annyi nem kevesebb és nem több. A vérvételt és az EKG -t eltudod intézni a háziorvossal, sôt ultrahangot is mert az is kell,viszont azt indokolni kell, mondd a házidokinak, hogy kicsit fáj egy ponton és megszeretnéd nézetni. De ha beavatod a mutetbe, akkor nem is kell a mese 😉 Ha ezeket nem tudod elintézni Gasparnal 20 000ft. +ultrahang maganba 7000ft körül van. Én is vidéki vagyok, ki lehet bírni párszor felmenni Pestre. Más Dokinál naponta kell menni. Gasparnal mindenki jó kezekben van!! Alapos, lelkiismeretes doki!

Az impli méret pedig hát én a nagyobbat választottam és jól tettem, mert hamar hozza szokik az ember. Amugy meg nincs nagy különbség a két impli méret között általában pár milliméter! Kompressziós melltartót kapsz, abban ebredsz!! 😊 remelem mindenre válaszoltam😄

2014. júl. 25. 10:22

Sziasztok!


Új vagyok ezen a fórumon, egy ideje nézegetem az orvosokat és csak visszatértem a legelső választásomhoz, Gáspár Leventéhez.

Egyetemista vagyok, így nincs saját keresetem, de diákhitellel tudom majd fedezni jövőre, ezért szeretnék én is pár kérdést feltenni ( annak ellenére, hogy végigolvastam a fórumot :))

1. vidéki vagyok, így az utazás nehézkes pestre,( anyagilag és nincs jogsim..)szeretném megkérdezni, hogy,akkor 2014-ben is ingyenes a konzultáció?

2. Sima mellnagyobbítás ára 700 körül van, ami tartalmaz mindent ( melltartó, impl... ) labor nélkül ( 2014-ben )

3. Laborvizsgálatokat itthon el tudom végeztetni TB támogatással vagy kötelező ott a klinikán + x ezer ftért ?

4. Nála van kölcsön vagy két részletben való fizetés ?

5. Konzultáción megállapít egy méretet, ami szerinte helyes lenne, de, ha az nekem nem megfelelő, akkor lehet vele beszélni, hogy mást szeretnék?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

És gratulálok a G.L. cicikhez :))

201. Bogibaba86 (válaszként erre: 195. - Jázmin0514)
2014. júl. 24. 06:25
a műtét ára 700 e :)
200. jázmin0514 (válaszként erre: 199. - Vikkidoll)
2014. júl. 23. 14:32
Köszönöm!
199. Vikkidoll (válaszként erre: 198. - Jázmin0514)
2014. júl. 23. 14:24
Nincs. Ingyenes.
2014. júl. 23. 14:23
Műtét árat találtam már csak a konzultáció ára érdekelne...????Valaki please!!!!!
197. Vikkidoll (válaszként erre: 196. - Vikkidoll)
2014. júl. 23. 13:37
70A volt és 75C lett.
196. Vikkidoll (válaszként erre: 193. - Paty09)
2014. júl. 23. 13:37
Jelentkezz a naplómba, most töltöttem képet. Nekem 270!! És szerintem nem kicsi :D Imádom.
2014. júl. 23. 13:28

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy Gáspár Leventénél mennyi a konzi díj illetve maga a mellnagyobbítás (műtét) ára?

Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. júl. 23. 13:10

Tudom, tudom, jól eltűntem...de így fél évesen tettem fel képet cicikékről (úgy érzem, nőtt!!!) és az orrocskáról iiiiis <3

Minden régi, új és leendő cicisnek puszi!!

193. Paty09
2014. júl. 23. 11:28
sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek..:) Nekem Gáspár Levente 300 vagy 330 cc ajánlott az elmondásaim alapján.. de még mindig nem tudom melyik legyen a kettő közül... Igaz inkább ráakarom bízni a döntést, és az hogy mekkora fér el inkább a műtő asztalon dől el..:) jelenleg 70B-s melltartót hordok de nincs teljesen kitöltve..de a 70A már kicsi 1-2 modellbe..a célom a 70C lenne és félek h a 300-assal ez nem lesz meg.. de természetes nagy ciciket akarok:) Egyébként 162 cm 53 kg vagyok! köszi előre is aki válaszol:)
192. Sz-ter
2014. júl. 21. 14:03

Mi 300-ast beszéltünk. Nekem van egy minimális alapom, nekem a fogyástól ment össze, most 75A extra push up-ot hordok egyébként.. Nekem még messze van, szeptember vége, majd írd meg, hogy milyen lettél :)

Ha gondolod kopogj :)

Te nem csinálsz naplót?

191. Glückspilz (válaszként erre: 190. - Sz-ter)
2014. júl. 15. 17:32

Szia,

En nagyon vékony vok,így a mellmeretem is kicsi,

70 A, de mar nem töltök ki egy A kosarat sem, mert

szoptatás után meg jobban összezsugorodtak a cicik,,,

Igy nincs más választásom, mint a műtét.

De en a Dr Gasparban nagyon bízom, egy

nagy tudású es megbizható orvos.

Izgulok, de en is nagyon várom a műtétet!

Mar csak 9 naaap, nagyon komoly,,,,

Egy teljes B kosarat célzunk meg. 270 cc-t kapok,

közepes profilút.

Te milyet szeretnél? Miből indultok?

190. Sz-ter (válaszként erre: 188. - Glückspilz)
2014. júl. 15. 13:24

Szia!

Te milyen mérettel "rendelkezel", és milyen ciciket fogsz kapni? Nekem szeptemberben lesz GL-nél a műtét, már nagyon várom :)

189. Glückspilz (válaszként erre: 187. - Szelesn)
2014. júl. 11. 19:18

Ohh, az előbbi Neked szólt,,, csak elfelejtettem válaszként

küldeni.bocsi,,,

2014. júl. 11. 19:14

Dejóóó, köszi!:) Nagyon megnyugtató amit írtál.

Az egyetlen amin izgultam az az altatás volt.

De nagyon jól hangzik a tapasztalatod.Örülök, h

megosztottad velem. Most bátrabb lettem;)!!!

187. szelesn (válaszként erre: 184. - Glückspilz)
2014. júl. 11. 08:50
Az altatóorvos egy tünemény, az altatás teljesen rendben van, utána semmi hányinger, fejfájás, legalábbis nálam! Mindenki nagyon kedves, körültekintő, mindent elmagyaráz, így csupa pozitív emlék marad, meglátod! :)
186. Glückspilz (válaszként erre: 185. - Diamonds28)
2014. júl. 10. 16:40

Szia! Köszönöm:)

Mar látom magam végre ujra nőiesen, magabiztosan:))))

(Szoptatás alatt mar voltam cicis ;) :D )!!!

Szedem a vitaminokat ezerrel es vigyázok

az egészségemre nagyon. Mar csak két hét!:)))

Neked pedig sok örömöt es minden jót kívánok

továbbra is :)))))))

185. Diamonds28 (válaszként erre: 184. - Glückspilz)
2014. júl. 10. 07:04

szia!egy hölgy az altatóorvos. először beszélsz a dokival, berajzol és ahogy lefektetnek még műtét előtt és kapod az infúziót akkor bejön beszélni veled az altatóorvos. Kérdez sok mindent, hogy van-e gyógyszer allergiád, voltál-e műtve, van-e vmi betegséged...ennyi :)kb 10-15 perc..

Szorítok! biztos gyönyörű leszel!!Én nagyon elégedett vagyok!:)

2014. júl. 10. 04:50

Sziasztok Csajok, akik mar túl vagytok

a műtéten!:)

Tudnátok írni az altatasrol, hogyan zajlik

a Dr Gáspárnal? Es hogy milyen az altató orvos?

Köszi előre is! Mivel csak a műtét elott közvetlenül

lehet vele konzultálni, szeretnem előtte ha lenne

vmi elképzelésem róla.

183. Glückspilz (válaszként erre: 182. - Muslinca1)
2014. júl. 10. 04:45

Sajnalom! De hátha elapad a tej hamarosan;).

Köszönöm h szorítasz nekem. Jót tesz, mar izgulok,,,

Biztosan minden jól megy. Írok amint alkalmam

adódik utana. :)

2014. júl. 7. 11:17

Sajnos elmaradt a műtétem! Bár 7-8 hónapja nem szoptatok, mégis visszajött a tej...grrr..pár cseppek, de emiatt Levente azt mondta nem lehet. lelkiismeretes volt nagyon. Még nem tudo mikor lesz lehetőségem újra, mert még mindíg van tej, de hamarosan konzultálok a nőgyógyászommal.


Drukkolok, hogy neked sikerüljön. Én eléggé elkenődtem rajta...de ami késik nem múlik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook