Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


271. Sz-ter (válaszként erre: 269. - Vikkidoll)
2014. aug. 20. 16:59
Ez lehet buta kérdés lesz, de az mindegy, hogy tanga, vagy bugyi csak fekete legyen? Mert nekem egy darab bugyim sincs csak tangám, szóval, ha bugyiban kell lenni akkor be kell szerezzek egyet :)
270. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 268. - Karsza)
2014. aug. 20. 16:53
Cataflamot lehet szedni vagy Algopyrint :)
269. Vikkidoll (válaszként erre: 267. - Karsza)
2014. aug. 20. 16:29

Nem melltartó :D Bugyi! A sárga fertőtlenítőről, amit rád kennek, feketén kevésbé látszik, csak ezért :D

DE! Ez egy csodaszer. Sose tapasztaltam még ilyet:

1. Rákenem egy pattanásra, másnapra elmúlik.

2. Volt a nagylábujjamon fél!!! éve egy szemölcs, ami egyszerűen semmivel nem múlt el, elkezdtem shea vajjal kenni és eltűnt...

3. Kijött valamelyik nap számon herpesz, ami általában minimum 12 napig tart, arra is kentem két nap alatt nem volt ott....

Szóval BÁRMIRE jó és mivel a komedogén indexe 0, ezért nem tömíti el a pólusokat, ezért lehet arcra is kenni.

268. Karsza
2014. aug. 20. 16:01
Milyen fájdalomcsillapítót szedtetek, illetve lehet majd szedni a műtét után?
267. Karsza (válaszként erre: 265. - Vikkidoll)
2014. aug. 20. 15:45

A melltartóról jut eszembe. Vikidoll, nem te írtad még egy régebbi bejegyzésedben, hogy vinned kellett a műtét napjára egy fekete melltartót? Ha igen, mi volt az oka?

A shea vaj biztos nagyon jó lehet. Nem Manna terméket használtál véletlenül?

266. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 265. - Vikkidoll)
2014. aug. 20. 15:38
De jó, hogy írtad a shea vajat! :) Én eddig csak a striák ellen használtam, de jó tudni, hogy erre is jó! :)
265. Vikkidoll (válaszként erre: 261. - Karsza)
2014. aug. 20. 13:37

Én nem bírtam ki az egy hetet :D Ahogy hazaértem másnap, kimostam. :D Másfél óra nem olyan nagyon sok ám.

Varratszedés nem fáj.

Én frankón shea vajat kezdtem el rá kenni és nagyon durva!!! Best...és nem is gyógyszer, hanem vegyszermentes, természetes összetevőkkel.

Én alkalmaztam, elején igényelni fogod, mert forrók lesznek a csöcsik. :D Majd érezni fogod, mikor nem kell már.

Hát én elmúltam fél éves, és még mindig változik, újabban nagyobb lett :D

264. Vikkidoll (válaszként erre: 263. - Karsza)
2014. aug. 20. 13:34
Na, ez is egyénfüggő kérdés. Én második éjjeltől oldalra fordulva alszom óvatosan. Hason másfél hónapos koromtól. Valaki még 5 hónaposan sem tud.
263. Karsza
2014. aug. 20. 12:09
Úgy tűnik nem fogyok ki a kérdésekből :) Eszembe jutott még egy számomra fontos dolog. Mennyire lehet, ha egyáltalán igen, és mennyi idő elteltével hason aludni. Mivel én mindig így alszok, elég nehéz lehet majd megszokni a háton fekvést.
262. Karsza (válaszként erre: 259. - Bogibaba86)
2014. aug. 20. 11:53
Köszi a biztató szavakat. :)
261. Karsza
2014. aug. 20. 11:50

Sziasztok!


Nem gondoltam,hogy ilyen feszültségeket gerjeszt, a fájdalommal kapcsolatos kérdésem. Mindenesetre én is úgy látom csajok, hogy ez teljesen egyénfüggő és talán még annak sincs számottevő jelentősége, hogy kinek mekkora méretű implantátum lett berakva. Alkati kérdés, ugyanúgy ahogy a hegesedés mértéke is. A tájékoztatón is azt írják, hogy döntő a genetika. ( 75-80 %-ban a kóros hegesedés ennek köszönhető. ) Vélhetően a fájdalomérzet is visszavezethető erre. Nekem igazából nem is a fájdalommal van a legnagyobb problémám, hanem inkább attól félek, hogy nehogy rossz döntést hozzak a méretet illetően. A fájdalom mértékéről természetesen beszámolok nektek, nem egészen egy hónap múlva, ha túl leszek én is a műtéten.

Más kérdés: a speciális melltartót egy hét után lehet ugyebár levenni, illetve először kimosni. A mosás, szárítással együtt nem két perc, viszont tudomásom szerint, az első hetekben egy óránál nem lehet tovább melltartó nélkül lenni. Több ilyen melltartót is kapunk, vagy ha nem, ti hogy oldottátok meg?

A 3. hét után esedékes varratszedés mennyire fájt nektek?

Melyik javító gélt javasoljátok? Úgy hallottam a Cicaplast nagyon jó.

Még valami: a tájékoztatóban olvastam, hogy közvetlenül a műtét után javasolt egy hétig a 90-120 percenkénti helyi jegelés-hűtés. Ti alkalmaztátok ezt? Milyen formában?

Illetve érdekelne, hogy a végleges eredmény csak hetekkel később látható. Először ti mit tapasztaltatok? Duzzadtabbak a mellek és fentebb helyezkedik el, mint később?

260. Vikkidoll (válaszként erre: 258. - Bogibaba86)
2014. aug. 20. 11:27
Na, ezt mondom. Baromira nincs összefüggés a méret és a fájdalom között. Csak az emberek között.
259. Bogibaba86 (válaszként erre: 240. - Karsza)
2014. aug. 19. 23:48

Kérj nyugodtan még egy konzit,ha bizonytalan vagy!Anno Én is kértem.De ha ránk hallgatsz a nagyobbikat kérd,nem fogod megbánni ;)

Kontaklencse,smink nuku!!! ;)

258. Bogibaba86 (válaszként erre: 257. - Vikkidoll)
2014. aug. 19. 23:46

Édesem!Emlékszel hogy Engem is megköveztek,mert 3.naposan hajat mostam egyedül,akkor azt mondták,hogy aberált vagyok,és meg fogom inni majd a levét... :P

Amúgy egy barátnőmnek 260-t raktak be és 1 hétig meg se bírt mozdulni,sírt a fájdalomtól..Nekünk annyira nem fájt,szerencsések vagyunk!

Egyébként a végeredmény minden fájdalmat megér!

257. Vikkidoll (válaszként erre: 254. - Wfk73)
2014. aug. 19. 11:43

Ja és olyan nincs is hogy 250.

Valamint ismerősömnek is GL a dokija, és neki 360 volt és ugyanolyan jól viselte. Úgyhogy tényleg nincs összefüggés, ahogy mondom, és még egyszer: emberek vagyunk és MÁSOK! Love and peace.

256. Vikkidoll (válaszként erre: 254. - Wfk73)
2014. aug. 19. 11:19

Már vártam, hogy ki fog beszólni, nem is kellett sokáig várnom. ;)

A nyafit nem bántásnak szántam, de tény, hogy mindenki más fájdalomküszöböt illetően. Valaki elvágja az újját és már nyafog, IGEN, van ilyen. Van az arany középút és van, aki bírja és meg sem kottyan neki. Ez senkinek NEM bántás, ez ténykérdés. Más emberek vagyunk.

A méretkérdés meg hülyeség, megkérdeztem erről anno a doktor úrat. Mivel akinek kisebb van betéve, annak azért fájhat mert alapja egyáltalán nem volt, nagyon pici háta van és ezért feszít, fáj. Akinek nagyobb, annak viszont a háta is nagyobb és alapja is jóval nagyobb, így nincs összefüggés.

Ja és nem sütöttem, főztem, hanem sétáltam. ;)

Te is légyszíves figyelj arra, amit olvasol és értelmezz, mielőtt leoltasz bárkit is.

255. wfk73 (válaszként erre: 250. - Karsza)
2014. aug. 19. 09:31
Karsza, nekem 2-3 hét katasztrófa volt szó szerint, és 5-6.hétig mikor mentem az utcán úgy éreztem mintha köveket cipelnék!! Aztán szép lassan minden oké lett! Én biztos nem tudtam volna dolgozni az első 2-3 hétben. Persze sok mindentől függ, mekkora az impli, mekkora a fájdalom küszöböd stb....de én már szültem 2 gyereket van tapasztalatom a fájdalomról és én nem fogok senkinek se vetíteni : igenis fáj és idegesítő, hogy a tested "rabja" vagy pár hétig! DE! A látvány mindenért kárpótol! Újra belevágnék a sok fájdalom ellenére 😊😄
254. wfk73 (válaszként erre: 251. - Vikkidoll)
2014. aug. 19. 09:23
Vikidoll, válogasd meg a szavaidat légyszives!! Azért mert más szenvedett akkor az már nyafi????!!!!! 😳😳 Tudod miért viselted könnyen? Mert 250cc vagy max. 300 lett neked betéve! Ezért! Ha 400 fölött kaptál volna, nem sütöttél-főztél volna második nap ahogy te anno előadtad!!!
253. thegirl (válaszként erre: 249. - Dorimano16)
2014. aug. 18. 21:24
Gáspáros vagyok,van egy nyitott naplóm,ott is találsz infókat.
252. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 249. - Dorimano16)
2014. aug. 18. 09:36
Nekem nyitott a naplóm nézz be! :) Igaz még én is műtét előtt állok, de a konzultációról tudsz olvasni ha érdekel :)
251. Vikkidoll (válaszként erre: 250. - Karsza)
2014. aug. 18. 09:33
Én már második nap 3 órát sétáltam a természetben. Hetedik naptól dolgozom, de már előtte is tudtam volna. Mondjuk én meglepően nagyon jól viseltem, bár én nem vagyok "nyafi". Nyilván mindenkinek más a küszöb. Valaki meg két hétig szenved otthon. Só szerint. :D
250. Karsza
2014. aug. 18. 09:12

Köszönöm a tippet a melltartóvásárláshoz. :)

Érdekelne, hogy ki mennyi időt töltött otthon a műtét után? Nyilván két hét lenne az ideális, aki ennél kevesebbet tudott lábadozni, annak mennyire okozott problémát újra dolgozni. Fájdalom, fáradság...stb. szempontból.

2014. aug. 18. 08:34

Sziasztok!

Még csak pár napja találtam rá erre az oldalra, de már most rengeteg hasznos infot találtam és a tapasztalataitok alapján Gáspár Levente a legszimpatikusabb nekem mellnagyobbításra! Pár hónapon belül szeretném én is megcsináltatni, mert már évek óta vágyom rá, ezért sokat segítene ha benézhetnék pár naplóba, hogy tudjam mire számítsak :) Nagyon köszönöm előre is azoknak akik beengednek, hogy elolvashassam az álmotok valóra válását :)

248. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 247. - MinnieKicsiLany)
2014. aug. 18. 08:27
*naplóba :)
247. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 246. - Karsza)
2014. aug. 18. 07:26
A Triumph Energy-t nagyon dicsérik, rengeteg naplómban olvastam, hogy olyat vettek és nagyon jó! :)
246. Karsza
2014. aug. 17. 20:50

Nyilván a nagyság is relatív. Ami az egyiknek nagy, a másiknak kicsi, az adott ember igényeit is figyelembe kell venni.

Lányok, még valami: milyen sportmelltartót érdemes venni, mit ajánlanátok( márka, ár...stb. )?

245. Karsza
2014. aug. 17. 20:14
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
244. thegirl (válaszként erre: 241. - Karsza)
2014. aug. 17. 15:56

A dokihoz műtét után 7 nappal kell visszamenni,ekkor veszi le a kötést és kapsz új tapaszokat,amiket majd neked kell otthon cserélgetni varratszedésig.

Engem kedden műtöttek és kedden mentem az első kontrollra.

243. Chlerry (válaszként erre: 241. - Karsza)
2014. aug. 17. 15:53

Nekem kedden volt a műtét és hétfőn mentem kötés cserére.

A méret miatt nem aggódnék hogy túl nagy lesz, GL nem szokott túl nagyot ajánlani. De ha bizonytalan vagy azt még a műtét előtt beszéld meg vele.

242. thegirl (válaszként erre: 240. - Karsza)
2014. aug. 17. 15:53

Mérettel kapcsolatban érdemes pár nappal műtét előtt konzultálni a dokival,már csak azért is hogy legyen az a méret amit te szeretnél.Én is műtét előtt pár nappal módosítottam méretett,nagyobbra,330 cc-ről, 360 cc-re.És nem nagy ez sem.Nem tudom a méreteidet,magasság,kg,de a 360 egyáltalán nem nagy.

Én a dokinak dr.Gaspár L.-nek emailben írtam meg hogy nagyobbat szeretnék és rábólintott.

Van egy nyitott naplóm ,ott képet is találsz a 360 cc kerek implantról.Nézd meg mielőtt kisebbet kérsz.Én 170 cm és 59-60 kg vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook