Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? fórum

Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
11. Ginfizz (válaszként erre: 10. - Syskoka)
2013. jún. 18. 09:57

Szia! Egy kis türelmedet kérem, most jöttünk haza a babával a kórházból és elég kaotikus az időbeosztásom! Természetesen, szívesen beszámolok mindenről, most szültem a dokibácsinál :)

Ha van konkrét kérdésed, írd meg privát!

10. syskoka (válaszként erre: 9. - Ginfizz)
2013. jún. 16. 17:44
Kedves Ginfizz!Én is csupa jót hallottam Róla mástól.Nekem is írnál a Te tapasztalatodról?Hol rendel?Magánrendelés/sztk-s rendelése is van?Illetve ha tudsz esetleg időpontot,elérhetőséget,Nagyon köszönöm a segítséged:)
9. Ginfizz (válaszként erre: 8. - Knedt)
2013. máj. 16. 14:38

A privát leveledre válaszoltam! :)

Csak ajánlani tudom a dokimat!

8. Knedt (válaszként erre: 7. - Ginfizz)
2013. máj. 16. 13:06

Szia!

Segíts légyszíves! Orvost kell váltanom, mert a mostani dokim enyhén felelőtlen és lekezelő. Írnál nekem a tapasztalataidról a doktorral kapcsolatban? Telefonszám, rendelési idő stb. Sürgős lenne, mert már 26. hétben vagyok. Köszönöm szépen Tündi

2013. máj. 15. 15:52

Ha később még valaki rákeresne erre a témára, kérdésemre...


Azóta az orvosom lett és nagyon nem bántam meg! Fiatal, rezidens, de szuper orvos!!!

Csak ajánlani tudom!

2013. jan. 14. 15:38
Nála szültem 3-án, nagyon jó orvos és rettenetesen figyelmes és alapos, csak ajánlani tudom!
5. Ginfizz (válaszként erre: 4. - Szamóca41)
2013. jan. 14. 13:35

Köszönöm, minimális infót találtam ott, máshol meg semmit :(

Remélem, lesz aki konkrétumokkal szolgál...

Vagy lehet, hogy ennyire fiatal ez a doki, ennyire friss hús, hogy még nincs rajongótábora? :)

2013. jan. 14. 13:22

Szia!

Itt is böngészhetsz egy kicsit.........



[link]

3. Ginfizz (válaszként erre: 2. - MViki)
2013. jan. 14. 13:16

Hát nem pasit keresek, de azért köszönöm :) Nem utolsó az se, ha a gyerek nem bújik vissza rögtön, ha a dokit meglátja :D

Mivel az ÁEK-ban fogom folytatni a terhesgondozásos pályafutásom, így választanom kellett a kb. 15 tök ismeretlen doki között. Ráböktem és hozzá kértem időpontot, remélem nem bánom meg?!

Február 6-ig is megpróbálok némi infót gyűjteni, már, ha kapok :D


Természetesen minden egyéb infó érdekel még róla, fogad-e el pénzt, vagy kér és mennyit, mennyire figyelmes és óvatos, emberi, tud-e mosolyogni? stb-stb-stb :)

2013. jan. 14. 13:08

Magas, szőke, jóképű :-) Mint Udo a Klinikában :-)

De gondolom nem konkrétan ez érdekelt :-D

A szobatársam nála szülte a negyediket. Jött minden nap meglátogatta, pedig nem Ő volt a fogadott doki, csak az ügyeletes.

2013. jan. 14. 12:18
Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook