Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? fórum

Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
41. siba22
2014. aug. 13. 11:40
amit megtudtam 18.án kezd dolgozni,addig szabin van. a 465-1800/1675ös melléken kell keresni őt.akkor ügyeletes lesz.a podmaninczky u.i rendelőben szokott rendelni amúgy :)
2014. aug. 13. 07:54

Tudtok segíteni? Az orvosom utolsó pillanatban visszamondott. Dr. Farkas Bence doktor úr telefonszámát szeretném megtudni és pár infót hol, mikor rendel.

Köszönöm előre is! 37. hetes kismama

2014. aug. 7. 15:30

Vélemény:alapos,kedves,nagyon aranyos,odafigyelő,imádja a gyerekeket.

Remélem,hogy néha olvassa ő is a róla szóló véleményeket,innen üzenem neki,hogy maradjon mindíg ilyen,mert egy nagyon különleges ember :-) kár lenne érte,ha megváltozna. Jó emberismerő vagyok,a legtöbb nőgyógyász szemébe ha belenézel,semmit nem látsz,max pénzéhséget :-D de ő egy kivételes ember,olyan lelke van,ami keveseknek adatik meg.

2014. júl. 24. 15:35
Sziasztok esetleg ha valaki ráér akkor nekem is meg tudná írni a doktor úr elérhetőségét ( magán):) nagyon fontos lenne :( előre is köszönöm
37. Cyntia
2014. júl. 9. 20:26
Hívjátok az Állami Egészségügyi Központ ambulanciáját vagy szülőszobáját: ott biztosan eléritek ;)
2014. jún. 26. 10:57
Sajnos eddig senki nem írt!Kérlek segitsetek,aki tudja a Dr.elérhetőségét!Köszönöm
35. nilena
2014. jún. 25. 07:54

Sziasztok!

Én is igényt tartanék a doktor úr elérhetőségeire, ha valaki lenne olyan kedves és átküldené :) Van már magánrendelése? Ha igen, hol rendel? Mennyit "kellett" fizetni Neki szülés után? Ha nincs magánrendelője, akkor van esély bekerülni hozzá, ha nem a Honvédhoz tartozom?


Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 24. 19:24
Sziasztok!Vki. meg tudja nekem is mondani Farkas Bence elérhetőségét és rendelési idejét?Hol rendel?Van magánrendelője is?Fontos lenne.Köszönöm:)
2014. jún. 20. 19:03
Sziasztok!Nekem is küldje el vki a mobilszámát,nagyon fontos lenne!Köszike
2014. jún. 5. 08:28
Sziasztok! Nekem is kéne Farkas doktor úr elérhetősége, vagy rendelési ideje. Küldjétek nekem privátban! Előre is köszönöm!
31. gizac
2014. ápr. 6. 18:26
Sziasztok! Én is szeretném elkérni a doktor úr elérhetőségét. Köszönöm :)
2014. ápr. 4. 12:25
Sziasztok, Tudja valaki, hogy Farkas doktornak mikortól lesz magánrendelése?
29. manoka6 (válaszként erre: 28. - Cili1994)
2014. márc. 10. 18:49
Sziasztok ! Én is el szeretném kérni a doktor Úr telefonszámát. Köszönöm szépen előre is.
2014. márc. 10. 08:25

Sziasztok

Pénteken mütőtt engem és sajnos nem kértük el a számat és hozzá szeretnék visszamenni.

Nagyon fontos,hogy megtudjam valamilyen elérhetőségét aki tudja az megadná nekem!!!!

Előre is köszönöm!!!

27. Ginfizz (válaszként erre: 26. - Kleinviki)
2014. febr. 27. 19:07
Tőlem soha egy forintot sem kért. Neki még nincs (tavaly még nem volt) tarifája. Ő még az az orvos aki tényleg a kismamiért és babákért van. Pénznél zavarba jött :) Adsz neki azt amit akarsz, annyit amennyit gondolsz és tudsz.
2014. febr. 27. 14:22

Sziasztok,


Meg tudnátok mondani mennyibe kerül nála szülés?


Előre is nagyon köszönöm: Viki

25. Ginfizz (válaszként erre: 24. - Annuska77)
2014. febr. 24. 09:51

annuska77


Nála szültem tavaly júniusban. Előző orvosomat rá cseréltem le. Egyáltalán nem bántam meg!

Telefonon bármikor elérhető volt, és ha épp nem is rendelt, de az osztályon bent volt, mindig látni akart és látott is. Minden kérdéssel, gonddal meg lehetett keresni!

Az utolsó hónapomba továbbképzésre küldték, de mindig "elvárta", hogy beszámoljak akár a kórházban megkeresve, akár telefonon az aktuális eredményekről, állapotról.

Mivel a szülésem majdnem egy mentőben zajlott, és az egészet 2 óra alatt letudtam, még így is részese volt a doktor úr! Hívtam amikor a mentőt, és mire a szülőágyra kerültem, már jelen volt beöltözve éjjel 11-kor.

Szülés után is megkeresett és babázott, amikor meg személyesen nem volt elérhető, előre jelezte.

Ő még az az orvos, aki tényleg a betegekért, kismamikért van, és alázattal végzi a munkáját, nincs elszállva magától, hivatásától, se a nevétől! Nem lehetek elég hálás neki!

Csak ajánlani tudom Őt!!

2014. febr. 2. 22:21

Sziasztok, Én is orvost keresek. Mik a friss tapasztalatok Dr. Farkassal kapcsolatban? Érdemes őt választani? Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy telefonon mennyire elérhető, szüléshez bejön, bármikor hívják, vagy neki is vannak olyan időszakai, mint a "sláger" dokiknak, hogy pl.: hétvégén, éjszaka nem mennek be vagy csak a szülés legvégére érnek oda? Lszi akinek vna néhány perce válaszolni tegye meg mert nem sokat lehet Dr. Farkasról tudni.


Előre is köszi szépen mindenkinek.

2014. jan. 21. 10:28
Sziasztok! Nem tudom, hogy privátban megkaptátok-e, de ha igen, nekem is el tudná valaki küldeni dr. Farkas Bence elérhetőségét? Ill. természetesen szívesen vennék én is mindenféle információt... Köszi!
2014. jan. 7. 19:12
hali van Farkas Bencének magánrendelése?? Valaki írja meg privibe légyszi,hogy mennyit szokás adni a dokinak egy vizsgálat alkalmával, ha nem magánrendelésre mész.? Köszi
21. Cila56 (válaszként erre: 20. - Blankab)
2014. jan. 5. 16:10

Nekem is nagyon nagy szükségem lenne dr. Farkas Bence magán telefonszámára. Még csak egyszer voltam nála rendelésen, és még nem kértem el tőle az elérhetőségét. Most viszont nagyon nagy problémám van, és minél hamarabb szeretnék vele beszélni. Kérlek add meg! 06-20/263 4081

Köszi: Maja

20. Blankab (válaszként erre: 12. - Vszani)
2013. dec. 9. 12:16

Kedves Vszani!


El tudnád küldeni Farkas doktor elérhetőségét?

A MÁV kórház honlapján nem találtam rá :(

Előre is köszönöm!

2013. nov. 4. 13:33

Sziasztok!

22 hetes cukros kismama vagyok, és szülő orvost keresek, mert akinél eddig voltam ő sajnos így nem tud vállalni. Farkas Bencéről én is sok jót olvasgattam tőletek. De engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül nála a szülés és hogy a Honvédon kívül van e magán rendelése.

2013. okt. 25. 10:40

Sziasztok!

Lenne valaki olyan kedves, aki nála szült, megírná nekem privátban mennyi volt a tiszteletdíja?

Magánrendelése nincs, csak a MÁV-ban rendel? Sokat kell ott várni vagy tartják magukat az időponthoz?

2013. okt. 14. 09:04
Sziasztok! Én tavaly szültem Farkas Bencénél. Nem volt fogadott orvosom, és császáros voltam az ügyeleti idejében. Maximálisan elégedett voltam, és ha szabad ilyet mondani, nagyon hálás is, mert az utolsó hetekben napról napra változtattak azon, hogy lesz-e császár vagy sem, persze jól felment a vérnyomásom, meg minden az idegeskedés miatt, de amikor végre megláttam a szülőszobán, hogy ki az ügyeletes, megnyugodtam. Sokat tud jelenteni az ember lányának ilyen kiszolgáltatott helyzetben, ha valaki hajnalban rámosolyog. Szóval, én is ajánlani tudom.
2013. okt. 12. 16:09

Sziasztok!

Dr. Farkas Bencéről szeretnék érdeklődni.

Van-e magánrendelése , mennyiért vállal szülést, akinek esetleg a foigadott orvosa volt..

Előre is köszönöm.

15. vszani (válaszként erre: 14. - Graszi)
2013. szept. 5. 15:01

Szia


Úgy tudom, hogy nincs. A Honvéd kórházban rendel szerdánként. Regisztrációnál kell időpontot kérni hozzá.

14. Graszi
2013. szept. 5. 10:36

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Dr.Farkas Bencének van-e magánrendelése? Előre is köszi

13. Ginfizz (válaszként erre: 12. - Vszani)
2013. júl. 25. 08:12

vszani tökéletesen leírta a doktor jellemzését!

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

12. vszani
2013. júl. 24. 12:02

Sziasztok,

Csak azért írok, hogy minél több infót tudjatok meg Farkas doktorról és esetleg segítselek benneteket a választásban. Én is nála szültem a napokban és csak jót tudok mondani. Nekem nem Ő volt a terhesgondozás alatt az orvosom, viszont a szülés az Ő felügyelete alatt zajlott, mert akihez jártam szabadságon volt. Annak ellenére, hogy korábban nem találkoztunk, nagyon kedvesen fogadott. Megkaptam a telefonszámát és az utolsó UH valamint CTG vizsgálataim eredményét megmutattam neki. Hívtam, hogy kész vagyok és már jött is, hogy megnézze. A szülőszobára hajnali 3 óra körül érkeztünk. Ő 15 perc alatt ott volt és mosolyogva üdvözölt. A szülés problémamentesen zajlott, mindent megtett, hogy Nekem a lehető legkevesebb fájdalmam vagy kellemetlen érzésem legyen. A varrást is tökéletesen csinálta, semmit nem éreztem és később sem volt vele problémám. Szülést követő este bejött a csecsemős osztályra megkérdezni hogy vagyunk, stb.. majd még az ott tartózkodás alatt legalább 2szer tett hasonló látogatást. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook