Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döntésképtelenség?... fórum

Döntésképtelenség?... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. szept. 7. 13:34
Amúgy az én barátom meg pont házasodni akar és én nem akarok. Hát ilyen is van.
2015. szept. 7. 13:34
Most tök őszintén: miért házasodnának a férfiak? Régebben ha szerettek volna együtt lenni a kedvesükkel, akkor házasodni kellett! Most semmiféle általános erkölcsi szabály nincs erre, nyugodtan lehet összejárni, szexelni, összeköltözni - mindenféle kötöttség és következmény nélkül.
9. ILI. (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2015. szept. 7. 13:33
Lépj tovább... Ebből nem lesz semmi. Szeret. szeret, de ennyi nem elég.
8. Tuksika (válaszként erre: 6. - Gliese)
2015. szept. 7. 13:32
Azt mondta azt nem szeretné, hogy ha mégsem jön össze, ne a gyerekek igyák a levét, stb. De mondtam neki, hogy ilyenekre alapozva nem is lehet dönteni!
2015. szept. 7. 13:31
Az a baj hogy kicsit már én is elbizonytalanodtam... Hogy vajon csak a "biztos jövő" illúziója kell-e nekem, vagy csak rá akarom erőltetni ezt a dolgot?... :/
6. Gliese (válaszként erre: 4. - Tuksika)
2015. szept. 7. 13:31
Nem hiszem. Ha így lenne ezt mondta volna. De nem ezt mondta, hanem hogy nem tudja nem kényelmesebb-e mindig agglegénynek maradnia.
2015. szept. 7. 13:29

Hát nem irigyellek. Erről beszéltem, ilyenek a mai pasik jó része :(

Én nem várnék rá.

4. Tuksika (válaszként erre: 2. - Dad7fdd2d7)
2015. szept. 7. 13:29
Előttem volt egy hosszaú (7 éves) kapcsolata, ott 5 év után eljegyezte, csak csúnya véget ért a dolog... Lehet azt nem akarja megismételni?
3. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 2. - Dad7fdd2d7)
2015. szept. 7. 13:28
*tovább
2015. szept. 7. 13:28
33 évesen korai az esküvő és a gyerek? Szerintem ne pazarolj rá tovvább időt. Tipikus agglegény...
2015. szept. 7. 13:26
Sziasztok! Beszélgettem a párommal a minap, hogy ő hogyan képzeli velem a dolgot a jövőre nézve (lassan 2 éve vagyunk együtt). Ő 33, én 30. Nos, már korábban említette, hogy ő egyelőre nem akar házasságra gondolni, ne haragudjak, és gyereket is csak "majd egyszer" akar. Most is azt mondta, hogy nagyon szeret, és nem szeretne elveszíteni, de egyelőre "döntésképtelen": nem tudja, hogy kiegyensúlyozottságot, családot, házasságot akar-e, vagy függetlenséget (=nuku esküvő), szabadságot, bulit... Utóbbit nem úgy értette, hogy nélkülem, hanem hogy mindenféle kötöttség nélkül éljük tovább így az életünket, ahogy van... Mondtam neki, hogy figyu én is félek kicsit a kötöttségektől, hiszen sosem lehet tudni, mi lesz a jövőben, blabla, de ő ragaszkodott hozzá, hogy nem fél, pusztán csak nem tudja, melyik "opció" a jobb... Hát betojok. Ez kényelem a részéről? Vagy egyszerűen nem szeret eléggé, hogy azt mondja: igen, van rá esély hogy majd valamikor elvegyelek, de most még korai, stb...? Mit gondoltok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook