Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Divat az arrogancia? fórum

Divat az arrogancia? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jún. 26. 17:39

Kedves Dee.


Sajnos ismerős a helyzet, és szerintem egyre sűrűbben elő fog fordulni a jövőben. :(

Szerintem ez az általános elégedetlenséghez vezethető vissza.

A biztonság hiánya kiválhat ilyen reakciókat sajnos.

3-nap alatt pedig nem lehet egy áruházat átrendezni. :)

4. dee (válaszként erre: 3. - Suesue)
2007. jún. 25. 13:41

Igen velem a miskolci Brendonban.Egyedüli vevő voltam mégse foglalkozott velem senki.Ha kérdeztem azt a választ kaptam,hogy "-bocs 3 napig szabin voltam és átrendezték az áruházat":DDDDD

Semmit nem talált a kishölgy,amit kértem volna.Ha megtaláltam valamit jó,ha nem nem.

Na ott és akkor semminek éreztem magam.Dühítő volt.

2007. jún. 25. 12:25

Mázlim van, sikerült kijavítani.

Azért kezdtem ezt a fórumot, mert néha amikor elmegyünk valahova szinte kinéznek a kedves eladók, holott az lenne a dolguk, hogy velünk foglalkozzanak, és ha bemegyek az üzletbe az a minimum, hogy visszaköszönjenek.

Jártam már úgy, hogy inkább otthagytam azt amit meg akartam venni, mert nem vettek emberszámba és helyette megrendeltem a netről.

Azt is csináltuk a párommal, hogy amikor nem szolgáltak ki egy helyen (ügyet se vetettek ránk), elmentünk másnap is és elővettünk százezret azt mondtuk, hogy ezt el akarjuk költeni, akkor már maximálisan készségesek lettek, de akkor mi kijelentettük nekik, hogy mivel előző nap nem foglalkoztak velünk inkább máshova megyünk vásárolni és kis kezüket csókoljuk.

Mással is előfordul ilyesmi?!

2007. jún. 25. 12:14

Bocsi mindenkitől félre ütöttem a dolgot.

DIVAT AZ ARROGANCIA? Így a helyes... :)

2007. jún. 25. 12:12

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem úgy tűnik mostanában divatba jöttek az arrogáns emberek.

Lassan az a menő, ha valaki bunkó módon viselkedik az embertársaival.

A telefonos ügyintézők néha úgy tudnak beszélni az emberrel, mintha nekünk kellene bocsánatot kérnünk az ő számítógépes rendszerük hibáiért.

Tapasztalattal rendelkezőktől várok hozzászólásokat.

Üdv: Suesue

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook