Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DHEA tapasztalatok fórum

DHEA tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
44. Silver_fox (válaszként erre: 43. - Fürti46)
2016. jún. 2. 14:04

Sziasztok!


Kedves Fürti, elkelt a DHEA, vagy esetleg meg van még? Ez esetben érdekelne...

Köszi,

Silver

43. fürti46 (válaszként erre: 42. - Bszzsu)
2016. máj. 23. 14:56

Szia!

Igen, meg van még a DHEA.

Írj furti34@freemail.hu-ra, ha még érdekel!

Üdv: Marcsi

42. bszzsu (válaszként erre: 40. - Fürti46)
2016. máj. 16. 00:11

Szia

Érdekelne meg van e még????

2016. ápr. 24. 20:20
Március 15 óta szedem de még nem nézettem a szintjét.Egyenlőre még semmi változást nem érzek de most nagyon nagy stressz alatt vagyok úgyhogy ez most nem mérvadó.Leírom majd a vérvétel eredményét.
2016. ápr. 19. 20:00

Sziasztok! Eladó 2 doboz bontatlan DHEA Dietary Supplement 25 mg-os ( 60 capsulás ) eredeti USA termék. Még külföldről lett rendelve. Az öregedési folyamatokat lassítja ill. visszafordítja. 3000 ft/db + postaköltség.

furti34@freemail.hu

2016. márc. 27. 10:33

DHEA - (öregedésgátló, anti-aging, anyahormon)

40 éves kor felett erősen ajánlott!

A DHEA szervezetünk által legnagyobb mennyiségben előállított szteroidszerű hormon. Az ösztrogén, a tesztoszteron, a progeszteron és a kortikoszteron előanyaga.

Sablonosan fogalmazva, ahogy átáramlik a vérrel a szervezeten, olyan hormonná alakul át, amilyenre a szervezetnek épp a legnagyobb szüksége van.

Lehetséges hatásai:

• Fiatalítás, az öregedés késleltetése, ráncok kisimítása

• A szexuális energia, teljesítőképesség növelése, impotencia gyógyítása, depresszió leküzdése

• Az immunsejtek mennyiségének növelése, az immunrendszer erősítése

• Reumatikus fájdalmak megszüntetése

• A menopauza bekövetkezésének kitolása, a premenstruációs szindróma (PMS) tüneteinek csökkentése

• A rákképződés valószínűségének csökkentése - kivéve a prosztata és mellrákot

• Stressz, az öregedéssel összefüggő betegségek kialakulási esélyének csökkentése

• Csökkenti az időskori pigment foltokat, lelassítja a bőrvékonyodást, újra egészségessé varázsolja az idős korra jellemző sárgás bőrszint

• Javítja a csontsűrűséget, a körmök állapotát, vastagítja a hajszálakat

• A veszélyes vérrögképződést mérsékli

3 dolgot tudunk bizonyosan a DHEA-ról:

1. az emberi testben a kor előrehaladtával csökken a szintje,

2. a középkorú nők és férfiak általában jelentős közérzetjavulást észlelnek, amikor természetes DHEA-ból extra pótláshoz jutnak,

3. a DHEA a testben sok más hormonná is alakítható, beleértve a tesztoszteront és az ösztrogént, tehát például ha egy hölgy alacsony nemi vágyat tapasztal a tesztoszteronszint esése miatt - amelynek méheltávolítás vagy öregedés az okozója - gyakran a csökkenő DHEA-szint a rendellenesség gyökere, minthogy a nőknél képződött tesztoszteronnak a DHEA a legfontosabb összetevője.

Fontos szerepet játszik nőkben az abnormális szőrnövekedésben (hirzutizmus) és kopaszságban (alopecia). A DHEA a mellékveséből kerül a keringésbe, illetve férfiakban valamennyi a herékből is kijut a szexuális differenciálódás után.

A DHEA szintje a 7. évtől folyamatosan emelkedik, majd a harmadik évtized után fokozatosan csökken.

A DHEA bizonyítottan az ifjúkori jellegzetességekhez kapcsolódik, mint az energikusság, erős libidó, izomtónus, haj és szőrzet növekedési üteme, erősödése, színe, szellemi frissesség, elme tisztasága, rövidtávú memória, bőr simasága, jó általános kinézet és testtartás, valamint általános pozitív életszemlélet és hozzáállás.

Hiányának következményei:

Széles körben elfogadott tény, hogy az öregedéssel a testben csökken a DHEA jelenléte. Alacsony DHEA-szint következtében lecsökken az általános hormontermelés, így felgyorsulnak az öregedési folyamatok, és az ezzel együtt járó betegségek kockázata (degeneratív folyamatok, arterioszklerózis, cukorbetegség, rák, csontritkulás, immunrendszer legyengülése). A DHEA kapszula megóv, és visszafordítja a folyamatokat. Az alacsony DHEA szint majdnem kétszeres kockázatot jelenthet a koszorúér elmeszesedésre.

Szervezetünk termelése:

Termelését a stresszhormonnak nevezett hidrokortizon is gátolja. Ha ennek szintje nő, vele együtt az inzulinszint is emelkedik. A DHEA-t koleszterinből állítja elő a mellékvese, kis mennyiségben a here vagy a petefészek.

Termelése 20-25 évig maximális, utána évi két százalékkal csökken. 40 évesen a fele, 60 évesen csupán 10-20 százaléka a 20 éves kori termelésnek!

A nők DHEA-termelése a férfiakéhoz képest 80-90 százalékos. Alacsony szintje nagyobb mértékben idézi elő a szívbetegségeket, mint a magas koleszterinszint. A magas koleszterinre adott gyógyszerek nagy része csökkenti DHEA-termelésünket.

A DHEA-szintünk mondhatni megmondja, meddig élünk.

A DHEA-t ma úgy tartjuk számon, mint a stresszhormonok hatását ellensúlyozó, ellenszabályozó hormont.

Hatékony antidepresszívum, mellékhatások nélkül!

Gyönyörű, sima, feszes, ruganyos bőrt

eredményez, késlelteti az öregedési folyamatokat testünkben.

Vigyázzunk,hogy csakis biztos helyről származó szerves DHEA kapszulát fogyasszunk.

2016. márc. 22. 10:41
Én szedtem kb. 5 kg hiztam,semmi változást nem éreztem ezen kivül.
37. jeti
2016. márc. 21. 20:15
Vannak új tapasztalatok? Sajna mindenhol 100mg-ost árulnak,de az szerintem sok.
2015. máj. 22. 16:49
Azóta van valakinek negativ tapasztalata?
35. jeti
2015. máj. 19. 19:20
Mindenesetre, vérvétel nélkül nem szednék Dhea-t.
2013. febr. 26. 20:00

Sziasztok!


Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra a hormnális téren. 32 éves leszek,és már attól félek,hogy nagyon ehezen fogok teherbe esni. Épp én is a puri...amerikai vitamint nézegettem,de amitRichochet írt,kicsit megijesztett

2013. jan. 3. 13:48
Akik itt a fórumon - tavaly - elkezdték szedni, van valami tapasztalat ?
2013. jan. 3. 13:46
Én most kezdtem el szedni. Egész egyszerűen a naturvitamin-on keresztül, diszkont áron. Kíváncsi vagyok, milyen lesz.
2013. jan. 3. 04:20

Szereztem egy doboz ilyen DHEA terméket, amerikai gyártmány, puritan's pride. A dokim jól le...., hogy ilyet akartam használni a tudta nélkül. (az endokrinológus) amikor még nincs is meg a véreredmény.

Szóval továbbadnám valakinek, ha kell...1 szem hiányzik belőle. :)

Beteszem az apróhirdetések közé.

2011. okt. 20. 21:59
Olvasgattam róla, nem kértem javaslatot senkitől-pláne orvostól- most is szedem, és nagyon remekül érzem magam! Egy ismerősöm is szedi több mint egy hónapja, Ő is pozitiv változásokról beszél!
29. Zsú1965 (válaszként erre: 28. - Master49)
2011. aug. 31. 08:47
Bár mindkét nemnek ajánlják, azért vannak apró félelmeim. Te milyen javaslatra kezdted? Orvos vagy magadtól?
2011. aug. 30. 20:34
A korábbi hullámzó közérzetem stabilan megjavult, elmúlt a fáradékonyságom, a spontán jelentkező depresszív állapot elmaradt, megszűnt a porallergiám, nem voltam megfázva sem influenzás sem, stabilizálódott a testsúlyom, lement az "úszógumi", láthatóan izmosabb és erősebb lettem, a potenciával semmi gond, sőt!!!
27. Zsú1965 (válaszként erre: 26. - Master49)
2011. aug. 30. 08:18
Neked miben nyilvánul meg a "kicseréltek"? Én nagyon fáradékony, vagy inkább "energiaszegény" vagyok, és erős klímaxos tüneteim vannak, naponta 1x25 mg-t szedek.
26. master49 (válaszként erre: 25. - Zsú1965)
2011. aug. 29. 21:55
Már közel 2 éve szedek napi 2x25 miligrammot, nem túlzok, hogy szinte kicseréltek! Eddig semmi káros mellékhatását nem tapasztaltam.
2011. aug. 18. 11:54
Esetleg van valakinek újabb tapasztalata a DHEA-ről. Most kezdtem szedni.
24. olahl
2010. jún. 12. 12:46
Magyarországon tényleg még a c-vitamint is betilják.Dhea-is azért nem lehet kapni és még sok multivitamin készitményt.Azt nem értem miért vigyáznak arra hogy sokáig fiatalosak maradjunk.Talán azért hogy dögöljünk meg minnél hamarébb hogy ne kelljen nyugdijat fizetni.Veszélyes? 50 felett nem mindegy hogy kannás borral vagy DHEA-val vagy vitamin tul adagolással teszi el magát az ember amugy föl is akaszt hatja magát a kötelet még lehet kapni azt nem tiltották be.
23. fd8e423e9e (válaszként erre: 14. - Enrosadira)
2010. ápr. 22. 09:16

Tudom, hogy régi a topictéma, de igazad van. Én most voltam hormonvizsgálaton, ma megyek az eredményért. Többek között vetélés, inzulinprobléma, és fokozottabb (nőies vagyok!!!) szőrösödés miatt kértem. Az orvos annyit mondott telefonban, hogy majdnem minden stimmel, egyedül a dhea kicsit emelkedett. Szóval óvatosan kell ezzel bánni.

Valóban pörgös vagyok, folyamatos célokat kereső, a végletekig képes voltam magam terhelni típusú ember vagyok, és közel harminchoz az öregedés jelei nem igazán mutatkoznak az arcomon - tehát biztos köze van a dhea szintemnek ehhez, de hasonló típusú ember mint én, még szed további ilyen hormont, annak a következményei akár visszafordíthatatlanok lehetnek!

Szóval csak óvatosan.

22. zazi52
2009. ápr. 16. 19:27
..Kíváncsi lennék a többiek tapasztalatára is...ahol eddig vettem már nem lehet kapni,de másik internetes áruházban sem láttam..!?Hallottatok valamit??!
21. zazi52
2009. febr. 19. 18:19
Bocs,hogy eddig nem írtam,de.......vártam a hatást!4 hónapja szedem napi 1db 25 mg-ost.Talán a hőhullámok elkerültek..(de az is lehet,hogy most egyébként is ilyen időszakom lenne...)Pár napja megemeltem 50mg-ra...mellette multivitamint(standard plusz)is szedek beteg nem voltam ,jól érzem magam.
20. fda58604ed (válaszként erre: 19. - Zazi52)
2008. okt. 14. 13:45

Kíváncsi vagyok majd a véleményedre.

Sajnos anyukám többször átesett szívinfarktuson, így ő nem próbálhatja ki.

Anyósom meg még a multivitamint sem eszi meg, amit veszek neki:)


Ha látsz változást a közérzetedben, vagy a bőröd állapotában, megírnád?

19. zazi52
2008. okt. 12. 10:05
Helló!Elkezdtem én is szedni-52 évesen-de még csak 3 napja!Várom a pozitív változásokat!!!!
18. 2577cdcc12 (válaszként erre: 17. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 22:11
Hát akkor lehet, hogy anyu a kivétel. Ő szerencsére nem így élte meg, bár gondolom azért, mert bár lassan 60 éves, nagyon jól néz ki :o)
2008. szept. 29. 22:03

Tapasztalataim szerint amikor elerik a nök a klimaxot 90%-uk nöiesseguk elveszteset elik meg es mindent odaadnanak 1 kis mensesert:)))

Vicc nelkül,akinek van utalja,de ha elmarad nagyon tud hianyozni!

16. 2577cdcc12 (válaszként erre: 15. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 21:44
Hát a havi ciklusra nem hiszem, hogy nagyon vágyna :o)
2008. szept. 29. 19:42

Ja bocs,latom,h. a mult heten kapta.

Mi a 3. hetben vagyunk,1 hölgynel-52 eves visszajött a havi ciklus,visszafordult a klimax,libido magasabb,hanyinger,de mar jol alszik!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook