Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dezodorok, amik használnak is fórum

Dezodorok, amik használnak is (beszélgetős fórum)


1 2
31. Niar (válaszként erre: 24. - Hydroxy)
2013. máj. 13. 22:03
Ez úgy hangzik, mint egy összeesküvés emlélet. Szerintem ezzel csak azt érnék el, hogy az emberek egy 3. márkát vennének. Szóval ha így is van, hogy ezt csinálják, az nekik nem jelent jót...
30. Niar (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2013. máj. 13. 22:00

A ruhádra? :D ilyenről még soha nem hallottam:D:D


Én amúgy a fújósra esküszöm... Kicsit furcsának találom, hogy itt senki sem használ sprayt. Miért nem szeretitek? Nekem a golyóstól van a legjobban frászom (hideg ragacsos, és sosem szárad meg), és régen kenős Rexonát használtam, de egy idő után észre vettem, hogy a ruháim fehér foltosak lesznek tőle. Igazából már attól rosszul vagyok, ha a ruha és a dezodor egy mondatban van említve :D én igyekszem olyan távol tartani őket egymástól amennyire csak lehet.

2013. máj. 13. 21:38
A Secret dezodort használom, abból is a kenőt, évek óta.
2013. máj. 13. 21:29
A crystal kiváló.Ráadásul alumínium és parabén mentes.
27. mesesajt (válaszként erre: 18. - Konacafe)
2013. máj. 10. 08:34
a sudorica tele van vele, de vmit valamiért, szerintem vannak sokkal károsabb dolgok amik érik a szervezeted, mégsem foglalkozik vele senki, mert tök mindennapos dolog...(cigifüst, szmog, stb)
26. mesesajt (válaszként erre: 14. - Munya)
2013. máj. 10. 08:32
pontosan:) bár én áttöltöm egy golyós deós üvegbe,és meghígítom desztvízzel még, így ha elfelejtem fürdés után bekenni, bármikor eszembe jut napközben, nem fog csípni-viszketni, de ugyanúgy hatásos
2013. máj. 10. 08:29

Mollis Neutro

Magyar termék, olcsó, nincs agyonreklámozva. Egyszerű a csomagolása, DM-ben, Rossmannban kapható.

2013. máj. 9. 19:15

Arra is érdemes odafigyelni, nehogy konkurens cégek termékeit használjuk!


TUDTAD, HOGY EGYES KOZMETIKAI SZEREKET GYÁRTÓ CÉGEK HARCBAN ÁLLNAK EGYMÁSSAL?


Nem csak a reklámokban üzenget egymásnak az Axe, az Old Spice, a Nivea és a Rexona. Sokan nem is sejtik, hogy a gyártók háborúja nem csak a tévékészülékeken, hanem a vásárlók testén is folyik.


Biztos előfordult már veled olyan, hogy álltál valaki mellett a buszon/metrón/villamoson, jól ápoltnak tűnt ám az illata nagyon furcsa és kellemetlen volt. Nem volt büdös, de valahogy tudat alatt visszataszítónak érezted.


Nos, akire furán néztél, az valószínűleg a négy gyártó valamely termékét egyszerre használta magán. Legyen szó samponról, tusfürdőről, dezodorról, izzadásgátló stiffről, testápolóról.


Ennek oka, hogy az említett gyártók olyan anyagokat tesznek termékeikbe, amely a rivális cég termékének illatát 1) vagy teljesen semlegesítik. Így lényegében olyan, mintha nem is használtál volna semmilyen kozmetikai szert, így a pénzedet dobtad ki a drága kenceficékre; 2) vagy pedig nagyon kellemetlen illattá

állnak össze, így a reklámokban hangoztatott hatás ellenkezőjét váltják ki: nem fognak tapadni rád a pasik/csajok, hanem megvető tekinteteket, távolság tartó embereket és fintorgó arcokat látsz.


FIGYELJETEK ODA, HOGY MIT VESZTEK LE LEGKÖZELEBB A POLCOKRÓL!!! OSSZÁTOK MEG ISMERŐSEITEKKEL, HOGY A JÖVŐBEN TUDATOSABBAN VÁSÁROLHASSANAK!!!

23. grizus (válaszként erre: 21. - Hedi13)
2013. ápr. 29. 06:43
Ezt nem értem, nekem kiválóan beváltak. De lehet, hogy alapból nem vagyok izzadós, ez az oka talán. Nem akarok aluminiumosat használni, mert régen amiket használtam, azok ártalmasak voltak.
2013. ápr. 19. 10:34
Nekem az Adidas vált be.
21. Hedi13 (válaszként erre: 20. - Grizus)
2013. ápr. 19. 07:22
Csapnivalóak sajnos. :( Nem vagyok izzadós, de ettől izzadok és büdi is leszek. Kétszer is nekiálltam használni és nem jött be.. mindenféle alu mentes dezodort próbáltam, és mindegyik borzasztó. :(
20. grizus
2013. ápr. 18. 09:37
Az Alverdének vannak jó dezodorai, finom az illatuk és aluminiummentesek. Ajánlom.
2013. jan. 23. 15:23

Bionsent hasznalok most, aluminium mentes. Es egesz jonak tunik.

A vichynek van 3 fele, ebbol csak 1 alu mentes. Es nem eri meg a 4000 Ft-ot..

2012. dec. 6. 11:46
Van olyan, amelyikben nincs aluminium?
2012. dec. 6. 09:44
Skin So Soft selyemkivonatos avonos: nekem bejött
16. Hudvig
2012. dec. 5. 19:16
Szintén Secret! Nekem az Active jött be. Anno 16 évesen felvilágosító órán kaptunk egyet, azóta többet kipróbáltam, de semmi sem használt. Sőt Secretből is csak a hagyományos régi, nem ez az újabb tekerős, amiből ilyen krémszerű jön ki. És tényleg szabályozza az izzadást. És lehet mellette nyugodtan parfümöt használni, mert szinte alig van szaga.
2012. dec. 5. 18:55
Én a Baba dezodort használom Aloe Balzsamost.Meg vagyok elégedve teljes mértékbe.
14. Munya
2012. dec. 5. 17:32

Sziasztok! Én Solutio antisudorica-t használok már vagy egy hónapja. Ez egy gyógyszertári készítmény, Naturland-os. Nincs 1000 Ft. Este fürdés után be kell kenni vele a hónaljadat. Nincs izzadság, vagy legalábbis minimális, szag pedig egyáltalán semmi.

Nekem ez sokkal jobban bevált, mint bármelyik deo.

2012. dec. 5. 17:20

Azt semmi nem akadályozza meg, hogy izzadjunk. A dezodorok csak a szagot enyhítik, szüntetik meg.

Szerintem sokan nem jól használják azért nem hozza a várt eredményt.

Én golyóst használok a bőrömre (rexona vagy avonos), ezt mindig fürdés után. A ruhámra pedig fújóst. Sosincs szagom.

12. 5146e98818 (válaszként erre: 11. - Siss27)
2012. dec. 5. 15:14

Az tényleg baj lenne ha nem izzadnánk, hiszen szervezetünk ezzel szabályozza testünk hőmérsékletét a nagy melegben.

Ennek ellenére botox injekcióval lehet csökkenteni a helyi túlzott izzadást, ha valakinek nagy problémát okoz.

11. siss27 (válaszként erre: 8. - Vykczy)
2012. dec. 5. 13:20

Szintén Secret párti.Ez az egyetlen amihez mindig visszatérek évek óta.Bennem is működik a kipróbálni az újdonságokat effektus,aztán rájövök,hogy hiba volt.Kellemes illata van,a Naturel és Delicate a kedvenc.Mikor melyiket veszem.

Egyébként izzadni kell,ez tévhit,hogy a deóknak meg kell akadályoznia ezt.Akkor lenne baj,ha nem izzadnánk.

2012. dec. 5. 12:49
Én a zöld teás FA-t használom, bevált :)
2012. dec. 5. 12:26
Ja és én a kenős púderest használom.
2012. dec. 5. 12:25

Nekem a Secret Platinum vált be. Én is kipróbáltam anno sokmindent, de nem igazán vált be más. Igaz, hogy van benne aluminium, de már évek óta használom, és nem viszketek tőle, rendesen fed, büdös sem maradok stb...

Én a Rexonától és a Dove-tól viskettem, a Herbinától pl büdi maradtam...

2012. dec. 5. 12:25

Hat lehet ,hogy egyik sem gatolja. De teny, hogy ettol siman szaraz maradok meg akar 24 ora utan is es szagos se leszek :) :)

Ez az alverde voros afonyas pumpás...ket ora mulva tocsogok, pedig nem vagyok egy izzadekony tipus. Ugyan ez a rexona spray is)

6. 9242a6388c (válaszként erre: 4. - 5146e98818)
2012. dec. 5. 12:22
Illatmentest használok...
2012. dec. 5. 12:18
Nekem a Mül.erből van sebamed , ez is alu mentes...de már van a níveának is, a lányom azt használja....
4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Konacafe)
2012. dec. 5. 12:18

Semmilyen dezodor nem gátolja meg az izzadást, ez csak reklámszöveg.

A dezodorok úgy fejtik ki hatásukat, hogy keverednek az izzadtsággal, és erős illatukkal elnyomják annak szagát.

2012. dec. 5. 12:16
Nekem a Vichy vált be...
2012. dec. 5. 12:14
Szia! Én pár hete használok egy mindentől mentes dezodort és nagyon szuper! Korábban, amiket próbáltam, nem jöttek be, de ez igazán jó, nem vagyok tőle büdi: Dr. Organic a márkája (azon belül a gránátalmás). Ez golyós. Régebben utáltam a golyósakat, aztán rájöttem mégsem olyan vészes :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook