Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Depresszióval és más egyéb mentális betegséggel élők fórum

Depresszióval és más egyéb mentális betegséggel élők (beszélgetős fórum)


8. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 16:42
Na, mi a helyzet hé?
7. fc03b2622b (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 13:01

Igen! Nagyon fontos lenne, hogy nyitottak legyünk egymás felé.


A kirekesztettség érzésénél rosszabbat nem nagyon tudok...

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Fc03b2622b)
2023. jún. 14. 12:57

Szia Banadek!!


Teljesen egyetértek, nincs együttérzés, empátia, sokszor még a családon belül sem.

Hányszor kellett hallgatnom egészen közel állótól: hogy a depresszió nem betegség, hanem HISZTÉRIA.

Hát így aztán nem igazán várhatunk segítséget.

És valóban. ha VALAKI meghallgat és figyel is rád, akkor megérti, bár érezni nem tudja, amit egy depressziós ember.

2023. jún. 13. 16:38

Ha valaki meghallgat, az általában nagyon sokat segít. Az ember legnagyobb félelme az, hogy egyedül van.


Én nem szeretek egyedül lenni, mégis sokszor érzem magam társas magányban. Az igazi társas lét szabadságot ad.


Nem csak az orvostudomány jár gyerekcipőben, az is probléma, hogy a társadalomban még nem olyan fejlett mások elfogadása, az empátia, a megértés, mint ahogy kívánatos lenne.

4. Ramcsika (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. máj. 26. 05:46
Ott a pont!!!!
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 14:07
Sok ilyen fórum van. Aki akar oda írhat. Minek kiteregetni a bajt újra és újra?
2023. máj. 25. 14:04
Tudom, tudom, mindenkinek joga van anonim fórumot indítani, de abba belegondoltál, hogy te semmit nem írsz magadról, de elvárod, hogy más névvel vállalja a mentális betegségeit. Fair ez?
2023. máj. 25. 12:11

Sajnos ugy gondolom nagyon sokan vagyunk , akik lelki bajokkal sőt megnevezhető mentális betegséggel vagyunk kénytelenek élni.

Viszont az orvostudomány nagyon gyerekcipőben jár ezen a téren.

Itt leírhatod, ha te is ebben élsz, és talán picit segít , ha valaki meghallgat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook