Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. jún. 15. 16:18

Adnak egy utazási utalványt ez 4 alkalomra szól és a dokival is le kell pecsételtetni+aláíratni ha betelt elküldöd a lakóhelyedhez illetékes egészségbiztosítási pénztárhoz.Ők átutalják postán vagy f.számlán a pénzt, attól függ hogy kéred.Ha többször kell menned kérsz másik papírt.

Azt hiszem visszamenőleg 6 hónapra is lehet kérni, bár én még így nem kértem.

77. Bogyesz1122 (válaszként erre: 76. - Kevike78)
2011. jún. 15. 15:58

Köszönöm, aranyos vagy.

Nem is gondoltam, hogy van ez a visszatérítéses menet.

Mindig lehet kérni amikor csak megyünk? És mi a további menete. Bocsmáááá, de nem tudom ez hogyan is működik... Eddig senki sem mondta, hogy lehet ilyet is, bár gondolom, nem reklám tárgya...

76. kevike78 (válaszként erre: 75. - Bogyesz1122)
2011. jún. 15. 14:59
Drukkolok hogy minden rendben legyen!Várlak holnap a hírekkel.Ja és utazási papírt a lányoktól kell kérni a recepción!!!
75. Bogyesz1122 (válaszként erre: 74. - Kevike78)
2011. jún. 15. 14:51

Mi úgy indultunk, hogy a párom miatt, de a sikertelenség után párosult még hozzá egy kis IR is a részemről.

Szedek rá gyogyit így remélem, hogy siker lesz a vége... :o)

74. kevike78 (válaszként erre: 73. - Bogyesz1122)
2011. jún. 15. 14:35

1évig hiába próbálkoztunk.Kiderült hogy a bal petevezetékem el volt záródva 3 hónapig szedtem a clostyt de hiába ,végül 3 sikertelen inszem után kerültem át a kaáliba elkezdtem a stimut és ezután lettem spontán terhes.Viszont petevezető gondok miatt jobb oldalt tapadt meg ,ezért ezt eltávolították.

És nálatok mi a probléma?

73. Bogyesz1122 (válaszként erre: 72. - Kevike78)
2011. jún. 15. 13:22

Miért kerültetek ide? Pláne az után hogy spontán sikerült??? Sajnálom .:o(

Mi ha minden igaz most fogjuk kezdeni újból. Holnap már többet fogok tudni mondani.

Pihenjetek, nyaraljatok, és pikk-pakk itt lesz az a szeptember....

72. kevike78 (válaszként erre: 71. - Bogyesz1122)
2011. jún. 15. 12:35

Ezt én sem értem miért nem ír ide senki?

Nekem volt egy spontán terhességem ahogy elkezdtük itt a lombikot csak sajna méhen kívül.Ezután 2 sikertelen lombik .Röviden ennyi.Szeptemberben megyek immunológiára és majd csak azután kezdünk.Lassan telik az idő.

Többiek?

2011. jún. 11. 15:36
Sehol senki a debreceni kaálival kapcsolatban???
70. Daisybeagle (válaszként erre: 69. - Kevike78)
2011. márc. 8. 19:29
Köszi a választ! Igazából elvileg nincsenek gondok, petevezetők átjárhatóak,hormonok rendben, férjem ok, annyi hogy nem igazán van peteérésem vagyis inkább túlérnek, de a Clostylbegyttel ezt is sikerült beállítani! Most megyek majd terheléses cukorvérvételre de itt Egerben mást már nem tudnak tenni a jó ügy érdekében!
69. kevike78 (válaszként erre: 68. - Daisybeagle)
2011. márc. 8. 10:54
Nekem volt 3sikertelen inszem a deoec meddőségin.Itt csak a gyógyi,injekciót kell fizetni ami 1:kb30ezer-be került .Aztán átmentem a kaáliba ahol kiderült hogy petevezetőgondok vannak,csak lombikkal lehet baba és felesleges volt az inszem.Lehet jobban jársz ha kihagyod a "felesleges köröket".De ez attól is függ mi a probléma.
2011. márc. 6. 20:42

Helló Mindenkinek!

Új vagyok még itt és lenne egy pár kérdésem!

Mivel már 3éve próbálkozunk a család gyarapításával ebből 1 éve orvosi felügyelet mellett, így a héten kaptam egy beutalót a debreceni Kaáli intézetbe. Én nem nagyon akartam egyből egy Kaáli intézetbe menni, mert ott ugye az inszeminációért nem kevés pénzt kell fizetni, de az orvosomat ez nem nagyon hatotta meg!

Azt szeretném tudni, hogy van-e Debrecenben olyan kórházi rész, ahol ezt TB támogatásra megoldják?

Vagy egyáltalán a DEOEC nőgyógyászati klinikájának meddőségi szakambulanciája és a Kenézy meddőségi szakrendelés között mi a különbség? Kérem segítsen valaki!

2011. márc. 4. 11:16
Ja a debreceni káli 10x akkora. Szerinted ott mennyire vannak képbe? A miskolci káliba max 2-3-4 pár várakozik veled egy időben a debrecenibe 20-30-40.
2011. márc. 4. 11:16
Hát ha a miskolci káli nem tetszett akkor a debreceni még kevésbé fog és a pesti még annál is kevésbé. Nekem mindkét miskolci kális volt az orvosom és mindkettő teljesen képben volt az anyagommal mire én beértem a megbeszélésekre. Amikor Leskó doki egy találkozás után meglátott Debrecenbe akkor rögtön mosolyogva intézte az ügyeimet és segített mindenbe, mert tudta, hogy először vagyok ott. Molnár doki pedig nagyon precíz és pontos ember.
2011. márc. 2. 12:31

Sziasztok!


Eddig a miskolci kaáliba jártam, de nem szeretnék többet oda menni. Azt hittem, náluk azért van egy kartonom amibe ők tesznek feljegyzéseket és a leleteim másolatát, hogy az aktuális vizsgálat előtt bele is néznek. Na ez baromira nem így van. Szeretném megtudni, hogy a debreceni kaáliban milyen tapasztalatotok van és melyik az az orvos akihez érdemes fordulni. Nagyon megköszönöm ha valaki segít nekem.

Üdv

Kata

2011. febr. 15. 10:00
Én is Leskó dokit tudom ajánlani! Nekünk az ő segítségével elsőre sikerült! A sógornőm eddig PEstre járt, de a mi sikerünk után átjöttek Leskóhoz. :-)
63. 2d53803228 (válaszként erre: 62. - Borsajt)
2011. febr. 7. 09:43
Hát nem tudom...Addig ciki, míg átváltasz, utána már nem. Attól függ, a legközelebbi Kaáli milyen messze van tőled, át tudsz-e járni.
2011. febr. 5. 09:43
koszike de hat nem lenne ciki B.B vel szemben, megis csak o az igazgato nem is tudom
61. 2d53803228 (válaszként erre: 60. - Borsajt)
2011. febr. 4. 09:03

Szia!

Debrecenben menj át Leskóhoz, ő nagyon lelkiismeretes. Persze a siker nem igazán rajtuk múlik, de ő nagyon készséges, nem veszi félvállról. Én hozzá járok. Most készülünk a másodikra. Az első nem taapdt meg, mert elszálltak a hormonok, meg az inzulin is bekavart. Most várjuk, hogy rendeződjenek az eredmények és kezdjük.

60. borsajt (válaszként erre: 23. - T.Viki)
2011. febr. 3. 16:47
Szia ilyen esetben ha valtani szeretnenk el kell kernunk a doszienkat a Debrecenibol?es a lefagyasztott embriokal hogyan jarnak el ?vagy esetleg Gyorben kezdenenk elorol?varrom valaszod pusz
59. borsajt (válaszként erre: 58. - Bogyesz1122)
2011. febr. 3. 16:41
Szia beultetes utan ket hetre hivtak ver vetelre.B.B hez jartunk de engem kiabranditott ez a legutolso hozaalas a doki reszerol.Nem mondott semit csak hogy nem jo a vereredmeny es kesz ezzel nincs mit kezdjen de se hogy esetleg miert nem sikerult nem vazolt semilyen okokat azt sem mondta esetleg probalkozhatunk meg erre is mi kerdeztunk ra ugyhogy en megondolom ,hogy a tovabiakban .........mi legyen puszi
58. Bogyesz1122 (válaszként erre: 57. - Borsajt)
2011. febr. 2. 13:57

Szia,

Mikor kell menned a VV-re? A beülti után?

Mikor kezditek a következőt?

Kihez jársz Debiben?

2011. febr. 2. 12:44
Sziasztok mi utanavagyunk egy sikertelen beultetesnek Debrecenben sajon nem tapadtak meg a doki azt mondta a masodiknal menjunk vissza masodik harmadik nap vervetelre vajon az elsonel miert nem hivtak
56. Bogyesz1122 (válaszként erre: 51. - Eloise70)
2010. dec. 27. 16:18

Döntöttél már egyébként, hogy Győrbe vagy Debibe kezded a következőt?

Mikor kezded?

55. Bogyesz1122 (válaszként erre: 53. - Eloise70)
2010. dec. 27. 16:16

Én is hozzá járok :o)

Amit eddig elértem a fogyással, az most elhussant.. pedig nem ettem sokat...csak ez a kevés mozgás a két nap alatt...rá sem merek állni a mérlgre... pffff...

54. iguana
2010. dec. 6. 22:32

Sziasztok!


Mi most kezdjük az inszemit, de Bp-re járunk (Nem Kaáli). Ma voltunk minden féle vérvételen meg spermiogrammon (már másodjára). Kicsit sokallom az árát, és mindíg abban a hitben éltem hogy ez a Kaáli intézetben ingyenes lenne de úgy gondoltam amíg tart a pénzünk ide járunk. De itt olvasom, hogy a Kaáli-ban a konzultációért is fizetni kell. Nincs valakinek egy árlistája privibe, hogy összehasonlíthassam azzal ahova járunk? Érdekelne... (vagy megnyugszom vagy mi is a Kaáliba megyünk) Előre is köszi.

53. eloise70 (válaszként erre: 52. - Bogyesz1122)
2010. nov. 17. 14:39

Szia Bogyesz!

TZ-hez járok, petevezeték elzáródás, pajzsmirigy probléma...az IR-t azt én vizsgáltattam ki magamtól, vagyis egy volt lombikos koll.nő ajánlására. Diétázok..plussz egy kis torna...

kb.10-13 kg felesleg volt rajtam, 10 kg volt eddig előírva fogyásnak, 9-től már megszabadultam... de nem könnyű.

Te is Debibe jársz??

52. Bogyesz1122 (válaszként erre: 51. - Eloise70)
2010. nov. 17. 13:08

Szia,

Kihez jársz itt Debiben?

Mivel indokolták a sikertelenséget?

Mit csinálsz, hogy szabadulsz a kilóktól?

Sok felesleged van?


Sajna én nem tudok neked infóval szolgálni a Győrivel kapcsolatban.

2010. nov. 6. 18:33

ziasztok!

Még nagyon új vagyok ezen a fórumon.

érdeklődnék, hogy milyen tapasztalatotok, tanácsotok van: hajdú-bihari vagyok, 2 sikertelen lombikon túl Debrecenben,lassan kezdenénk újra, és sok mindenki dicséri Győrt. Miben más, milyen más vizsgálatok vannak, szerintetek mennyi idő amíg kapok időpontot Kőrösi dokihoz, tudtok e valami szállást olcsón Győrbe, szóval minden tanácsot, tapasztalatot elfogadok, mindent ami a témával kapcsolatos. Nem szidom Debrecent, még nem is döntöttem el, hogy hol folytassam, de már nagyon szeretnék babát (40 éves vagyok), és hátha ott tudnak segíteni. Egyébként velem van a probléma: petevezeték elzáródás, pajzsmirigyem nincs, gyógyszerrel pótolom, és most szedek gyógyszert az IR-re, szépen adom le a kilókat. Hát ennyi... Írjatok! köszi!

50. hobea
2010. ápr. 20. 12:08

Nyitottunk egy klubbot az alábbi címmel:


LOMBIK - esély az anyaságra


AKit érdekel vagy érintett a témában nagyon szívesen várjuk

2010. márc. 30. 20:44

Sziasztok!

Nekem eddig nagyon kellemes tapasztalataim vannak a debreceni intézetről. Bár túl vagyunk az első, sikertelen beültetésen, mégsem vagyunk elkeseredve! Mind az orvosoktól, mind az áolónőktől maximális támogatást kaptunk végig, a beavatkozás, és az előkészületek során. Tény, hogy győrnek jobbak a számai, de azzal tisztában van-e mindenki, hogy míg Győr a "klinikai" terhességeket veszi alapul, addig Debrecen a tényleges születésekkel számol? Én nem szeretném egyik intézetet sem "lehúzni"! Azt hiszem, csak hálával tartozhat a társadalom bármelyik Kaáli-intézetnek, mert eddig nagyon sok párnak segítettek már, és fognak is, akik addig csak reménykedtek a gyermekáldásban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook