Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


258. 7d6739e46c (válaszként erre: 257. - Tukacsincsilla)
2012. jan. 26. 10:57
Erre nem is gondoltam.Én azt hittem ha van fagyi,akkor azt adják vissza és ha az sem sikerül akkor majd újra stimulálás meg minden.De amit mondassz nem hülyeség.Csak nem tudom hogy nem rontja -e az állapotukat a hosszan tartó fagyasztás?
257. tukacsincsilla (válaszként erre: 255. - 7d6739e46c)
2012. jan. 26. 10:48
De ha van még lehetőséged lombikra akkor szerintem ne a fagyit használd, azt hagyd meg vésztartaléknak.
256. tukacsincsilla (válaszként erre: 255. - 7d6739e46c)
2012. jan. 26. 10:47

Fagyis beültetésem nem volt ,de van lefagyasztva de azt nem fogjuk felhasználni, csak sajnáltam őket mert 9sejtet vettek le és mind megtermékenyült és mind szépen osztódott és így sajnáltam kilökni őket , meg addigra én már annyira ki voltam ettől az egésztől hogy én többet nem akartam oda menni, még sírtam is a beültetés előtt hogy én többet nem akarok ide jönni, erre meg ott van 5 lefagyasztani való babóca. Mert nekem most 4 sejt lett visszaültetve abból tapadt meg kettő.


Az előző lombikok hogy miért nem sikerült nem derült ki , de mint az sem hogy ez most miért sikerült.

255. 7d6739e46c (válaszként erre: 254. - Tukacsincsilla)
2012. jan. 26. 10:33
neked volt fagyis beültetésed?Kiderült hogy miért nem sikerültek az előző beültetések?
254. tukacsincsilla (válaszként erre: 249. - Zergecica)
2012. jan. 26. 10:30

Szia 10 vagy 11 hétig kell visszamenni Debrecenbe. Várj megnézem.

Megnéztem a naptáromba 10 hetesen voltunk ott legutoljára és akkor volt az én kicsim 32mm. És akkor derült ki hogy a másik babócámnak már nem dobog a szíve. Mert az a terhességem ikreknek indult.

253. 7d6739e46c (válaszként erre: 252. - Tukacsincsilla)
2012. jan. 26. 10:19
Köszönöm.Nyáron megyünk a fagyi babákért.Tudom,ott kisebb az esély,de hátha....
252. tukacsincsilla (válaszként erre: 236. - 7d6739e46c)
2012. jan. 26. 10:17
Nagyon sajnálom ami veled történt,átérzem teljes szívemből és kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön neked és a többiéknek is egy kisbaba.
2012. jan. 26. 08:56

Napzuhany!

Olvastam a másik fórumon, hogy túl vagy a punkción. Mikor lesz a beültetés? Hajrá tüszőcske!:)

250. nagymaya (válaszként erre: 249. - Zergecica)
2012. jan. 26. 08:36

Szia!

Remélem, hogy keddre nő egy szép nagyot a pocaklakód. Mikor volt az endós műtéted? Nekem áprilisba volt nagyműtét. Lehet korai volt a lombik? Igaz a hasam azóta sem az igazi. Néha el is gondoltam, hogy a terhesség sem lesz könnyű számomra, ha ilyen marad. Bár a méhemhez nem nyúltak.

2012. jan. 26. 07:06
hát 4,4 mm a pocaklakóm, kisebb mint kellene lennie, de vert a pici szíve:) Olyan jó volt látni! kedden megyek ismét és talán utoljára a kaáliba. Állítólag behozhatja a lemaradást, én félek nagyon, ma használtam utoljára a crinon hüvelykúpot, holnaptól ultrogestan hüvelyi 3x2, remélem elég lesz. aspirin protext és e vitamin sem kell, csak félek ha mindent elhagyunk megmarad e a babám. Bár azt mondják, hogy aki élni akar az élni és kapaszkodni fog, nem tudom. Olyan sok rosszhírt hall az ember, nekem első lombikom. Így is azt mondják hogy isteni csuda ez a babóccca endometriózis műtét után ilyen gyorsan. Hát meglátjuk mi lesz! Drukkolok értetek is lányok NAGYON, hogy sikerüljön! Én azt hiszem akkor leszek nyugodt, ha megszületett és azt mondják egészségesebb nem is lehetne, addig örökös idegesség.
248. Love<3
2012. jan. 25. 20:10
Zergecica veled mi újság???? Hogy van a pocaklakó?
247. Love<3
2012. jan. 25. 20:08
Ez így van, a kudarcok amik érnek minket azon hamarabb túltesszük magunkat, ha beszélünk róla. Erre én is egy missed ab. után jöttem rá. Minél többet beszélsz róla annál hamarabb beszéled ki magadból a fájdalmat és közben rájössz, hogy nem te vagy az egyetlen. Meg amúgy is látszik az az emberen ha valami nincs rendben és csak a találgatások mennek az ember háta mögött. És tényleg így van, az ilyen nyílt beszélgetések után derül ki, hogy a környezetben többen járnak ugyanabban a cipőben. Csak ugye ezek a nyílt beszélgetések is olyanok, hogy nem mindenkinek kötsz mindent az orrára.......
246. 7d6739e46c (válaszként erre: 245. - Metume)
2012. jan. 25. 19:05

Én sem szégyellem egyáltalán és beszélek róla ha úgy adódik.Sokszor az emberek azt sem tudják hogy miről beszélek.Vagy éppen a másik véglet:olyankor derül ki hogy ez is meg az is így tudott babát szülni,akiről addig nem is tudtam.

Most hogy elvetéltem sok ismerősről kiderült hoyg neki is volt 1-2 vetélése.Még anyósom is így árulta el,hoyg ő 3* elvetélt...

245. metume (válaszként erre: 244. - Napzuhany)
2012. jan. 25. 18:55
Igen ez ismerős téma. Én sem titkolom a problémánkat, de néha azt tapasztalom nem találok nyitott kapukra. Néha van olyan érzésem kerülik az emberek az efféle témákat, igen néha van olyan érzésem , hogy szinte elítélnek miatta...mintha tehetnénk róla....De Én is úgy vagyok vele , hogy beszélni kell róla, sokszor viszont így derül ki, hogy közeli ismerősöknek is hasonló gondjuk van....
2012. jan. 25. 16:26
Judit! tudom, hogy nagyon sokan járnak oda, tudom, hogy Tándorhoz is nagyon sokan járnak, és mindannyian reménykedünk. Tudom azt is, hogy egy orvosnak ennyi beteggel nehéz lehet. Gondolok itt arra, hogy mindenkinek más a szervezete. De én is beláttam, hogy nekünk más lehetőségünk nincs. Tehát: gyerünk! Remélem "mosolyogva találkozunk". Hiszen aki oda jár, mind gyermeket szeretne, egy a cél. A fejemre koppintottak tegnap, hogy valaki nem szeret beszélni róla, én meg beszédes vagyok. De hogy lehetne másképp feldolgozni? Nekem is volt és van időszak, amikor bezárkózom, de ha nem beszélsz róla, attól még a probléma nem tűnik el. Én úgy gondolom, tanulhatunk egymástól.
243. 7d6739e46c (válaszként erre: 242. - Napzuhany)
2012. jan. 25. 09:48
Én is hozzá járok,sajnos mostmár újra.Legalábbis remélem hogy beférek majd újra hozzá!
2012. jan. 25. 09:45
lányok, azt hiszem aki a kaáliba jár, már megjárta a hadak útját. Én is tudnék mesélni, de most csak reménykedek. Én Tándorhoz járok, nem direkt, hanem mert jó orvosnak tartják. Eddig akárhányszor elbizonytalanodtam, ő biztatott. Ciszta, kis eredmény, sok gyógyszer, mit súgnak a barátnők...
241. 7d6739e46c (válaszként erre: 238. - Zergecica)
2012. jan. 23. 20:06

Hát én sem tudom hoygan lehet ez?Semmi előzménye nem volt.nem voltam ideges,a legboldogabb voltam életemben,nagyon készülődtem és vártam már őt...A 10-12-ik hétig aggódtam kicsit,de utána már azt hittem hogy nem lesz baj..

Én nem görcsöltem soha,nem keményedett a hasam,semmi!Valószínűleg valami fertőzés miatt volt állítólag,de még nincs szövettani eredmény.És nem voltam még csak náthás sem a terhesség alatt.

240. metume (válaszként erre: 238. - Zergecica)
2012. jan. 23. 18:42

Nekem Leskó monta , hogy kérjek Anditól, de utána Ő is lepecsételte, azzal kell menni az orvosszállóra Szokircsákot keresni Ő adja ki az engedélyt.

G-VJ nagyon sajnálom, ami történt veled aki már átesett ilyenen tudja mit érzel most. Én is elvetéltem 2 éve. Ikrek voltak. De hinni kell és bízni kell, hogy sikerülni fog, csak nekünk hosszabb az út egy babócáig.

2012. jan. 23. 17:01
El is felejtettem, holnap ismét ultrahangramegyek 7+4 nap, kíváncsi vagyok mennyit nőtt a babócám!!!!
2012. jan. 23. 16:57

G-VJnagyon sajnálom,ez hogy lehet?? Volt előzmény, esetleg ideges voltál? 17 hét hú nagy idő, azt hittem már olyankor kicsi a kockázat. Hogy vagy, hogy sikerül ezt túlélni? Elgondolkodom ,hogy én még dolgozom is, bár amikor tehetem itthon csak pihizek.

Csilla, gondolom te is min mehettél keresztül, jó hogy idegileg bírtad ezt a kiképzést!

mMetume, hol kell kérni a behajtási engedélyt? Én kinn megállok és besétálok a kapun. De ha lehet miért ne, jó lenne nekem is.

237. tukacsincsilla (válaszként erre: 234. - Zergecica)
2012. jan. 23. 11:07

Szia nekem a legutolsó lombikom vagyis az 5. szeptember 9.volt Akkor volt az embriótranszfer. Én amúgy 37éves vagyok 22hetes terhes és Tándor volt a dokim.

Én is nagyon ingerült voltam az elején, de most már csak a babámra tudok koncentrálni és tőle nagyon jó kedvem lesz.

236. 7d6739e46c (válaszként erre: 231. - Zergecica)
2012. jan. 22. 18:26

Én sajnos elvetéltem vasárnap 17+1 hetes volt a drága kincsem.

nem sokára remélem ismét a Kaáliba járok

Én is a Femibiont szedtem,meg a magneB6-ot.

235. metume (válaszként erre: 234. - Zergecica)
2012. jan. 22. 17:14

Szia Zergecica! Neked is negatív lett a Thrombophila controllod? Én is szúrtam magam , aztán negatív lett, azt mondta Leskó majd stimulálástól megint szúrnom kell. Hát fura ez a hol negatív, hol pozitív Thrombohilia.

Ja amúgy annak írom aki Miskolcra jár: Én most tudtam meg,hogy ingyenes behajtási engedélyt tudnak kiállítani ha a Kaáliba jársz....még jó hogy Augusztus óta néha hetente többször fizetem a parkolót..Montam Leskónak mindegy , mert úgyis nemsokára terhes leszek, de mondta még akkor is minimum 4× kell majd jönnöm.

2012. jan. 21. 14:42
szia csilla, rólad még nem hallottam, mikor volt lombikod? mennyi idős vagy, hogy bírod, te is Leskóhoz jársz? Amúgy nem erőltetem magamat, hajolás kimerül a heti 1x a mosógépből kivett dolgokkal, takarítani 1 csajos jár hozzám, emelni meg már el is felejtettem. Sokat fekszem, bár hason nem nagyon tudok a pocimtól, ezért inkább ülök és hanyatt fekszem. A nőgyógyászhoz azért mentem mert az endometriózis műtét amit ő csinált nem látott és közbejött 1 autoimmun betegség is. felkészítettem 2 nem egyszerű eshetőségre. szegény csak azt hajtogatta hogy isteni csuda vagyok, dolgozom még, de ha nem bírom délután jövök haza pihizni. nem idegeskedem, rendszeresen eszem, a szagok kifejezetten zavarnak de inkbb ez legyen mint hányinger. Olyan apróság mint 1 óra orvosra várás ki tud hozni a sodrombó, csudák ezek a hormonok. a ház szalad, én pedig nyugton fekszem és ha kedvem van csinálom. A nőgyogyi egyébként 3 hét múlva hívott vissza. ja meg beutaló miatt voltam trombifiliára, az volt a lényeg mert szúrom magam, de leskó azt mondta 1 jó eredmény nem erdményy csináltassak még egyet, sajna őnem tud adni beutalót. Hát ez van. A kaáli mikor "DOB" ki?????
2012. jan. 20. 19:25

Szia Csilla!

Gratulálok a pocaklakóhoz. Most olvasom az adatlapodon, hogy mennyi mindenen mentetek keresztül. Vigyázz nagyon magatokra!

232. tukacsincsilla (válaszként erre: 227. - Zergecica)
2012. jan. 20. 18:55
Ne haragudj hogy beleszólok a dolgodba , én is lombikos vagyok és voltam de szerintem még nagyon korán van a hoz hogy elmenj egy nődokihoz. Szerintem addig amíg Debrecenbe vagy nem kell máshoz menni. Ráérsz akkor ha majd Laskó mondja. Még ez olyan kis terhesség hogy nem hiányzik szerintem neked hogy baj legyen . Fogadd meg a tanácsom ne csinálj semmit, ne emelgess ne hajolgass ne nyújtózz ,szóval ne csinálj ha lehet semmit se csinálj. Ne haragudj hogy írtam, csak féltem a babócádat.
2012. jan. 20. 07:54
G-Vj mi van veled? Rég hallottam rólad, remélem nincs gond? Ma vagyok 7 hetes, te milyen magzatvédőt szedsz, esetleg szedsz még valamit mellette? Én femibion 800at és mást nem.
2012. jan. 20. 07:50
Én is tudom hogy fáradtak, ráadásul nincs 2 egyforma eset, csak bonyolult dolgok, és én azt veszem észre egyre többen vagyunk hasonló helyzetben sajnos:( Én nagyon jó szakembernek tartom, segítőkész, az hogy nem beszédes az 1 dolog, kérdezni kell!!
229. Ircsi 45 (válaszként erre: 227. - Zergecica)
2012. jan. 19. 20:03
Gratulálok neked vigyázz magatokra és köszönöm a válaszaitokat biztos hogy változó a kedvük nekik is a korom miatt félektőle kicsit hogy mitfog mondani miért most bolondultammeg de ez van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook