Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


378. zergecica (válaszként erre: 375. - Nikicsa)
2012. febr. 20. 18:31
Tudsz elérhetőséget, és pontos címet? Dr Leskó nekem azt mondta menjek Pestre. ott nézessem meg.
377. nagymaya (válaszként erre: 376. - Kiwi08)
2012. febr. 19. 18:39
Köszi! Pont meg akartam keresni:)
376. kiwi08
2012. febr. 19. 09:31

Csajok! Az adó 1%-kát fel lehet ajánlani a Kaáli Alapítványnak, az adószám a következő:

Kaáli Intézeti Alapítvány

18078068-1-43

375. nikicsa
2012. febr. 17. 14:19
Sziasztok!Ma voltam kromoszoma vizsgálaton három hétmulva lesz eredmény, a vizsgálat ingyen volt és debrecenbe csinálták a gyermek klinikán!Kell idöpont és beutaló nekem a házi orvos adta!
374. zergecica (válaszként erre: 371. - Metume)
2012. febr. 16. 21:54
Metume gratulálok! május júniusra tervezi a következő lombikot. de addig első a trombofilia kivizsgálása hogy tudjon adnifogamzásgátlót az endó kifejlődése ellen, ott a pajzsmirigy vizsgálat és javasolt génvizsgálatot pesten, nem debrecenben, most az után kutatok. azt mondta ha van valami jelentkezzek. Időpontokat szerzek be. csak nem tudom a vérem mikort tisztul le a terhesség után. a génvizsgálat nagyon izgat, arról tudtok valamit? beutaló v pénzbe kerül?
373. kiwi08 (válaszként erre: 371. - Metume)
2012. febr. 16. 20:44

Én is szedtem a Gynexet, de még a lombik előtt. Hogy milyen hatása volt nem derült ki :)

Most én is cisztát növesztettem, úgyhogy nem tudom mi lesz belőle.

Örülök hogy bejött az előstimu, mostmár tuti jó lesz, és nem kavar be ez a csúfság.

372. nagymaya (válaszként erre: 371. - Metume)
2012. febr. 16. 20:34
Ezek jó hírek:-) Drukkolok nagyon, hogy sikerüljön.
371. metume
2012. febr. 16. 19:28

Sziasztok!

Voltam ma a Kaáliban, jól sikerült az előstimulálás kedhetjük a programot,szúrhatom magam tovább. Remélem most minden rendben lesz. Voltam közben cérnabeültetéses akupunkturán hátha segít az is valamit,meg kaptam ott Gynexet. Szedett már olyat valaki? Zergecica mikor kezded újra a programot?

Mit mondott Leskó?

370. kiwi08 (válaszként erre: 369. - Nikicsa)
2012. febr. 15. 18:55
Nem csodálom. Én még így is kamillázni szoktam és elfelejtek kérdezni.
369. nikicsa (válaszként erre: 368. - Kiwi08)
2012. febr. 15. 17:51
Konkrétan nem mondta hogy miért,csak nem sikerült a második beültetés és gondolom azért!Én meg nem is kérdezgettem mert pont akkor voltam vérvételen és akkor derült ki hogy nem sikerült!
368. kiwi08 (válaszként erre: 367. - Nikicsa)
2012. febr. 15. 14:56
Azt mondta hogy miért kell megcsináltatnod?
367. nikicsa (válaszként erre: 366. - Zergecica)
2012. febr. 15. 10:18
Debrecenbe és Leskó küldött el,a gyermek klinikán csinálják és azt mondta nem kell érte fizetni,de pénteken többet tudok mondani mert akkor fogok menni!
366. zergecica (válaszként erre: 365. - Nikicsa)
2012. febr. 14. 20:10
kromoszóma vizsgálatod volt?? Hol találok ilyen vizsgálatot, erre kellene mennem. pesten van, de hol, időpont, pénz, elérhetőség?,,,??? tudtok valamit??
365. nikicsa
2012. febr. 14. 12:54
Sziasztok !Tegnap voltam méh tükrözésen és minden rendben van nincs semmi rendellenesség!Megtudná mondani valaki hogy a kromoszoma vizsgálatnak mikorra van kész az eredménye?Elöre is köszönöm! Sziasztok!
364. mirjam27 (válaszként erre: 363. - Kiwi08)
2012. febr. 13. 16:25
Az én nőgyógyászom mondta hogy évfolyamtársak voltak a Leskó doktorral anno. Ő is nagyon jó fej, és nagyon emberséges, ami ritka. Úgy tűnik jó ez az évjárat! ;)
363. kiwi08 (válaszként erre: 362. - Zergecica)
2012. febr. 12. 19:32
Olyan jó pozitívak az írásaid :) Én is megbízom Leskóban 100%-ig.
2012. febr. 12. 18:54
Hát igen, kedden megyek és Leskó elmondja mikor és hogyan tovább ő az orvos. amit eddig mondott jól sült el. Jó hogy műtét után rögtön lombikra küldött, nagyon reménykedem a keddben, már alig várom, bár ilyenkor lassan mennek a napok:( Engem az tett helyre mikor vártam 1 másik csjjjszival műtétre és kiderült hogy 30 éves van két gyermeke, most is terhes de van 2 rossindulatú daganatra ami miatt nem tudja mi lesz a két gyerekével sem nemhogy a pocaklakóval. Hát ez szörnyű, rájöttem az én problémám apróság, rákom nincs, nem fogok meghalni hacsak 1 villamos el nem üt, lehetek terhes csak picit többet kell várni rá!!! akkor mi is a bajom????? Kitartás lányok!!
361. metume (válaszként erre: 359. - Zergecica)
2012. febr. 12. 16:30

Zergecica sajnálom ami veled történt. Pedig úgy örültem neked, márcsak azért is mert én is 37 éves vagyok, így sok reményt adtál. DE nem kell feladni, nekünk is lesz baba, csak hosszabb az utunk odáig.

Egyébként nekem Endometriozis műtét után leállították a menzeszen fél évre. Utána rögtön spontán teherbe estem. 10 hetesek voltak az ikrek amikor nem volt szívhang. Nőgyógyászom tanácsára fél évet kihagytunk vetélés után, de lehet ez sok volt, mert azóta nem sikerül teherbe esnem újra.Inseminatioval sem. Úgyhogy kíváncsi vagyok neked mit mond Leskó mennyi időt kell ilyenkor várni. Egyébként a vetélés után az első menzim pontosan 1 hónap múlva jött.

360. nikicsa (válaszként erre: 349. - Zergecica)
2012. febr. 12. 12:50
Sajnálom hogy elvetéltél de jol mondod fel fejjel!!!! Én holnap megyek méhüregi vizsgálatra remélem minden rendben lesz!
2012. febr. 11. 17:16
Ezért szeretem Miskolci kaálit, mert családias, bármikor bemehetek és leskó mindig fogad. az endometriózis műtét után záróval a kezemben az első utam hozzá vezetett, 4en vártak rá időpontra és fogadott rögtön pedig be sem voltam jelentkezve. ez nem mindegy. Már írtam a lányoknak mikorra menjek, hogy ne kelljen várnom kedden. A nőgyógyászon kívül az ő válasza a lényeg. Más pedig nem érdekel, zárómra fél év és egy év leállás van írva babaprojekt ügyben, de Leskó mondja ki a döntőt. 37 éves vagyok, az éven betöltöm 38at, nincs sok időm!!! Egyenlőre 1 egészséges babát szeretnék, bár én mindig 2 gyermeket szerettem volna. tehát haladni kell!!!! a kórházban egy 41 éves nő volt a szobatársam ikreket várt spontán teherbe esés, 38 felett nagy az esély az ikrekre. szóval lányok kitartás!!!
358. zergecica (válaszként erre: 355. - 7d6739e46c)
2012. febr. 11. 17:07
én nőgyógyászhoz 4 hét múlva megyek, akkora hívott be, apukám orvos azt mondta vetélés után 4-6 hét múlva jön a mensi, de ezt is olvastam.
357. nagymaya (válaszként erre: 356. - 7d6739e46c)
2012. febr. 11. 17:06
Igen. Azt mondták a recepción, hogy két hónap múlva kérhetek új időpontot. Szerencsére lassan letelik, úgyhogy jövőhét után hívom őket. Kíváncsi vagyok, mikor mehetünk. Az egyik ismerősöm a múlt héten kért időpontot, és március 21- re kapott. Úgy tűnik még sokat kell várnunk:-( Mondták, hogy be kell addig állnia a ciklusnak. Nekem azóta csak tegnap jött meg, 44napra. Remélem a következő már rendes időben jelentezik.
356. 7d6739e46c (válaszként erre: 354. - Nagymaya)
2012. febr. 11. 16:02
Nektek hogyan tovább?Most várnotok kell?
355. 7d6739e46c (válaszként erre: 353. - Zergecica)
2012. febr. 11. 16:02
nekem is olyan sok a fél év.Én úgy terveztem hogy kb.márciusban elmegyek a Kaáliba és megbeszélem a dokival hogyan tovább?Még a 6 hetes kontrollom a vetélés után is csak 2 hét múlva lesz.Gondolom ott is megnéznek majd UH.gal és megmondják mi a helyzet bent.Lassan a mensim is jelentkezhetne,bár nem tudom hogy vetélés után mennyi idő múlva jön?
2012. febr. 11. 15:28
Nagyon sajnálom. De jó, hogy a pozitív dolgokra koncentrálsz.
353. zergecica (válaszként erre: 352. - 7d6739e46c)
2012. febr. 11. 15:28
Én Miskolchoz lakom közel és ott műtöttek és a kaáliba is oda járok, mert Leskó dr kedd és csütörtökön itt van a Kaáliban. Ez közelebbi mint Debrecen, ott csak 5x voltam, abból 1 punkció, 1 et volt. A lombik az endo miatt kellett, ráadásul visszahajlik a méhem, ez most derült ki. De állítólag vetélés után nagy eséllyel lehet spontán teherbe esni. Ez biztató. Azért megyek a kaáliba mert nem tudják a vetélést, bemutatom a zárót, és megkérdezem mikor jelentkezzem. A záróra nekem is fél év van írva, a kaáli azonban jobban tudja MIKOR ÉRDEMES.neten olvastam hogy fél éven belül nagy az esély egészséges babákra vetélés után és nem szabad tovább várni. Az endometriózis után is petefészek leállításra akart küldeni a nőgyógyász a leskó pedig helyette betett lombikra és terhes lettem. tehát nálam leskó a nyerő. ha a nógyógyászra hallgatok elkezdem a kúrát, így pedig tudom hogy nem vagyok meddő és lehetek terhes. ez nekem mindennél többet ér!!! Addig pedig még letudok pár vizsgálatot ami kimaradt a terhesség miatt.
352. 7d6739e46c (válaszként erre: 349. - Zergecica)
2012. febr. 11. 13:41
Melyik kórházban voltál?Sajnálom hogy ez történt veled,de tényleg jó hogy van remény legalább.Nektek mi miatt kellett a lombik?
351. 7d6739e46c (válaszként erre: 349. - Zergecica)
2012. febr. 11. 13:40
Már jelentkezel a következő beültetésre?Nem kell várnotok a műtét után?nekem először 3 hónapot,majd fél évet mondtak hogy várjunk.
350. kiwi08 (válaszként erre: 349. - Zergecica)
2012. febr. 11. 13:15
Sajnálom, szorítottam neked. Már gyanús volt hogy nem jelentkeztél. De akkor ezek szerint jó híreket is kaptál. Hajrá spontán baba!!!
349. zergecica (válaszként erre: 328. - 7d6739e46c)
2012. febr. 11. 12:49
G-VJ, csatlakoztam hozzád, lvetéltem. csütörtökre az embrió felszívódott. csütörtökön be is fektettek tágító pálcát tettek fel és tegnap (betöltött 10. héten) meg is műtöttek és estére haza is engedtek. Annyira rendesek voltak a kórházban, mindenki biztatott, hogy ezek szerint lehetek terhes nem vagyok meddő, a szervezetem gyógyult az endometriózis után, a felszívódás pedig előfordul tehát lehet valami gond volt a picúrommal és most nagyobbak lesznek az esélyek akár természetes úton is. kedden megyek a káliba és jelentkezem a következő menetre!!!! Szóval bizakodom és csak előre tekintek!!!!!! Látom az alagút végét!! lányok nem szabad feladni, az a legegyszerűbb!! Tuti mindenki babás lesz, csak bízni kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook