Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csikungot tanulok és sajnálom hogy nem tudok erről itt... fórum

Csikungot tanulok és sajnálom hogy nem tudok erről itt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Egnisz)
febr. 5. 15:51

Annyira hogy azóta rá is kerestél?

Nagyon élvezetesnek tartom a gyakorlatokat. Csak nézz meg 1-2 videót, és biztos megjön a te kedved is hozzá. Hát még az egészségre gyakorolt hatásairól is olvasol majd! Persze youtube videókból nem lehet megtanulni mert a csikung nem csak a mozdulatokból áll. Tudni kell közben a helyes légvételt, és hogy éppen melyik légzési tecnikát kell alkalmazni. De azért nézelődésre jók a videók és kedvcsinálásra is.😀

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Idl367)
febr. 3. 08:27

Megértelek.

Mentségemre szolgáljon hogy ez csak vallomás volt. A témáról a fórumot itt: [link] annó nem én indítottam, viszont reményekkel telve élesztettem újra. Viszont hamar rájöttem hogy már megint csalódnom kell magamban. De az ember addig ismétli a hibát amíg nem tanul belőle.🤣

12. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 10. - Myra)
febr. 3. 07:36
Annyi erőfeszítésedbe telt volna beírni google-ba, hogy "csikung" és rákeresni, mint amennyi idő alatt ezt a hozzászólást megírtad.
11. idl367 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 20:54
A magfúziós generátor hűtőköréról, én sem itt inditanék topicot.
10. Myra
febr. 2. 18:41
Sokan azt se tudják mi az?
febr. 2. 17:49
Ez itt csak egy vallomásnak indult. A témáról itt beszélgetünk: [link] de kezdi értelmét veszíteni az egész. Olyan személy akit nem is érdekel a téma és degradálja a csikungot, rak ide felelőtlenül olyan vidókat is amik nem helyesen oktatnak. nem mindegy honnan tanulsz.
febr. 2. 17:26
Engem érdekel.
7. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 15:53
Engem érdekel.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 4e5e2ec92b)
febr. 2. 13:10
Ez egy vallomás, a másikat szántam beszélgetésre. Ha érdekelne valakit, a fórumot követem és ott diskurálok ha lesz kivel.
5. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 12:49
Olvastam, egyből gondoltam hogy a legutóbbi hozzászólás az 😊
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 4e5e2ec92b)
febr. 2. 12:44

Most találtam ezt a témát: [link] és nyomban írtam is bele.

Kérlek, olvasd el!

3. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 12:41
Videókból tanulod, vagy könyvekből? Engem érdekel a csikung. Egyik barátom mondta, mennyire hatékony.
febr. 2. 12:39
Mire nyomta valaki hogy nem baj? Arra hogy tanulok, vagy arra hogy nincs kivel beszélgetni róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook