Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csiki csuki fórum

Csiki csuki (beszélgetős fórum)


18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2022. ápr. 23. 17:59
Nem kockáztatok. Inkább ezt A"barátot "veszítem el újra.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2022. ápr. 23. 17:59
Vagy pedig rám sem néz. 😑
16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2022. ápr. 23. 15:38
Bocs! Tőlem megteheted, de akkor valószínű, hogy elérte a célját, és könnyen veszélybe kerülhet jelenlegi kapcsolatod. :)
15. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 23. 15:14
Akkor most azt várja, hogy rohansz-e utána kiengesztelni, hogy azért ugy-e barátok maradtok, stb. stb. Meg ne tedd!
2022. ápr. 23. 13:55
Ki is derült, mit akar. Elvoltunk mint barátok. Úgy tűnt az a huzavona is megszűnt és akkor egyik nap jött, hogy itt az idő, hogy lefeküdjünk egymással. Érzi a kémiát közöttünk,hogy én is szeretném. Persze mondtam, hogy nem. Erre újabb sértődés vagy ez nem tudom mi. De kerül az egyetemen és mindenhol.
2022. febr. 21. 14:10

Amikor megismert, szerintem is azt hitte, hogy a kedves modorával majd rögtön le tud fektetni, és kissé sértődve elvonult más vadászmezőkre.

De a férfiaknak mindig az kell, amit (még) nem kaptak meg. Mostanra kidolgozott egy taktikát. Alapjaiban kedves, máskor pedig ez az elutasítás, amely láthatóan zavar téged. És mint látható, ebben a felállásban téged zavar, amikor nem kedves, amikor átnéz rajtad... megjátssza magát, ő irányít, és te ugrassz!

A célja most is ugyanaz, behálózni, lefektetni. Döntsd el, belemégy-e ebbe a játékba, vagy elengeded, mert a jelenlegi párod egyenes, és nem játszik veled.

12. Scherlock (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:55
Akkor legalább azt is megtudod, hogy bunkó is.
11. Scherlock (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:55

Szeretnélek érteni, de mit is?

Meg akart dugni, te nem akartad.


Ő diktál.


Mi a kérdés?


Hogyan: nyíltan és őszintén.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Perdus)
2022. febr. 21. 13:51
Lehet, hogy azt mondja, hogy mi közöd van hozzá?
9. perdus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:48
Lehetőség szerint ilyen nyíltan és egyértelműen, ahogy velünk beszéled meg. Mondd el neki, hogy nem tudod mire vélni a hangulatingadozásait (hogy hol kedves, hol távolságtartó) és érdekel, hogy mi az oka ennek.
2022. febr. 21. 13:29
Eltelt azóta már pár hét. Szinte minden nap találkozunk. De kimondatlanul ő diktál. Szóval ha ő úgy dönt, hogy jóban vagyunk aznap akkor beszélgetünk együtt dolgozunk és minden oké. Más napokon meg olyan fal van körülötte, hogy nem lehet megszólítani és akkor egy szót sem beszélünk. Azt hiszem eddig nem mutatta meg az igazi arcát. Ezt a csiki-csukit nehéz elviselni. Hogyan beszéljem meg vele?
2022. febr. 6. 18:55
Akkor remélhetőleg túltette magát a dolgon. Van olyan barátom, aki valaha fiúm akart lenni, de végül nem jöttünk össze. Egy ideig duzzogott, aztán barátok lettünk. Csak az idő mondhatja meg.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 37e1ff8723)
2022. febr. 6. 18:47
Nem is várom el. Ezt elfogadtam. Annyi, hogy meglepett a dolog.
5. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 17:06
Nem várhatod el valakitől, hogy barátkozzon veled, ha ő valami mást érez irántad. Majd meglátod, hogy alakul.
2022. febr. 6. 16:59
Szerintem túltette magát a visszautasításodon.
2022. febr. 6. 16:49
Az utolsó mondatnál lemaradt a kérdőjel.
2. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 16:37
Lehet azért, mert a férfiak kevésbé haragvótartóak, egy bizonyos idő után elfelejtik a sérelmeket, míg mi ezt nem értjük. Így tapasztaltam. De meglehet tévedek.
2022. febr. 6. 16:32
Van egy számomra szimpatikus csoporttársam az egyetemen. Tavaly barátkoztunk össze (én lány, ő fiú). Ő szeretett volna többet, de én párkapcsolatban vagyok. Elutasítottam. Megsértődött és megszakadt a barátság. Múlt héten összefutottunk többször és mintha mi sem történt volna és nem lett volna az előző hat hónap kedves és érdeklődő volt.Olyan mint az összeveszés előtt. Nem tudom, hogy ez hogy fog alakulni. Van ezzel kapcsolatban tapasztalata valakinek? Most már vette a lapot és rajött, hogy azért normális tanulótársi kapcsolat megoldhatató kozittunk

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook