Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csatlakozz a Körtekörhöz! fórum

Csatlakozz a Körtekörhöz! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
2006. okt. 19. 13:28

Sajna nem tudtam és tudok menni. Remélem a jövő hétig rendbe tudom szedni magam.

Hát igen Zsuzsa mindig a nyerő csapatban van kosárban. :-))

Jó szórakozást ma estére is!

Érezzétek jól magatokat helyettem is! :-((

66. 7130b15964 (válaszként erre: 65. - 8dfffce1de)
2006. okt. 19. 10:40
Tök egyszerű legközelebb Zsuzsa csapatába állj be!:))
2006. okt. 19. 09:50

Kosárban 10-0-ra nyertek Zsuzsáék (alias Lakers).:)) Mióta két palánkra játszunk, minden energiámat leköti, hogy "elfussak" (na ez nagyképű megállapítás volt, inkább loholok.:))) egyik helyről a másikra, kosárra dobni abszolut nincs energiám.:)

Röpiben viszont nyertünk (alias Chicago Bulls:))), bár természetesen nem nekem köszönhetően.:))

64. 7130b15964 (válaszként erre: 63. - 8dfffce1de)
2006. okt. 18. 22:10
Ki nyert?! :)
2006. okt. 18. 15:20

Nna, Fantomas, jössz este? Meggyógyultál?

Nagyon szeretnék végre győzni, legalább kosárban.:))

2006. okt. 16. 10:24

Képzeljétek, van egy szociológus csaj, aki ingyen tartana nekünk, Körtéknek előadást.

Bemásolom, amit írt:



"Én magam most igazából a segítségemet szeretném felajánlani. Végzős szociológus-hallgató vagyok az ELTÉn, és kutatási területem a társadalmi nemek, nemi szerepekkel kapcsolatos vélekedések, és ezen belül is foglalkoztam már a média és a nők, a média által sugallt testkép témájával.

Ha van rá igény, akkor nagyon szívesen tartanék egy-egy előadást ezzel kapcsolatban, mert úgy vélem, hogy a média nagyon ludas abban, hogy számtalan nő torzan észleli a saját testét, és egy olyan elvárást támaszt a nőkkel szemben, aminek egyszerűen nem lehet cél megfelelni. "


Mit szóltok, kapjak az alkalmon?

Lehet hogy szerzek nagyon olcsón egy termet, és ezt megint ingyenesen hirdetem meg, hátha sokakat érdekelne, mi a véleményetek?

2006. okt. 16. 10:21

Hűűű, én még most majd gondolkozok ezen egy kicsit, hogy akarok-e 48 kiló lenni.:)))))))))))

De jól hangzik:))

Alig várom a ma esti kosarazást.:)

2006. okt. 14. 17:11
Ott a helyünk, legalábbis nekem. Nem rendeltünk Pizzát, de volt ott saláta tál is!
59. 7130b15964 (válaszként erre: 58. - 8dfffce1de)
2006. okt. 13. 21:17

Na tessék!

Remélem, nem várjátok meg, amíg harminc kilót fogytok, hanem jöttök hétfőn Emil bá'-hoz! ;)


Más. Ma találkoztam egy nőcivel, akit szerintem másfél éve már láttam a kondi teremben (erre csak később jöttem rá, miután megnéztem a falon a duci képet róla). Ugyanis ma 48 kiló és éppen izmosító edzésekbe kezd. És azért nem ismertem meg, mert másfél éve száztizensok kiló volt.


Napi rendszerességgel tornázik azóta, átalakította az étrendjét, de normálisan kajál a sportolás miatt nem is tehet mást. A bőre nem lóg körülötte. Olyan, mintha nem is lett volna duci soha.


Gondoltam, megosztom veletek, elég pozitív példa.

2006. okt. 13. 10:15

Drága Tereza,


azt azért be kell vallani, hogy Fantomas berakta a kocsijába a szórólapot, mondván, hogy imádja a pizzát..:)))

2006. okt. 12. 21:02

Hogy milyen jól jött megint ez a torna vacsora helyett!


Csak az a pizzafutár szórólap a kocsi szélvédőn, amit közben odacsempésztek az az egészséges életmódra éppen átálló pszichénk (no meg az esőerdő) elleni merénylet volt.


De aztán rám tört a pozitív gondolkodás és mostmár szinte biztos vagyok, hogy a szórólapos srác összetévesztett bennünket az utánunk következő karatés fiúkkal!!!

2006. okt. 12. 14:07
Köszi, Emike, mindent megteszek.:)
55. emike (válaszként erre: 54. - 8dfffce1de)
2006. okt. 12. 08:39
hát ez tényleg szomorú,tekintve,hogy nagyon sok duci ember van,és tényleg jó kezdeményezés!!!azért nehogy feladjátok,kitartás.
2006. okt. 12. 08:32

Huhh, sorban válaszolok mindenkinek.:)

Emike, most 5-6-an vagyunk, ez azért is szomorú, mert kb. 20-an bejelentkeztek, aztán valahogy a beíratkozásra csomóan nem jöttek el.:(

Hoxa, sebaj, tudod hogy ti bármikor jöhettek, bár nagyon vártalak titeket.:)

Fantomas, azt mijé nem mondod, hogy az én csapatom randán elverte a tiédet kosárlabdában?:) (Na jó, röpiben meg visszakaptuk, de az más.:)))

Tereza, gyere, ma Erika lesz, és ez nekem is meglepi lesz, hogy ő mit fog csinálni velünk.:)


Mindenkinek újságolom, aki netán olvassa, hogy bevezetjük az 5 és 10 alkalmas bérleteket is, azoknak akik csak heti 1-2 alkalommal tudnak eljárni. Meg töltöttünk fel fotókat az első órákról is.:) Minden részlet megtalálható a www.kortekor.fw.hu oldalon.

53. 7130b15964 (válaszként erre: 52. - Fantomas)
2006. okt. 11. 21:47

Bocsesz igazoltan hiányoztam:)) Holnap viszont megyek. Nekem ez nagyon bejön, hogy minden nap más "edzésen" vagyok. Ma délelőtt még teniszeztem is, bemelegítésképpen az esti tollashoz.


A végén még amatőr élsportoló leszek ;)

2006. okt. 11. 21:38
Hát sajnálhatja mindenki, aki otthon maradt mert nagyon fain volt. Jókat nevetgéltünk miközben teljes erőbedobással probáltuk a kosárlabdát a gyűrűbe dobni. A végére maradt egy kis röplabdára is idő. Gyertek mert érdemes, s jó a társaság!
51. Hoxa
2006. okt. 11. 19:43
Bocsánat, Benjivel együtt bealudtunk, ezért nem jutottunk el hozzátok ma. De még pótoljuk! :)
50. emike (válaszként erre: 49. - 8dfffce1de)
2006. okt. 11. 16:52
igazad van,ilyen hozzáállással mindenkibe öntesz egy kis önbizalmat,és reményt.most hányan vagytok?
2006. okt. 11. 14:18

Szia Emike,


én azért nem tartom magam túlzottan szégyenlősnek, hiszen volt bátorságom megszervezni a Körtekört, de tudom, hogy sok sorstársam nem annyira "bátor", mint én, ezért is remélem, hogy nekik segíteni fog a Körtekör. Feltöltjük ma a tegnapi tornáról a fotókat (minden résztvevő beleegyezett), hátha ez sokakat fog inspirálni, hogy hja, ha ő, akkor én miért ne?:)

Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a tegnapi ingyenes torna ennyire nem mozgatott meg embereket, remélem hogy ma és holnap jóval többen leszünk!:)

Gyertek, mert bejelentkezni sem kell, csak gyere és tornázz, játssz.:)

48. emike (válaszként erre: 47. - Emike)
2006. okt. 11. 11:29
bocsika elírtam,ezt nem ide szántam:)
47. emike (válaszként erre: 46. - Emike)
2006. okt. 11. 11:28
Gratula.Nekem is felugrott az utóbbi pár hónapban 8kg,amit igyekszem leadni.Remélem karácsonyig összejön.Láttam,hogy jársz a körtekör tornáira,hajrá sok sikert:)
46. emike
2006. okt. 11. 11:25
Anami szerintem nagyon jó a kezdeményezésed,kitüntetést neked:)Bár szerintem szomorú,hogy ti ducik ilyen szégyenlősek vagytok.Ez a társadalom szégyene.Szemétségnek tartom,hogy pont az ilyen problémákkal küzdő embereket húzzák le mindenhol(RUHÁZKODÁS,FOGYITÁBOR,ZSÍRLESZÍVÁS ...stb)Pedig pont segíteni,és támogatni kéne benneteket.Miért lennél te kevesebb mint egy piszkafa?És miért ne érezhetnéd jól magad,egy konditeremben.Kiváncsian fogom figyelni az eredményeiteket,remélem itt is beszámoltok majd róla.Hajrá,és minél több jelentkezőt kívánok:)
2006. okt. 11. 11:04
:))))))))))))))
2006. okt. 11. 11:04
A kisugárzás a lényeg! Egyébként sem fotómodellkedés miatt járunk oda. Legfeljebb csak a legjobb képet tegyétek fel és majd csinálunk még többet. Van egy két trükk beállítás, szög, ami csodákra képes. Lesz még idő a fényképezésre. Mi lenne, ha csak Kingát tennénk ki, mondván ott vagyunk mögötte?:)))
2006. okt. 11. 10:55
Jajj, ne is mondd, Tereza, szörnyen nézek ki a fotókon!:)))) A többiek persze nagyon szépek és csinosak, azért is tűnök ki annyira.:))
42. 7130b15964 (válaszként erre: 41. - 8dfffce1de)
2006. okt. 11. 10:32
Remélem, férjed profi Photoshop felhasználó és tudja mit csinál. Részemről a következőket kérem: -25 kg, plusz 10 centi magasság, egye fene a hajam színe maradhat! :))
2006. okt. 11. 09:55

Abszolut semmi nem gond.:) Tegnap az én férjem is elkísért, csinált fotókat is, ma töltjük fel a honlapra.:)

Remélem ma sokan jönnek az ingyenes tornára, mert tegnap nem nagyon éltek a lehetőséggel...:(

Hétfőn megalakítottuk a kosárban a "Sasok" és a "Sólymok" csapatát.:)))))))) 4-en....:))

Tök jó lenne, ha ma lennénk annyian, hogy röpizni is tudjunk.:)

Akkor este talizunk!:)

40. Hoxa
2006. okt. 10. 23:05

Holnap szeretnék menni. Ma sajnos nem értem rá.

Úgy tervezzük, hogy Speedz és Benji is jön és esetleg felváltva vigyázunk rá, picit mindkettőnk tudjon labdázni. Nem gond?

39. 7130b15964 (válaszként erre: 38. - Fantomas)
2006. okt. 10. 22:23

Szerintem is tök jó volt. Nekem az is tetszett, hogy volt ideje mindenkire az edzőnek. Főleg ezeknél a gyakorlatoknál fontos, hogy pontosan hajtsa végre az ember, mert akkor hatékonyak igazán.


Viszont a tornaterem jó nagy, fér még bele lelkes tornáznivágyó (azért nem fogynivágyó, mert a fogyás itt csak kellemes mellékhatás).


Szóval gyertek próbáljátok ki!


T.

2006. okt. 10. 21:58
Szerintem szupi volt. Kellemesen megmozgattak és nem arról szólt a dolog, hogy meg kell gebedni. A társaság is aranyos. Ugyhogy gyertek minél többen. Megéri!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook