Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csatlakozz a Körtekörhöz! fórum

Csatlakozz a Körtekörhöz! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
7. Hoxa
2006. szept. 21. 22:42

Ehhez a témához senki nem szól?

Ez egy fantasztikus kezdeményezés! Közösségépítés, sport, lelki élet a fogyás mellett. Mi kellene ennél több?

6. Hoxa
2006. szept. 20. 14:59

Szerintem ez egy nagyon jó kezdeményezés!

CSapatosan a ducik is bátrabbak és egy ilyen körbe tömörülve talán a kitartás is nagyobb.


Szeretném, ha sikerülne! Én is beszállnék majd 1-2 labdajátékba. :)))

2006. szept. 20. 14:08
Aki esetleg azért vacillált volna a Körtekörbe való belépésen, mert lelki terápiával együtt javasoltuk (bár én még mindig így javaslom), annak szeretném mondani, hogy külön választottuk, tehát el lehet dönteni, hogy mind a kettőt, vagy csak a játékos tornát szeretnétek választani. további részletek a www.kortekor.fw.hu oldalon.
2006. szept. 19. 17:42

Hát az első és legfontosabb a labdajátékok. Emil bácsi (bár nem szereti ha bácsizom, pedig épp olyan, mint az Áll az alkuban Tibi bácsi volt, és valahogy a számra jön.:)) hivatásos röplabdázó volt. Amikor beszélgettünk, elmesélte, hogy egy szakközépből azért rugták ki, mert nem hagyta, hogy a duci diákját kiközösítsék, ugyanúgy hagyta, hogy játsszon . No de nem kanyarodok el a témától, szóval Emil bácsival lehet majd röplabdázni, kézilabdázni, floor-ballozni, szóval minden jöhet, ami gömbölyű, ő ezt szereti.:)))) (Nem is értem, miért.:)) Ez úgy fog működni, hogy amit a többség megszavaz. Kinga egy nagyon különleges lány, árad belőle a pozitív energia, pedig én nem is hiszek a pozitív energiákban.:) Szóval ő mélyizom tornát fog tartani (callanetics csak azt nem szabad modnani asszem:)). Igaz, ez nem játékos, de ő a torna közben is lelki doppingot fog nyújtani millió kedveskedéssel, szeretettel.

Erika lesz az egyveleg, ő az aki csoportos, körbenállós, néha zsámolyra ugrálós, szalaggal játszós, mindenfélés tornát fog tartani. Erika azt mondta, inkább ne kérdezzem, majd meglátom, neki a spontán órák sikerülnek a legjobban. A floor-ballt ő is díjazza, meg a focit, ezek nála is előfordulhatnak. Igazándiból úgy fog kinézni az egész, hogy ők elkezdik, megmutatják a lehetőségeket, aztán amit a többség megszavaz. Persze az én elszabadult fantáziámban már látom a Körtekör csoportokat, ahogy házi kosárlabdaversenyt rendeznek.:)))

Ezenkívül arra is gondoltam, hogy néha el lehetne menni akár sqasholni, akár aquafitnessre, akár spinninget kipróbálni. Szóval mindenféle olyat, amire egy duci ember egyedül nem biztos hogy be merne menni. Ez is azt szolgálhatná, hogy később, ha már nem "Körtekörös" lesz, akkor bátran tud önállóan is mindenféle helyre járni.

Jajj, bocsi Hoxa, úgy tűnik én képtelen vagyok bármire is rövid választ adni.:)))))

3. Hoxa
2006. szept. 19. 15:49
Milyen mozgásformák lesznek?
2006. szept. 19. 14:44

Sziasztok, itt is várok esetleges észrevételeket, hozzászólást a weblapomhoz és a cikkhez.

Bár nem vagyok szakértő, csak a saját életemről tudnék beszélni.:)

2006. szept. 15. 19:40
A Test a lélek tükre. Vagy hogy a másik szólást idézzem: Ép testben ép lélek. Ezt szeretnénk mi rendhagyó módon megfordítani: Ép lélekben ép test. Ha az a típus vagy, aki nem éhség hatására eszik, hanem kényszeresen, a különböző lelki problémákat levezetve, akkor nálunk a helyed.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook