Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császárral szültem, de én is szültem! fórum

Császárral szültem, de én is szültem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Császárral szültem, de én is szültem!

1 2
11. katie_rose (válaszként erre: 8. - Dumboci)
2013. febr. 21. 12:07
Nem töri az utat maga előtt a baba feje. Nekem 2 perces baromi erős fájásaim voltak (a gép szerint is és szerintem is :D )és semmit sem tágultam. :/
2013. febr. 21. 11:52

Gratulálok!


Én viszont azt nem értem, hogy újabban ez a módi itt? Ír valaki egy cikket és törli magát? Minek ír cikket? Mindenki tudja, hogy aztán jön új nickel és itt lebzsel és nézi ki mit szól hozzá..akkor ennek mi értelme? Úgy őszintén? Ennyire nem lehet vállalni a leírtakért a felelősséget? Kérdem én akkor minek írnak cikket?

Úgyhogy gratulálok és amúgy nem tudom miez a kisebbségi mánia a nőknél a nem természetes úton szülők esetében. A szülés az szülés aki császárral szül is szült nekik még fájdalmasabb a regenerálódás. Aki símán szül az x nap után már szalad már elnézést, tesóm szült már, aki császárral szült meg van hogy hónapokig szenved, tehát mind a kétféle lehetőség elismerésre méltó, alapjáraton már az is, hogy a 9 hónapot végig küzdi a nő egy kis életért a szive alatt.

Viszont ezt a megírom a cikket és kukkolok utána nem igen értem.

Sokkal hitelesebb lenne az egész ha az aki írja, vállalná a véleményét.

Szép napot kívánok neked és gratulálok a babához és igen te is szültél!

9. CsengiBoti (válaszként erre: 8. - Dumboci)
2013. febr. 21. 11:38
"Csak" annyi,hogy nem engedi a babát előrehaladni a szülőcsatornában,így ő nem tágítja az utat.
2013. febr. 21. 11:03

Gratulálok a babához!


Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a túl rövid köldökzsinór milyen összefüggésben van a tágulással?

7. szenasie (válaszként erre: 4. - Dominós)
2013. febr. 21. 11:00

talán mert mai világunkban sokan elítélik azokat akik nem "természetesen" hanem császárral szültek... (tapasztalat) és ez ellen "sztárjkol" a cikkével

pedig (ahogy ezt a cikk írója és már más is felvetette) ez a leges legrtkább esetben kívánság műsor

2013. febr. 21. 10:59
Én is a rövid köldökzsinór végett szültem császárral és nem bánom !
2013. febr. 21. 10:16
A cikk írója már nem is tagja a portálnak.
2013. febr. 21. 09:43
Nem tökmindegy, hogyan történt?????
2013. febr. 21. 09:17
Szívemből szóltál! :) Gratulálok a kisfiadhoz! A történeted minden szavát átéreztem! :)
2013. febr. 21. 09:15
Gratulálok a kisfiadhoz! A történeted olyan, mint ha én írtam volna! Nekem ugyan indították a szülést , mert ő maga nem akart elindulni, de én sem császárt terveztem. A dokim kegyes volt , 4 és fél óra után 2 perces fájásoknál, zárt méhszájnál megcsászározott. Nálunk is a köldökzsinór volt a ludas.
2013. febr. 21. 09:08
Többször elvetettem a cikkírás gondolatát, hisz annyi történet van már itt róla, de most mégis megírom. Az egyetlen dolog, ami eszembe sem jutott soha életemben, hogy császárral fogok szülni!
Esküvő után hamar megfogant a babánk, még az azt követő hónapban és mondhatni egy szép és problémamentes terhességet élhettem végig.

Ugrás a teljes írásra: Császárral szültem, de én is szültem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook