Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellene fórum

Csak szexre kellene (beszélgetős fórum)


1 2
26. Soufflet (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 12:18

Haaat, azert igen.

Es stikaban reszelek egy ideje egy munkatarsammal, es a lakotarsam mar exem, de nem vagyok akkora taho, hogy a szomszed szobaba hozzam az uj kefelopartnerem, ha o itthon van.

Szexeltunk mar autoban is, mint a tinik, de az nem u.a., mintha agyban csinalnank.

2022. jún. 5. 11:29
A szóhasználatod iszonyatosan gáz.
2022. jún. 5. 09:52

Alpárinak nem kell lenni!Gondolom, mikor szeretkezni támad kedved, akkor te vakarod inkább... :DD

Ha már vakarni kell, orvoshoz kell fordulni...

Vannak érzések, vágyak. Mindenki vágyik a tűzre, szenvedélyre! Igen, bizony durván bizsereghet a punci egy pillantástól is, és igen az ember ebből az érzésből többet akar! Így működünk. :)

Lehet hogy a Fi-nak otthon beszélnie kellene a férjével, hogy akar egy kis pezsgést, Újra randizhatnának, sétálhatnának, rosszalkodhatnának a szabadban, mert ami tilos, az izgalmas. :P

23. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 08:16
Ha viszket, vakard meg.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Soufflet)
2022. jún. 5. 08:11
Szerintem akárhol ha már kérdezed. Egy ilyen helyzetben biztosan nem a hol a kérdés :)
21. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 04:51
Szerintem tulgondoltad az artatlan kis flortot. Meg is monsta, hogy nem akar viszony veled. Es amugy is, mindketten csaladosok vagytok. Megis hol akarsz vele kamatyolni?
20. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 00:49

Én azt mondom, hogy próbáld meg,ha vágysz rá, viszont nagy ára lesz! Van más ötletem is, de nem tudok privit írni! Itt meg sok a szent! 😉

Én meg el fogok kárhozni! Vagy a pokolban égek inkább, de kiélvezem ezt a rövid életet, amit ebben a fantasztikus testben tölthetek!

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. jún. 4. 22:32
Próbálom. Sokszor beszélgettünk már róla. De csak kb egy-két hétig tart utána minden vissza áll a régi mederbe. Úgy elvagyunk egymás mellett. Nincs sok közös dolog amit csinálunk. Ami engem érdekelne az mindig le van szavazva. Kirandulas-ő sokat dolgozik, lejárja a lábát, nincs kedve még túrázni. Mozi-draga, itthon is meg lehet nézni a filmeket. Az én melóm is nehéz fizikai munka mégis szívesen elmennék. A gyerekeknek is kellene hogy időt töltsenek vele is ne csak mindig velem. Olyan igazi langyos víz a közös életünk. Nyaralni sem voltunk még mióta együtt vagyunk pedig megtehetnénk legalább egyszer egy évben. Szóval idorol-idore próbálkozom hidd el.
18. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 22:16
Amúgy miért nem teszel te valamit azért a "vibrálásért"?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2022. jún. 4. 22:08
😄😄
16. perzsacica (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 22:07
Akkor talán kiírhatnál egy új fórumot "Hogyan tudnám ismét izgalmassá tenni ellaposodott 20 éves kapcsolatomat? " címmel. Hogy ismét értékelni tudjam a jó dolgaimat ,ami jó csak kicsit unalmas.
15. andi6020 (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
2022. jún. 4. 22:06
Valahogy csak kell tapasztalatot gyűjteni, hogy nagypályás nehezebben lebukós tudjon lenni.
14. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 21:50
Pár éve voltam szinte teljesen ugyanilyen helyzetben, annyi különbséggel hogy a srác nyomult nagyon, de én kibírtam és megálltam. Azóta nem munkatárs, messze is laknak. Havi 1-2 telefon szintjén tartjuk a kapcsolatot azóta is. Nem mondom, hogy sosem gondoltam rá, hogy jó lett volna ha mégis engedtem volna a kísértésnek, de igazából így is jó, tiszta a lelkiismeretem a hazaiak felé is és a srác családja felé, meg úgy mindenki felé.
2022. jún. 4. 21:38
Kispályásként hamarabb lebuksz...
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Perzsacica)
2022. jún. 4. 21:35
Nem akarnék új kapcsolatot. Nem akarnék borítani semmit még véletlenül sem és miattam aztan végképp senki ne borítson semmit. Maximum kalandot szeretnék nem új társat. De tudom, hogy addig jó mindenkinek amíg nem történik semmi :) viszont ha így marad ahogy most van akkor nem is fog. Az eszemmel tudom, hogy nem lenne értelme belekavarodni egy ilyen bonyolult szituációba.
2022. jún. 4. 21:11

Az ügyetlen szeretők le szoktak bukni. Az ügyesebbek is csak kicsit később.

Ha megéri, hogy esetleg mindent borítasz, akkor rajta. 2 másik felnőtt és nem tudom hány gyerek fogja imába foglalni a nevedet és persze a munkahely ,ahol nem marad semmi sem titokban. Ha ott is kikezdenek még munkahelyet is váltanod kell, de legalább izgalmas lesz.

Az új kapcsolat meg vagy megmarad vagy nem. Új élményeid lesznek, ha ennyire akarod. Vagy ennyi erővel lelket öntesz a férjedbe , ha egyébként nincs vele baj és ezen praktikáidat közös életetekre , közös új élményekre használod fel.

Ha viszont tényleg borítani akarsz akkor előbb költözz el otthonról,válj el, próbálj legalább magad előtt becsületes maradni.

A férjed és a gyerekeid úgyis utálni fognak.

De te legalább boldog leszel. Vagy nem.

10. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 20:17

Az a vibrálás, az mindig elmúlik.

Neked kell tudni, hogy megéri-e. Mert ha belemész, már semmi nem lesz olyan, mint előtte volt. És igen kicsi az esélye, hogy javulnak a dolgok, nem pedig bonylodnak.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 20:10
Valahol én is 😀
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2022. jún. 4. 20:10
Ez a jó megfogalmazás, az a vibrálás ami felvillanyoz, az ami hiányzik, ami kellene. A szenvedély. A férjem nagyon figyelmes szerető, odafigyel rám, ezért írtam, hogy nem a rossz szex az oka annak, hogy másra vágyom.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 20:09
Remélem a pasiban van tartás!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 20:06
Lehet pont ez a lényeg. Hogy pont ezért nem lesz semmi belőle.
2022. jún. 4. 20:06

Nekem ellentmondásos, hogy otthon a szex téren minden rendben van, de mégis csak szexre kellene ez a faszi.

Igazából szerintem neked az újdonság vibrálása hiányzik, ami az új kapcsolatok velejárója, de úgy akarod megkapni, hogy közben nem akarod a biztos családi hátteret veszélybe sodorni.

Ez csak teljes titokban megoldható a véleményem szerint, és benne van a pakliban, hogy érzelmileg is belegabalyodsz.

Szóval ha a külvilág nem látja a játékaitokat és a pasi is tudja tartani a száját, akkor van a legkisebb esélye a lebukásnak. De azért nagyon észnél kell lenni, hogy ne szeress bele, ha jó a szex, mert azért egy jó dugás az összetartozás érzetét erősíti a partnerekben.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 20:05
Nekünk, nőknek sokkal nehezebb kivitelezni ezt érzelmektől mentesen. Mi lesz, ha beleszeretsz?
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 19:58
Fantasztikus,csak neki nem kellesz. Max baràt...
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 19:19
40-éves korban még nagyon messze van a kapuzárás. Ha ennyire meg akarod kapni, akkor lépjél félre, mert annélkül nem fogsz megnyugodni. Nekem ez a véleményem, másnak pedig más.
2022. jún. 4. 19:06

Előre bocsátom valószínűleg nem leszek népszerű. Mikor a céghez mentem dolgozni észre sem vettem a pasit, nem az esetem, lassan alakultak ki a dolgok. Egy idő után elkezdett másként viselkedni velem mint a többi kolleganőmmel es ezt tobben is észrevették. Naponta csak kb 30 percet találkozunk, ami nem sok de az elég tartalmas. Ugratások, csipkelődés, ölelések (mindig ő kezdemenyezi). Förtölünk, játszunk egymással. Sokszor észreveszem, hogy néz, mosolyog, igyekszik hozzám érni amikor csak lehet. Persze mind a ketten házasok vagyunk és gyerekeink vannak, ő 45 eves én 40 leszek. Egy beszélgetés során kiderült, hogy nála csak barátságról lehet szó illetve elmondása szerint nála határok vannak amiket nem lép át. Néha elgondolkodom lehet a házasság és a monogám kapcsolatom annyira megvaltoztatott bennem dolgokat, hogy ennyire félreértettem a közeledését? Érzem, hogy van köztünk kémia.

Nagyon vágyom vele a szexre de ennyi, sosem hagynám el a családomat senkiért de szívesen alakítanék ki egy "barátság extrákkal" típusú dolgot ezzel a fickóval. Nem kellene mint társ, nem akarom jobban megismerni mint most, nem érdekelnek a személyisége rejtett bugyrai (amit eddig tudok róla bőven elég ahhoz, hogy ne akarjak vele semmi komolyat)


Persze valószínű az itthoni (nem szexuális hanem érzelmi és tartalmi) elhanyagoltságom az oka, hogy ilyen kavalkád van bennem, de mit tehetek...ez van :) A férjem egyebkent jó ember, szeret engem és a gyerekeket is, nem érdemelné meg, hogy félrelépjek, alapvetően az ellaposodott unalmas mindennapok lettek szerintem amik eddig vittek. Próbáltam már természetesen vele beszélni erről többször is de sajnos nem változik évek óta semmi. Én mennék, ő inkább fekszik egész nap. Nincsenek közös programok, élmények. Én megyek kirándulni, programokat csinálok a gyerekekkel, ő elvan itthon. A szexszel nincs gond, a szenvedéllyel annál több. Vagyis az a legkevesebb, az nagyon hiányzik.

Tudom a legjobb lenne elfelejteni az egeszet úgy ahogy van de túl kellemes és szórakoztató ahhoz, hogy ezt egyszerűen eldobjam. Hajt a vadászösztön, azt érzem meg akarom kapni. Lehet ez kapuzárási pánik? Nem nyomulok rá, nem célozgatok, hagyom, hogy úgy történjenek a dolgok ahogy azoknak történni kell. Koszi, hogy kiírhattam :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook