Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csak én nem bírok a 8 éves lányommal? fórum

Csak én nem bírok a 8 éves lányommal? (beszélgetős fórum)


1 2
6. hotyka (válaszként erre: 4. - Csutkababa)
2008. nov. 26. 09:38

Jajj, bocs, hogy offolok, de köszi szépen, látom, nézted a képeimet.:-)

Ezek szerint te is ismered...:-) Igen, a legjobb választás, és tényleg működik is, már 4 éve, szinte soha semmi bajuk, és nekünk sem!:-)


na be is fejeztem az offolást, elnézést kérek, szóval lehet, hogy ez egy ilyen korszak a gyerekeknél, majd kinövi szerintem...vagyis remélem.:-))

2008. nov. 26. 09:36
Én is sok mindent megpróbáltam már. Igaz most már 14 éves a lányom, de még mindig rendetlen. A nagyobbnál már megtapasztaltam, hogy bizony el kell jönnie a megérésnek, hogy értékelje a rendet. Ideig óráig azért voltak eredményeim. Például nagyon szeretett volna valamit, és meg tudtam volna neki venni, de azt mondtam, megkapod, ha két hétig rendet tartasz magad körül. Azután volt, hogy figyelmeztetés után sem pakolt el, összeszedtem a földön lévő összes holmit és kidobtam a kukába. Ment guberálni. :) A ráförmedés nem nagyon fordult elő, mert felvettem magnóra. Visszahallgattam vele. Megkérdeztem, így beszél-e a tanárokkal, az osztálytársaival is. Mondta, nem. No erre közöltem, akkor talán elviszem a suliba, hogy mindenki meghallgassa.
4. csutkababa (válaszként erre: 2. - Hotyka)
2008. nov. 26. 09:34

szia, latom ez mar nepbetegseg :DDDD

marmint a nem ossze pakolas :D

ja, es a gelhez gratulalok , aleheto legjobb valasztas, hoyg a gyerekeink es mi is egeszsegesek legyunk

2008. nov. 26. 09:32

szia, hat mit is mondhatnek, nem vagyok a helyzetedben, nekem fiaim vannak, de hogy megnyugtassalak, a kajalas utani tanyerokat sokszor az agyuk alatt talalom meg...csesze ,pohar tarsasagaban...

ense nevelem oket arra,hoyg jol tetted fiam, oda is kell maskor is tenni :DD

nem tudok okos tancsot adni, en is kuzdok nap mint nap veluk,es nem sok eredmennyel,de ha nem hajtogatnam nekik allandoan, akkor el se merem kepzelni, hoyg mi lenne meg az agy alatt :DDD

csak azt tudom mondani, hogy ne add fel,es nap mint nap probajd ujra es ujra, vagy esetleg probaljatok meg kozosen ossze pakolni amit kell...nalam az mukodni szokott,de aztan megis van az agy alatt gyujtemeny...szoval nem tudom...

hat nem sokat segitettem ...de ez az igazsag,nalunk is hasonlo gondok vannak..

2. hotyka (válaszként erre: 1. - 3b41f6053f)
2008. nov. 26. 09:31

Szia!


Nnna, detto...mintha csak a fiamról írtál volna...Ő is 8 éves, és ugyanezeket produkálja mostanában, ha valami nem tetszik neki, akkor csapkod, visszabeszél, meg bőg...nem értem én sem, mi van vele, de erős a gyanúm, hogy a suliban átveszi a nagy suhancok viselkedését..:-( Másra nem tudok gondolni, mert itthon minden rendben van, nem változott semmi a gyerek körül a családban...én is kiváncsi lennék rá, hátha ír még valaki...

2008. nov. 26. 09:27

Sziasztok!


A 8 éves lányommal vannak problémáim.Bármit szólok neki teljesen normál hangnemben máris bőg!!

1 nap legalább kétszer-háromszor elbőgi magát.


Ha nem bőg akkor visszabeszél!Ha megkérem,hogy egy kicsit pakoljon össze akkor vagy bőg, vagy rámförmed ,hogy mindjárt.


Egész nap semmit nem csinál.Arra nem képes,hogy a kajás tányérját kivigye a szobájából,a pakolásról(ami kb 5 -10 percet venne igénybe már nem is beszélve....


Más is volt már így???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook