Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak egy mécses eltávozott szerettünkért fórum

Csak egy mécses eltávozott szerettünkért (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. okt. 31. 17:30

Köszönöm a lehetőséget!

Mécseseket gyújtok nagyszüleimért, édesapámért, bátyámért, kereszt szüleimért.

Nevek említése nélkül, mert sajnos a sor nagyon hosszú lenne: volt osztálytársaimért, eltávozott barátaimért.


Nyugodjanak békében mindannyian!

2010. okt. 31. 17:01

Sziasztok.

Én most értem haza Pécsről Jászberénybe.

a temetőbe mentem el keresztapám, nagybátyám és nagynéném sírjaihoz. Fejfájuk előtt adtunk nekik tiszteletet, meggyújtva mécseseket és gyertyákat, virágokat és koszorúkat helyezve sírjukra.


Jászberényből indultam reggel 5-kor a családdal és 9:30 múlt nemsokkal mire odaértünk a 327km-re lévő Pécsre. Vissza pedig 12-kor indulva 16 múlt mire hazaértünk berénybe.

Nagyon hosszú, ám annál örömtelibb út volt ez. Tudva hogy szeretett rokonainkhoz megyünk "találkozni" velük, ha már csak így lehet.

2010. okt. 31. 16:57
Én a szüleimnek,nagyszüleimnek,pici lányomért akit soha nem ölelhettem meg,férjemért és a kis kedvenceimért(állatkák)gyújtok gyertyát .
2010. okt. 31. 16:54
Anyukámért aki 5 éve, és Apukámért aki tavaly hagyott itt.
2010. okt. 31. 16:51
Csatlakozom magam is. Párom, fiam, lányom emlékére.
2010. okt. 31. 16:51

Én a nagypapámért gyújtok ma gyertyát!


Nagyon szeretlek Tata!!! Nyugodj békében!

2010. okt. 31. 16:51
A kisfiamért,aki 18 napot élt,és már 21 éves lenne. :-(
2010. okt. 31. 16:51
Nagyapámért és imádott kutyámért gyújtok.
2010. okt. 31. 16:49
Én a nagymamámért és a nagybátyámért gyújtok este gyertyát...és lesz egy különleges gyertya ami az édesanyámért fog égni aki ugyan még él de már feladta a küzdelmet...
2010. okt. 31. 16:49

Drága Keresztapámért, aki tőlünk messze, Pécsett van eltemetve, és aki ebben az évben távozott.

Számára itt és a szobában gyújtunk gyertyát.


A barátnőmért, akinek a lelke messze a távolban van, de nagyon közel érzem magamhoz.

Gyújtok érte is egy gyertyát.


Drága kicsi unokahúgunkért, aki szintén ennek az évnek a távozottja és nagyon fiatalon.


A családom többi tagjáért a lelkemben égetek el egy gyertyát, meg itt is. Köszönök mindenkinek mindent, a szép éveket és a sok szeretetet.

Kérlek Benneteket, továbbra is vigyázzátok lépteinket, úgy, ahogy eddig. Köszönöm.

2010. okt. 31. 16:48
Heló, csatlakoznék!
2010. okt. 31. 16:45

Gyertek, gyújtsunk gyertyát, vagy mécsest, ki melyiket gondolja, annak a már régen, avagy mostanában eltávozott drága halottunkért, akihez a távolság miatt nem tudtok elmenni.

De lehet annak a drága eltávozottnak is meggyújtani, akihez már kimentetek, vagy majd fogtok.


Ez egy ilyen saját, hoxás, a gyertyagyújtós oldal helyett lenne.


Szeretettel várok mindenkit.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook